Lotniska

Znajdź loty na mapie

Lotnisko w Oslo - Oslo Sandefjord Torp

Sandefjord lufthavn Torp, Torpveien 130, N-3241 Sandefjord

Bardzo dobry, 4.5 - 104 opinii

Infolinia
+ 47 33427000

Lotnisko Torp jest międzynarodowym portem lotniczym w Sandefjord, w okręgu Vestfold położonym 110 kilometrów na południe od Oslo. Lotnisko znajduje się 7,4 km na północny zachód od Sandefjord. Lotnisko oferuje bezpośrednie połączenia do popularnych miejsc w całej Europie. Loty te są realizowane przez 5 linii lotniczych. 3,5 km od lotniska znajduje się hotel.

Lokalizacja
4.0
Komfort poczekalni
4.5
Oznakowanie
4.6
Parking
4.6
Baza hotelowa
4.1
Usługi
4.7
Odprawa
5.0

Bardzo dobry 4.5

90% osób poleca to lotnisko

Nr 11 w rankingu lotnisk Norwegia

Dodaj opinięWszystkie opinie (104)

Trwa ładowanie opinii
 1. polecam
  6

  opinia o lotnisku.

  2015-03-15 | aleksandra kolodziejczyk, swietochlowice

  Duza przestrzen. Bardzo mila i pomocna obsluga.

  Przydatna opinia? Tak / Nie

 2. polecam
  5

  Lotnisko Oslo Sandefjord Torp

  2015-03-02 | Paweł Sadowski, Police

  Ocena

  Przydatna opinia? Tak / Nie

 3. polecam
  5

  Bardzo dobry

  2014-09-24 | Rafał Kozłowski , Wojnicz

  Jestem zadowolony z całej podróży. Lotnisko w bardzo dobrej lokalizacji. Firma godna polecenia.

  Przydatna opinia? Tak / Nie

 4. nie polecam
  4

  Lotnisko Torp Oslo

  2014-09-21 | jan manowski, tychy

  W stosunku do polaków odprawa na lotnisku jest zawsze poniżająca. Korzystałem z tego lotniska parokrotnie i za każdym razem odnotowuje się nieprzyjemne ekscesy ze strony personelu. Dwa lata temu puszczono na nas psy szukające banknoty co jest nieprzyjemne. Pies żonie włożył mordę do torebki bo miała w niej polskie pieniądze potrzebne do zakupu (kawy, kanapki czy Taxi) Jest nieprzyjemnym momentem przed szerokim gremium podróżujących wysypywanie zawartości portfela i torebki na stół. Dnia 18-09-2014 kobieta dokonująca odprawy przed wejściem na pokład samolotu stanowczo nakazała przepchać zwiększony(opłacony) bagaż podręczny przez szablon o wymiarach znormalizowanych. Nie zapytała czy bagaż ten jest opłacony. pasażerowie byli takim zachowaniem oburzeni dopiero po stanowczej reakcji odpuściła , nakazując wepchanie drugiego bagażu przez szablon który mieścił się w normie.

  Przydatna opinia? Tak / Nie

 5. polecam
  6

  Lot z Goleniowa do Norwegii na lotnisko Oslo Sandefiord Torp

  2014-09-13 | Monika Tworzydło, Szczecin

  Jestem bardzo zadowolona z tych lini lotniczych wizzara. Obsługa w samolocie bardzo miła, świetny pilot. Ogólnie polecam te linie lotnicze i będe jeszcze korzystać. Dziękuje. Lokalizacja lotniska bardzo dobra . Polecam !!!

  Przydatna opinia? Tak / Nie

Samochodem

Współrzędne do systemów nawigacji samochodowych GPS:
59°11'12''N
10°15'31''E

Z Oslo najlepiej kierować się obwodnicą E 18 w kierunku Kristiansand na port lotniczy Sandefjord Torp. Zjazd z obwodnicy znajduje sie po prawej stronie, za znakiem informacyjnym Torp, Fokserod. Stamtąd należy przejechać 2 km dobrze oznaczonej prostej drogi do miejsca przeznaczenia.

Taksówką

Taksówki dostępne są na postoju przy terminalu. Przybliżony czas przejazdu z lotniska do Sandefjord to około 10 minut.

Środkami Transportu Publicznego

Autobus
Przejazd autobusem odbywa się obwodnicą E 18 miedzy Oslo Busterminal a lotniskiem Sandefjord Torp. Czas podróży to około 1 godzina i 50 minut. Usługa jest dostępna dla wszystkich pasażerów podróżujących z lotniska Sandefjord Torp. Torp Ekspressen odjeżdża 30 minut po przylocie linii Ryanair i WizzAir. W razie opóźnienia tych linii Torp Ekspressen czeka na pasażerów. Bilety są do kupienia u kierowcy autobusu lub w Servicekontor na lotnisku.

Pociąg
Linie kolejowe NSB zatrzymują się 42 razy dziennie na stacji kolejowej Sandefjord Airport Torp. Podróż z Oslo trwa około 1 godzinę i 50 minut. Krótkobieżny autobus (shuttle bus), który zabiera pasażerów z lotniska Sandefjord Torp lub ze stacji kolejowej Sandefjord Airport jest wliczony w cenę biletu kolejowego i zabiera pasażerów z lub na miejsce przeznaczenia. Czas przejazdu pomiędzy lotniskiem a stacją kolejową wynosi 4 minuty.

Parking

Port lotniczy dysponuje parkingami mogącymi pomieścić ponad 2000 pojazdów. Oprócz zwykłych parkingów obok terminalu znajduje się wielopoziomowy garaż. Samochód można zostawić zarówno na krótszy, jak i dłuższy okres czasu.

Usługi

Informacja – punkt informacyjny mieści się w centralnej części terminalu.

Gastronomia – bary, kawiarnie oraz restauracje rozmieszczone są na terenie całego lotniska.

Finanse – na lotnisku znajdziemy kilka bankomatów oraz punkty wymiany walut.

Zakupy – na terenie portu lotniczego jest kilka sklepów, w tym jeden wolnocłowy.

Wynajem samochodów – pięć firm świadczy usługi w tym zakresie na lotnisku.

Internet – na terenie lotniska jest bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ponadto dostęp do sieci oferują infokioski, które znajdują się w hali odlotów międzynarodowych oraz w budynku terminalu naprzeciw głównego wejścia.