Linie lotnicze Ryanair

Promocje - Ryanair

Przylot doWylot zData wylotuCena / os. 
Gdańsk, Polska Warszawa 2015-03-26 17 PLN Zobacz
Warszawa, Polska Wrocław 2015-03-26 17 PLN Zobacz
Oslo, Norwegia Poznań 2015-03-26 19 PLN Zobacz
Wrocław, Polska Warszawa 2015-03-23 20 PLN Zobacz
Sztokholm, Szwecja Warszawa 2015-03-07 40 PLN Zobacz

Zobacz więcej promocji biletów

Podziel się ze znajomymi:
Ryanair
Rok założenia:
1985
Główna siedziba:
Dublin
Kod IATA:
FR
Flota:

Boeing 737-800

Oferta połączeń:

Europa, Afryka Północna

Wyloty z Polski:
Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław
Rajaner to irlandzkie linie lotnicze z segmentu przewoźników niskokosztowych. Siedzibą główną jest port lotniczy Dublin, który obok podlondyńskiego lotniska Stansted jest zarazem największym węzłem przesiadkowym przewoźnika. Oferuje bilety lotnicze na ponad 320 trasach w Europie i Afryce Północnej, w tym do 9 miast w Polsce, którymi są Wrocław, Szczecin, Rzeszów, Poznań, Łódź, Kraków, Katowice, Gdańsk, Bydgoszcz. Rajaner operuje swoje połączenia lotnicze samolotami jednego typu - Boeing...

Więcej
Rajaner to irlandzkie linie lotnicze z segmentu przewoźników niskokosztowych. Siedzibą główną jest port lotniczy Dublin, który obok podlondyńskiego lotniska Stansted jest zarazem największym węzłem przesiadkowym przewoźnika. Oferuje bilety lotnicze na ponad 320 trasach w Europie i Afryce Północnej, w tym do 9 miast w Polsce, którymi są Wrocław, Szczecin, Rzeszów, Poznań, Łódź, Kraków, Katowice, Gdańsk, Bydgoszcz. Rajaner operuje swoje połączenia lotnicze samolotami jednego typu - Boeing 737-800. Jest to związane z redukcją kosztów, gdyż obsługa samolotów jednego rodzaju jest znacznie tańsza. Przewoźnik stosuje także inne zabiegi pozwalające zredukować ceny biletów lotniczych, m. in.: likwiduje bezpłatne dodatki w trakcie lotu takie jak posiłki i wyrafinowane rozrywki, przenosi loty na tańsze lotniska podmiejskie czy prowadzi tylko ekonomiczną klasę rezerwacyjną. Pasażerowie mogą kupować bilety lotnicze przez Internet lub infolinię. Rajaner nie drukuje ich, lecz przydziela rezerwacją numery, które pełnią funkcję biletów elektronicznych. Przewoźnik nakłada na pasażerów obowiązek odprawiania się online, likwidując tym samym wszystkie stanowiska odpraw na lotniskach, z których korzysta. Obowiązek wszedł w życie z dniem 20 maja 2009 roku. Pasażer musi za pośrednictwem Internetu przeprowadzić odprawę, wybrać bagaż oraz wydrukować kartę pokładową, na podstawie której zostanie wpuszczony na pokład samolotu. Linie lotnicze Rajaner mają dla swoich klientów program lojalnościowy, dzięki któremu mają możliwość uzyskiwania zniżek na bilety lotnicze. Oferuje także możliwość zakupu usług dodatkowych takich jak ubezpieczenia podróżne, lub pierwszeństwo wejścia na pokład samolotu. Wszystkie te zabiegi przekładają się na zadowolenie klientów, którzy bardzo często korzystają z usług irlandzkiego przewoźnika.
Personel
4.7
Punktualność
4.8
Połączenia
4.8
Cena biletu
4.5
Komfort
4.1
Bagaż
4.1
Posiłki
3.6

Dobry 4.4

89% osób poleca te linie lotnicze

Nr 53 w rankingu linii lotniczych

Dodaj opinię Wszystkie opinie (1934)

Trwa ładowanie opinii
 1. polecam
  4

  linie lotnicze

  2015-02-27 | Brygida Izajasz, Toruń

  OK

  Przydatna opinia? Tak / Nie

 2. polecam
  6

  zadowolony

  2015-02-26 | arkadiusz kłys, płock

  Chciałbym połączenia w godzinach popołudniowych

  Przydatna opinia? Tak / Nie

 3. polecam
  6

  opinia

  2015-02-26 | Rafał Rutkowski, Gdańsk

  Pozytywna ocena. Tylko szkoda , że z tymi bagażami podręcznymi jest tak, że pierwsze 90 osób ma zagwarantowane miejsce na bagaż w schowku nad fotelami , a reszta ludzi musi oddać bagaże do luku (ooczywiście bez żadnych opłat) - Bo przecież miejsce jest, było i będzie. Może to ma związek z tym żeby zminimalizować opóźnienia, no ale jak się komuś śpieszy bardzo to zawsze jest interciti albo pendolino albo jeszcze lepiej lecieć wizzairem z mini walizeczką. Tak czy inaczej RYANAIR zasługuje na bardzo dobrą opinię.

  Przydatna opinia? Tak / Nie

 4. polecam
  4

  Fajne linie

  2015-02-26 | Elżbieta Kot, Wrocław

  Fajne i w miarę niedrogie, komunikaty w języku polskim - super.

  Przydatna opinia? Tak / Nie

 5. polecam
  5

  dobra

  2015-02-26 | magdalena zagorska, casalmaggiore

  cena biletòw jest bardzo dobra...bagaz kosztuje za duzo

  Przydatna opinia? Tak / Nie

Pozostałe irlandzkie linie lotnicze: