Popraw poniższe błędy, aby wysłać wiadomość

Infolinia

801 420 303 lub +48 32 728 3000 Poniedziałek - Sobota 8:00 - 20:00 | Niedziela 12:00-20:00 Cena połączenia wg stawek operatora

Hotel Pod Kamykiem
**

ul. Balicka 51, 30-199 Kraków-Rząska | Pokaż na mapie

Otaczający Hotel ogród, umożliwia spokojny wypoczynek na świeżym powietrzu oraz dysponuje zapleczem, które z pewnością umili czas Państwa pociechom. Ponadto, kilka kilometrów od Hotelu, znajduje się zalew z ośrodkiem sportów wodnych i strzeżoną plażą, a w odległości ok. 20 km w...
Czytaj więcej

Pokoje

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Opis hotelu

Opis hotelu:

Otaczający Hotel ogród, umożliwia spokojny wypoczynek na świeżym powietrzu oraz dysponuje zapleczem, które z pewnością umili czas Państwa pociechom. Ponadto, kilka kilometrów od Hotelu, znajduje się zalew z ośrodkiem sportów wodnych i strzeżoną plażą, a w odległości ok. 20 km w Paczółtowicach - wysokiej klasy pole golfowe.

Pokoje:

Pragniemy zaoferować Państwu przestronne i gustownie urządzone pokoje 1, 2 lub 3 - osobowe, wyposażone w TV oraz bezpłatny dostęp do Internetu, zarówno przewodowy jak i WiFi. Każdy pokój posiada oddzielną łazienkę z podgrzewaną podłogą. Dodatkowym atutem, jest bezpłatny parking dla Gości na terenie całej posesji.

Lokalizacja

Adres

Pokaż hotele na mapie Pokaż hotele na mapie

ul. Balicka 51, 30-199 Kraków-Rząska

Położenie

Hotel zlokalizowany w odległości 3 km od Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice. Dojazd do centrum miasta nie stanowi tu żadnego problemu, to tylko 12 minut samochodem, autobusem czy Superbusem.

Udogodnienia

Wyposażenie pokoi

Pragniemy zaoferować Państwu przestronne i gustownie urządzone pokoje 1, 2 lub 3 - osobowe, wyposażone w TV oraz bezpłatny dostęp do Internetu, zarówno przewodowy jak i WiFi. Każdy pokój posiada oddzielną łazienkę z podgrzewaną podłogą. Dodatkowym atutem, jest bezpłatny parking dla Gości na terenie całej posesji.

eSKY.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach lub zdjęciach. Dbanie o poprawność opisów i zdjęć leży wyłącznie w gestii właściciela hotelu.
Opisane usługi i wyposażenie mogą podlegać dodatkowej opłacie, chyba, że są wyraźnie określone jako bezpłatne lub wliczone w cenę pokoju.

Odległości podane w sekcji "Lokalizacja" mają charakter poglądowy, mogą się różnić od rzeczywistości i są obliczane po linii prostej między punktem A i B.

Pokazane na mapie:

  • Hotel
  • Lotnisko
Trwa sprawdzanie dostępności opinii...