Bilety lotnicze z Krakowa do Bydgoszczy

Bilety lotnicze z Krakowa do Bydgoszczy

Wyszukaj najtańsze bilety lotnicze z
Kraków, Polska zmień
Wyszukaj najtańsze bilety lotnicze do
Bydgoszcz, Polska zmień

Zniżki na hotele

Promocyjne bilety lotnicze z Krakowa do Bydgoszczy

Brak promocji w wybranym miesiącu...

Kraków

Na naszej stronie znajdziesz najkorzystniejsze taryfy na bilety lotnicze z Krakowa do Bydgoszczy. Możesz skorzystać z wyszukiwarki online lub zadzwonić na naszą infolinię, gdzie konsultant udzieli Ci wszelkiej pomocy w wyszukaniu i rezerwacji biletów lotniczych z Krakowa do Bydgoszczy. Oferujemy połączenia lotnicze 600 regularnych i tanich linii lotniczych. Ponadto w naszej ofercie znajdziesz specjalne taryfy oraz promocje do najciekawszych miejsc na całym świecie.

Lotniska w Krakowie

Kraków Balice

Kraków Airport położony jest 11 km na zachód od Krakowa, w pobliżu wojskowej bazy lotniczej Balice. Pod względem natężenia ruchu pasażerskiego i ilości operacji lotniczych, plasuje się na drugim miejscu w kraju, tuż po warszawskim Lotnisku Chopina. W 2014 roku z jego usług skorzystało ponad 3,8 mln pasażerów.

Historia lotniska w Krakowie
Od 1964 r. port lotniczy w Balicach funkcjonuje jako lotnisko cywilne. Lata 90. przyniosły intensywny rozwój, co zaowocowało otwarciem nowego terminalu krajowego T2 oraz części terminalu międzynarodowego T1 w 2007 r.

W 2013 roku rozpoczął się wielki proces inwestycyjny Kraków Airport 2015 obejmujący zarówno strefę publiczną lotniska, jak i strefę operacyjną. W ramach projektu Kraków Airport 2015 m.in. zostanie rozbudowany terminal pasażerski, powstanie nowy wewnętrzny układ komunikacyjny, przystanek kolejki oraz hotel. Przepustowość roczna nowego terminalu pozwoli na obsługę 8 mln pasażerów. Do zakończenia robót Terminal T2 będzie zamknięty. Przyloty i odloty realizowane są z jednego budynku terminala pasażerskiego, przez 24 h/7 dni w tygodniu.

Pasażerowie mogą dołączyć do programu Kraków Airport Loyalty - programu lojalnościowego, który dostępny jest dla wszystkich pasażerów portu lotniczego powyżej 18 roku życia. Członkostwo jest bezpłatne, a uczestnicy otrzymują dostęp do Katalogu Korzyści, który obejmuje m.in rabaty w sklepach, punktach gastronomicznych, salonach Business Lounge, specjalną ofertę parkingową oraz możliwość zbierania punktów za każdy wylot. Karta pozwala również na korzystanie z różnych akcji promocyjnych. Szczegóły programu dostępne są na stronie Kraków Airport.

W pobliżu lotniska znajdują się hotele i pensjonaty, m.in. Burowianka, oferujący bezpłatny transfer lotniskowy oraz Villa Zakamycze.