Bilety lotnicze z Warszawy do Hanoi

Bilety lotnicze z Warszawy do Hanoi

Wyszukaj najtańsze bilety lotnicze z
Warszawa, Polska zmień
Wyszukaj najtańsze bilety lotnicze do
Hanoi, Wietnam zmień

Zniżki na hotele

Promocyjne bilety lotnicze z Warszawy do Hanoi

Trasa:Wylot w dniu:Linia lotnicza:Cena za osobę: 
Warszawa - Hanoi 20.02.2016 Aeroflot od 1 812 PLN Wybierz

Warszawa

Z nami znajdziesz bilety lotnicze z Warszawy do Hanoi za pomocą wyszukiwarki online lub infolinii działającej 7 dni w tygodniu. Gwarantujemy najkorzystniejsze połączenia oraz atrakcyjne ceny – przeszukujemy oferty 600 rejsowych i tanich linii lotniczych oraz promocje oferowane przez poszczególnych przewoźników. Jesteśmy jedną z największych agencji na rynku e-turystki oraz liderem sprzedaży biletów lotniczych w Polsce. Ponadto posiadamy akredytację IATA, co świadczy o naszym profesjonalizmie i jakości usług.

Lotniska w Warszawie

Warszawa Chopina (Okęcie)

Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina w Warszawie jest największym, najnowocześniejszym i najlepszym obiektem tego typu w Polsce. Położony jest w dzielnicy Włochy, osiedle Okęcie, 8 km na południowy zachód od centrum Warszawy. W 1934 r. prezydent I. Mościcki uroczyście otworzył lotnisko wojskowe i cywilne pod nazwą Port Lotniczy Warszawa-Okęcie. Od 2009 r. w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego port ten zarejestrowany jest pod nazwą Lotnisko Chopina.

Obecnie port posiada dwa terminale:
Terminal A - główny terminal
Terminal General Aviation - dedykowany pasażerom i załogom samolotów, które mają inne przeznaczenie niż regularny i czarterowy ruch lotniczy. Z terminalu mogą korzystać użytkownicy helikopterów, samolotów sanitarnych oraz powietrznych taksówek.

Regularne i tanie linie lotnicze zapewniają około 100 stałych połączeń na terenie kraju oraz na świecie: do Ameryki Północnej, Afryki, Azji i Europy. Największą popularnością wśród pasażerów cieszą się kierunki: Londyn, Paryż, Frankfurt, Amsterdam. W połączeniach krajowych pasażerowie najczęściej podróżują do Gdańska, Krakowa i Wrocławia. W 2015 r. port odprawił ponad 11,2 mln pasażerów, a liczba operacji lotniczych wyniosła łącznie ponad 124,7 tyś.

W 2013 roku port lotniczy po raz czwarty otrzymał tytuł "Ambasadora Polskiej Gospodarki" oraz wyróżnienie w kategorii "Kreator Rozwiązań XXI w.". Konkurs jest organizowany przez Business Centre Club pod honorowym patronatem Ministra Spraw Zagranicznych.
W styczniu 2015 r. uznane zostało za najlepsze w Polsce w plebiscycie miesięcznia Travelle Poland - to już druga tego typu nagroda dla warszawskiego portu.
W październiku 2015 r. Fundacja Integracja przyznała mu potwierdzający dostępność architektoniczną dla osób z niepełnosprawnością certyfikat "Obiekt bez barier" - pierwszy tego typu w Polsce dla obiektu komunikacyjnego.

W pobliżu lotniska jest wiele hoteli, m.in. B&B Hotel Warszawa-Okęcie oraz Courtyard Warsaw Airport.

Warszawa Modlin

Port lotniczy Warszawa-Modlin położony jest w Nowym Dworze Mazowieckim, w dzielnicy Modlin, ok. 40 km na północny zachód od centrum Warszawy.

Historia lotniska w Modlinie
Pierwsze prace nad budową lotniska na tym terenie zainicjowała Liga Obrony Powietrznej i Przeciwgazowej w 1937 roku. Podczas okupacji hitlerowskiej w latach 40. Niemcy opracowali szczegółowe założenia dotyczące budowy portu lotniczego niedaleko Warszawy. W Modlinie w tym okresie stacjonowały jednostki bojowe niemieckich sił powietrznych. Po zakończeniu drugiej wojny światowej lotnisko było intensywnie rozbudowywane. Aż do początku XXI wieku obiekt w Modlinie było wykorzystywany przez polskie siły powietrzne. Na jego terenie działało Centrum Szkolenia Lotniczego oraz Szkolny Pułk Śmigłowców. Pierwsze plany przekształcenia Modlina w port cywilny pojawiły się w 2005 roku. W 2010 roku rozpoczęła się modernizacja istniejących zabudowań oraz budowa nowego terminalu. Otwarcie lotniska nastąpiło w połowie lipca 2012 r. Ze względu na błędy przy budowie pasa startowego, na czas naprawy wynikłych uszkodzeń lotnisko zostało zamknięte, czyli do połowy 2013 roku. Milionowego pasażera port w Modlinie obsłużył 5 listopada 2013 roku. W ostatnim 2015 roku podwarszawskie lotnisko obsłużyło ponad 2,6 mln pasażerów.

Połączenia
Obecnie lotnisko obsługują tylko tanie linie lotnicze Ryanair. Irlandzki przewoźnik oferuje z Modlina przeloty regularne krajowe i międzynarodowe w 29 kierunkach całorocznych i dotakowych 6 w sezonie letnim. W siatce całorocznych połączeń przewoźnika znajdują się aktualnie lotniska: Sztokholm Skavsta, Oslo Rygge, Goteborg Landvetter, Glasgow, Shannon, Dublin, Liverpool, Manchester, East Midlands, Bristol, Londyny Stansted, Eindhoven, Bruksela Charleroi, Paryż Beauvais, Kolonia/Bonn, Teneryfa, Gran Canaria, Fuertevetura, Lizbona, Madryt, Barcelona El Prat, Malaga, Alicante, Mediolan Bergamo, Rzym Ciampino, Bolonia, Ateny i dwa krajowe: Gdańsk i Wrocław. Sezonowo Ryanair łączy Modlin z Salonikami, Chania, Trapani, Pizą, Marsylią i Palmą.

W odległości 1-2 km od portu znajdują się hotele, m.in. Royal Hotel Modlin oraz Hotel Sokołowska Airport Modlin.