Linie lotnicze Ryanair

Promocje - Ryanair

Przylot doWylot zData wylotuCena / os. 
Gdańsk, Polska Warszawa 2017-01-25 12 PLN Zobacz
Warszawa, Polska Gdańsk 2017-01-29 12 PLN Zobacz
Sztokholm, Szwecja Gdańsk 2017-01-30 13 PLN Zobacz
Wrocław, Polska Warszawa 2017-01-22 21 PLN Zobacz
Oslo, Norwegia Warszawa 2017-01-28 29 PLN Zobacz

Zobacz więcej promocji biletów

Podziel się ze znajomymi:
Ryanair
Rok założenia:
1985
Główna siedziba:
Dublin
Kod IATA:
FR
Flota:

Boeing 737-800

Oferta połączeń:

Europa, Afryka Północna

Wyloty z Polski:
Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław
Rajaner to irlandzkie linie lotnicze z segmentu przewoźników niskokosztowych. Siedzibą główną jest port lotniczy Dublin, który obok podlondyńskiego lotniska Stansted jest zarazem największym węzłem przesiadkowym przewoźnika. Oferuje bilety lotnicze na ponad 320 trasach w Europie i Afryce Północnej, w tym do 9 miast w Polsce, którymi są Wrocław, Szczecin, Rzeszów, Poznań, Łódź, Kraków, Katowice, Gdańsk, Bydgoszcz. Rajaner operuje swoje połączenia lotnicze samolotami jednego typu - Boeing...

Więcej
Rajaner to irlandzkie linie lotnicze z segmentu przewoźników niskokosztowych. Siedzibą główną jest port lotniczy Dublin, który obok podlondyńskiego lotniska Stansted jest zarazem największym węzłem przesiadkowym przewoźnika. Oferuje bilety lotnicze na ponad 320 trasach w Europie i Afryce Północnej, w tym do 9 miast w Polsce, którymi są Wrocław, Szczecin, Rzeszów, Poznań, Łódź, Kraków, Katowice, Gdańsk, Bydgoszcz. Rajaner operuje swoje połączenia lotnicze samolotami jednego typu - Boeing 737-800. Jest to związane z redukcją kosztów, gdyż obsługa samolotów jednego rodzaju jest znacznie tańsza. Przewoźnik stosuje także inne zabiegi pozwalające zredukować ceny biletów lotniczych, m. in.: likwiduje bezpłatne dodatki w trakcie lotu takie jak posiłki i wyrafinowane rozrywki, przenosi loty na tańsze lotniska podmiejskie czy prowadzi tylko ekonomiczną klasę rezerwacyjną. Pasażerowie mogą kupować bilety lotnicze przez Internet lub infolinię. Rajaner nie drukuje ich, lecz przydziela rezerwacją numery, które pełnią funkcję biletów elektronicznych. Przewoźnik nakłada na pasażerów obowiązek odprawiania się online, likwidując tym samym wszystkie stanowiska odpraw na lotniskach, z których korzysta. Obowiązek wszedł w życie z dniem 20 maja 2009 roku. Pasażer musi za pośrednictwem Internetu przeprowadzić odprawę, wybrać bagaż oraz wydrukować kartę pokładową, na podstawie której zostanie wpuszczony na pokład samolotu. Linie lotnicze Rajaner mają dla swoich klientów program lojalnościowy, dzięki któremu mają możliwość uzyskiwania zniżek na bilety lotnicze. Oferuje także możliwość zakupu usług dodatkowych takich jak ubezpieczenia podróżne, lub pierwszeństwo wejścia na pokład samolotu. Wszystkie te zabiegi przekładają się na zadowolenie klientów, którzy bardzo często korzystają z usług irlandzkiego przewoźnika.
Personel
4.8
Punktualność
4.9
Połączenia
4.8
Cena biletu
4.6
Komfort
4.1
Bagaż
4.2
Posiłki
3.6

Bardzo dobry 4.5

90% osób poleca te linie lotnicze

Nr 62 w rankingu linii lotniczych

Dodaj opinię Wszystkie opinie (2334)

Trwa ładowanie opinii
 1. polecam
  6

  Pozytywnie

  2016-10-07 | Elzbieta Hirt, Puck

  Dużym plusem jest niska cena biletu, obsługa sympatyczna, loty odbywają się punktualnie. Nic dodać, nic ująć. Polecam!

  Przydatna opinia? Tak / Nie

 2. nie polecam
  3

  Z konieczności

  2016-10-04 | Kowalska, Warszawa

  Cena robi swoje i niestety nawet wody brak.

  Przydatna opinia? Tak / Nie

 3. nie polecam
  3

  Opóźniony lot

  2016-09-13 | Jan Wiśniewski, Olsztyn

  Opóźniony o 5 godzin samolot.

  Przydatna opinia? Tak / Nie

 4. polecam
  5

  Świetne linie lotnicze

  2016-09-12 | Mateusz Nalewajk, Warszawa

  Polecam

  Przydatna opinia? Tak / Nie

 5. polecam
  6

  Ryanair

  2016-09-11 | Karolina Mordak, Kraków

  Przelot samolotem Ryanair był bardzo przyjemny. Leciało się wygodnie, szybko, startowanie bezbłędne, może powrót był troszeczkę mniej "profesjonalny" porównując do poprzedniego, ale naprawdę dobry. Obsługa miła, kompetentna. Jedzenie w porządku, duże porcje. Jesteśmy zadowoleni.

  Przydatna opinia? Tak / Nie

Pozostałe irlandzkie linie lotnicze: