Bilety lotnicze z Krakowa do Bydgoszczy

Bilety lotnicze z Krakowa do Bydgoszczy

Wyszukaj najtańsze bilety lotnicze z
Kraków, Polska zmień
Wyszukaj najtańsze bilety lotnicze do
Bydgoszcz, Polska zmień

Zniżki na hotele

Promocyjne bilety lotnicze z Krakowa do Bydgoszczy

Brak promocji w wybranym miesiącu...

Kraków

Rezerwuj bilety lotnicze z Krakowa do Bydgoszczy na naszej stronie internetowej. Do Twojej dyspozycji oddajemy wyszukiwarkę online oraz Telefonicznie Centrum Obsługi działające 7 dni w tygodniu. Z nami znajdziesz najkorzystniejsze bilety lotnicze z Krakowa do Bydgoszczy, gdyż oprócz ofert 600 linii lotniczych, mamy do zaoferowania także taryfy specjalne dostępne tylko w naszym serwisie oraz promocje na tanie i rejsowe loty.

Lotniska w Krakowie

Kraków Balice

Kraków Airport położony jest 11 km na zachód od Krakowa, w pobliżu wojskowej bazy lotniczej Balice. Pod względem natężenia ruchu pasażerskiego i ilości operacji lotniczych, plasuje się na drugim miejscu w kraju, tuż po warszawskim Lotnisku Chopina. W 2015 roku z jego usług skorzystało ponad 4,2 mln pasażerów.

Historia lotniska w Krakowie
Od 1964 r. port lotniczy w Balicach funkcjonuje jako lotnisko cywilne. Lata 90. przyniosły intensywny rozwój, co zaowocowało otwarciem nowego terminalu krajowego T2 oraz części terminalu międzynarodowego T1 w 2007 r.

W 2013 roku rozpoczął się wielki proces inwestycyjny Kraków Airport 2015 obejmujący zarówno strefę publiczną lotniska, jak i strefę operacyjną. W ramach projektu Kraków Airport 2015 m.in. zostanie rozbudowany terminal pasażerski, powstanie nowy wewnętrzny układ komunikacyjny, przystanek kolejki oraz hotel. Przepustowość roczna nowego terminalu pozwoli na obsługę 8 mln pasażerów. Do zakończenia robót Terminal T2 będzie zamknięty. Przyloty i odloty realizowane są z jednego budynku terminala pasażerskiego, przez 24 h/7 dni w tygodniu.

Pasażerowie mogą dołączyć do programu Kraków Airport Loyalty - programu lojalnościowego, który dostępny jest dla wszystkich pasażerów portu lotniczego powyżej 18 roku życia. Członkostwo jest bezpłatne, a uczestnicy otrzymują dostęp do Katalogu Korzyści, który obejmuje m.in rabaty w sklepach, punktach gastronomicznych, salonach Business Lounge, specjalną ofertę parkingową oraz możliwość zbierania punktów za każdy wylot. Karta pozwala również na korzystanie z różnych akcji promocyjnych. Szczegóły programu dostępne są na stronie Kraków Airport.

W pobliżu lotniska znajdują się hotele i pensjonaty, m.in. Burowianka, oferujący bezpłatny transfer lotniskowy oraz Villa Zakamycze.