Bilety lotnicze z Katowic do Oslo

Bilety lotnicze z Katowic do Oslo

Wyszukaj najtańsze bilety lotnicze z
Katowice, Polska zmień
Wyszukaj najtańsze bilety lotnicze do
Oslo, Norwegia zmień

Zniżki na hotele

Promocyjne bilety lotnicze z Katowic do Oslo

Trasa:Wylot w dniu:Linia lotnicza:Cena za osobę: 
Katowice - Oslo 24.02.2016 Wizz Air od 91 PLN Wybierz
Katowice - Oslo 21.02.2016 Lufthansa od 1 992 PLN Wybierz

Katowice

Na naszej stronie internetowej wyszukasz i zakupisz bilety lotnicze z Katowic do Oslo. Oferujemy połączenia 600 regularnych i tanich linii lotniczych do najodleglejszych zakątków świata. Bilety możesz również zarezerwować, dzwoniąc na naszą infolinię działającą 7 dni w tygodniu. Jesteśmy akredytowanym agentem IATA, co oznacza nie tylko prestiż, ale przede wszystkim gwarancję profesjonalnej obsługi naszych klientów oraz wysoką jakość usług. Umożliwimy Ci rezerwację dzień przed planowaną podróżą. Oprócz tego zapewnimy kompleksową obsługę Twojej rezerwacji na każdym jej etapie.

Lotniska w Katowicach

Katowice Pyrzowice

Międzynarodowy Port Lotniczy GTL Katowice Pyrzowice jest czwartym największym portem w Polsce pod względem liczby wykonywanych operacji lotniczych i jednym z najnowocześniejszych w kraju. Szczyci się niespotykaną architekturą i wieloma przyznanymi mu nagrodami. Lotnisko Pyrzowice położone jest około 30 km na północ od Katowic, na pograniczu powiatu tarnogórskiego i będzińskiego. Powstało w 1940 roku jako lotnisko wojskowe dla niemieckiej Luftwaffe. Po okresie stagnacji, powstałe w 1991 roku Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze (GTL) rozpoczęło prace nad rozbudową obiektu.

Dzisiaj lotnisko w Pyrzowicach jest jednym z kluczowych elementów infrastruktury komunikacyjnej regionu, obsługuje mieszkańców Śląska oraz ościennych województw. Port posiada dwa terminale pasażerskie (Terminal A oraz Terminal B) oraz terminal cargo. Planowana modernizacja obiektu oraz budowa trzeciego terminalu pozwolą na zwiększenie przepustowości, która obecnie wynosi 3,6 mln pasażerów rocznie. W 2015 roku z usług lotniska skorzystało ponad 3 mln pasażerów. Katowicki port jest 4 największym w Polsce pod względem ilości obsługiwanych pasażerów.

UWAGA! Od listopada 2015 roku do końca maja 2016 roku będzie trwał generalny remont i przebudowa terminalu pasażerskiego A. W związku z tym nastąpiła zmiana organizacji obsługi wylotów do krajów Non-Schengen. Bagaż rejestrowany, tak jak do tej pory, pasażerowie mogą nadawać w terminalu A, z kolei kontrola bezpieczeństwa, kontrola dokumentów, oczekiwanie na wejście na pokład samolotów odbywają się w terminalu B. Podróżujący w strefie Non Schengen mogą dokonywać zakupów w Strefie Wolnocłowej WOC przed kontrolą paszportową.

W 2009 roku Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze SA, które zarządza portem lotniczym w Pyrzowicach otrzymało Złotą Statuetkę Lidera Polskiego Biznesu za efektywny rozwój, wysoką jakość świadczonych usług oraz stałe zwiększanie miejsc pracy. Konkurs organizowany jest corocznie przez Business Center Club.

W odległości ok. 2 km od portu znajdują się hotele i pensjonaty, m.in. Hotel DeSilva Inn Katowice Airport oraz Pensjonat Iskra.

Lotnisko stworzyło program lojalnościowy dla swoich pasażerów - Fly Silesia, którego eSKY.pl jest partnerem. Program ten umożliwia uzyskanie licznych zniżek osobom posiadających specjalną kartę rabatową, którą można otrzymać w informacji lotniskowej oraz na terenie terminali pasażerskich Katowice Airport. Karta gwarantuje m.in. 5% zniżki na hotele w serwisie eSKY.pl oraz 30 PLN na wszystkie bilety lotnicze zakupione za pośrednictwem serwisu eSKY.pl.