Podróże kolejowe

Podróżuj pociągiem przez całą Europę

 • najpopularniejsze europejskie kierunki
 • bogata siatka połączeń
 • stale rozbudowywana sieć
 • atrakcyjne trasy widokowe
 • nowoczesne, klimatyzowane wnętrza
 • panoramiczne okna
 • wygodne, przestrzenne przedziały
 • możliwość korzystania z barów, restauracji oraz wagonów sypialnych
 • lokalizacja stacji kolejowych w ścisłych centrach miast
 • blisko obiektów biznesowych i turystycznych
 • dogodne połączenia z innymi środkami transportu publicznego
 • bez tracenia czasu na transfery, przesiadki i odprawy
 • podróże bez korków i opóźnień
 • bez dodatkowych opłat i zbędnych formalności
 • innowacyjna technologia gwarancją bezpieczeństwa
 • bez szkody dla środowiska naturalnego
Przykładowe produkty w ofercie eSKY.pl Generalny agent sprzedaży w Polsce

Pociągi panoramiczne

Podziwiaj najpiękniejsze górskie widoki zza okna pociągu

Koleje panoramiczne biegną poprzez najpiękniejsze trasy widokowe w Szwajcarii. Podczas takiej podróży zobaczysz malownicze krajobrazy Alp, od majestatycznych lodowców po zachwycające wodospady i zielone winnice. Podróż panoramicznych pociągiem powinien rozważyć każdy, kto planuje wizytę w Szwajcarii. Odkryj najpiękniejsze trasy panoramiczne. Sprawdź ceny biletów i wybierz opcję odpowiednią dla siebie.

TGV

Podróżuj najsłynniejszym pociągiem Europy

Szybka kolej TGV to ikona Francji. Pierwsza linia łącząca Paryż z Lyonem ruszyła w 1981 r. Dzisiaj pociągi TGV docierają do 250 miast w całej Europie. Pomimo zawrotnej prędkości – ponad 320 km/h, pociąg jedzie płynnie i cicho, a ciągłe usprawnienia i innowacje gwarantują bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Zarówno wagony 1, jak i 2 klasy zapewniają podróżnym doskonałe warunki do pracy, wypoczynku i relaksu. Niektóre pociągi TGV posiadają specjalne przedziały dla pasażerów podróżujących służbowo, dla rodzin z dziećmi czy dla małych grup.

Na terenie Francji współpracujemy z Atout France

Eurostar

Z Londynu do Paryża i Brukseli w 2 godziny

Eurostar to szybka kolej łącząca Paryż z Londynem i Brukselą. Jest to idealna alternatywa dla osób niemogących podróżować samolotem. Pociągi kursują kilkanaście razy dziennie, a czas przejazdu to 2 h 15 min na trasie Paryż – Londyn oraz 1 h 51 min z brytyjskiej stolicy do Brukseli. Serwis Eurostar rozpoczął regularne kursy pasażerskie w listopadzie 1994 r. i od tego czasu przewiózł już ponad 110 milionów pasażerów.

Pociągi nocne

Podróż w warunkach luksusowego hotelu

Wsiądź do pociągu w Paryżu i obudź się w centrum Barcelony. Połączenia nocne to idealne rozwiązanie dla osób lubiących podróże koleją na długich trasach. Pociągi takie zwane są również pociągami-hotelami, gdyż, oprócz komfortowo spędzonej nocy, możesz również skorzystać z restauracji serwujących międzynarodowe kuchnie, a rano będzie na Ciebie czekać pachnąca kawa i smaczne śniadanie.

Najpopularniejsze trasy pociągów nocnych to: Mediolan lub Turyn - Barcelona, Zurych lub Berno via Genewa - Barcelona oraz Paryż – Hamburg lub Hanower, Monachium czy Frankfurt. Ponadto w ofercie znajdziesz również połączenia Riviera Night Trains - pociągi jeżdżące z południa Francji do Włoch: z Nicei do Rzymu, z Nicei do Neapolu, z Nicei do Wenecji, pociągi City Night Line, które łączą główne miasta Europy Zachodniej i Środkowej oraz serwis Lusitania – pociągi kursujące na trasie Lizbona – Mediolan.

Thalys

Prawie 30 kursów dziennie na trasie Paryż – Bruksela

Thalys, znany jako „Czerwony Pociąg”, pokonuje trasę Paryż – Bruksela w 1 h 17 min! Ponadto linia oferuje połączenia z francuskiej stolicy do m.in. Amsterdamu, Rotterdamu, Antwerpii czy Kolonii. Podróżowanie Thalysem to jedna z najszybszych metod przemieszczania się pomiędzy największymi miastami Francji, Holandii, Niemiec i Belgii, a wcześniejsze wykupienie rezerwacji gwarantuje niższą cenę biletu.

Bilety Inter Rail

Poczuj wolność podróżowania za niską cenę

Jeśli planujesz podróż przez wiele europejskich krajów, oferta Inter Rail na pewno spełni Twoje oczekiwania. Rodzaj biletu dopasowujesz specjalnie do Twoich potrzeb - wybierasz kraj, ilość dni podróżowania oraz taryfę (dla grup, młodzieży, seniorów) i podróżujesz przez całą Europę lub wybrane państwo na jednym bilecie.

Inter Rail oferuje taryfy continuous i flexi. Pierwsza z nich pozwala na korzystanie z pociągów codziennie, natomiast flexi to opcja dla podróżnych chcących pozostać na dłużej w jednym miejscu.

Podróże grupowe

Podróżowanie w grupie oznacza tańsze podróżowanie

Firma eSKY.pl jest Generalnym Agentem Sprzedaży biletów i produktów Raileurope w Polsce, dlatego możemy zaproponować konkurencyjne ceny dla zorganizowanych grup. Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę.