Infolinia: 801 420 303

Rezerwacja hotelu bez karty kredytowej?

Rezerwacja hotelu bez karty kredytowej?

W odróżnieniu od innych serwisów internetowych, eSKY.pl oferuje możliwość opłacenia rezerwacji hotelowej za pomocą przelewu bankowego.

Jak płacić za hotel przelewem?

Płatności można dokonać poprzez internetowe konto bankowe, w oddziale dowolnego banku lub na poczcie. Forma płatności wybierana jest w trakcie rezerwacji. Po jej zakończeniu zostają podane informacje niezbędne do dokonania przelewu – dane odbiorcy, numery kont bankowych i informacje o tym, co należy wpisać w tytule przelewu.

Wszystkie te dane są też dostarczane na adres mailowy podany w czasie rezerwacji – można wykorzystać je do wypełnienia formularza przelewu na stronie internetowej Twojego konta bankowego lub skorzystać z gotowego druku przelewu, który można wydrukować również w czerni.

Wyjątkowe sytuacje

Płatności przelewem nie można dokonać dla rezerwacji zakładanych na dzień przed terminem rezerwacji. Także niektóre hotele zastrzegają sobie możliwość opłaty tylko i wyłącznie za pomocą karty kredytowej.

Zobacz również:

   

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec eSKY.pl S.A.

Pomóż nam ulepszyć ten artykuł
Anuluj

Dziękujemy za pomoc

Twoja opinia pomoże name tworzyć lepsze i bardziej dopasowane artykuły.

Życzymy udanego dnia,
Zespół eSKY.pl

Chwilowo nie mogliśmy przesłać Twoich sugestii

Wyślij ponownie lub spróbuj później.

Twój agent id to: