Porady dla podróżnych

pdf drukuj wyślij e-mailem

Gdzie można pojechać na wakacje w listopadzie?

http://www.esky.pl/porady-dla-podroznych/Wczasy/Czesto-zadawane-pytania/Gdzie-mozna-pojechac-na-wakacje-w-listopadzie

Ostatnia aktualizacja: 2012-07-13

Gdzie można pojechać na wakacje w listopadzie?

Aby wyjechać na słoneczne wakacje na plaży w listopadzie, nie trzeba planować egzotycznych wypraw na odległe kontynenty. Także w pobliżu Europy istnieje wiele miejsc, które w listopadzie gwarantują słoneczną pogodę. Na hiszpańskich Wyspach Kanaryjskich w listopadzie średnia temperatura w ciągu dnia oscyluje wokół 21° C. Najcieplejszymi wyspami archipelagu są Lanzarote oraz Fuerteventura, gdzie średnia temperatura wynosi 24° C. Afryka Północna (Egipt, Maroko, Tunezja) to idealne miejsce dla osób poszukujących wypoczynku na plaży w listopadzie. Średnia temperatura w tym regionie to około 26° C. 

Oczywiście listopad to także idealny miesiąc na odleglejsze podróże zagraniczne – lato wtedy zaczyna się w Azji Południowo-Wschodniej (np. Tajlandii), Australii, Nowej Zelandii, czy w krajach Ameryki Południowej.         

Czy ten artykuł zawierał przydatne informacje?

Tak Nie

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec eSKY.pl S.A.

* - pola wymagane

Podziel się tym artykułem przez e-mail

Gdzie można pojechać na wakacje w listopadzie?

Link: http://www.esky.pl/porady-dla-podroznych/Wczasy/Czesto-zadawane-pytania/Gdzie-mozna-pojechac-na-wakacje-w-listopadzie