Linie lotnicze Ryanair

Promocje - Ryanair

Przylot doWylot zData wylotuCena / os. 
Gdańsk, Polska Warszawa 2015-12-28 9 PLN Zobacz
Warszawa, Polska Wrocław 2015-12-08 9 PLN Zobacz
Wrocław, Polska Warszawa 2015-12-30 9 PLN Zobacz
Oslo, Norwegia Szczecin 2015-12-18 19 PLN Zobacz
Londyn, Wielka Brytania Wrocław 2015-12-15 38 PLN Zobacz

Zobacz więcej promocji biletów

Podziel się ze znajomymi:
Ryanair
Rok założenia:
1985
Główna siedziba:
Dublin
Kod IATA:
FR
Flota:

Boeing 737-800

Oferta połączeń:

Europa, Afryka Północna

Wyloty z Polski:
Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław
Rajaner to irlandzkie linie lotnicze z segmentu przewoźników niskokosztowych. Siedzibą główną jest port lotniczy Dublin, który obok podlondyńskiego lotniska Stansted jest zarazem największym węzłem przesiadkowym przewoźnika. Oferuje bilety lotnicze na ponad 320 trasach w Europie i Afryce Północnej, w tym do 9 miast w Polsce, którymi są Wrocław, Szczecin, Rzeszów, Poznań, Łódź, Kraków, Katowice, Gdańsk, Bydgoszcz. Rajaner operuje swoje połączenia lotnicze samolotami jednego typu - Boeing...

Więcej
Rajaner to irlandzkie linie lotnicze z segmentu przewoźników niskokosztowych. Siedzibą główną jest port lotniczy Dublin, który obok podlondyńskiego lotniska Stansted jest zarazem największym węzłem przesiadkowym przewoźnika. Oferuje bilety lotnicze na ponad 320 trasach w Europie i Afryce Północnej, w tym do 9 miast w Polsce, którymi są Wrocław, Szczecin, Rzeszów, Poznań, Łódź, Kraków, Katowice, Gdańsk, Bydgoszcz. Rajaner operuje swoje połączenia lotnicze samolotami jednego typu - Boeing 737-800. Jest to związane z redukcją kosztów, gdyż obsługa samolotów jednego rodzaju jest znacznie tańsza. Przewoźnik stosuje także inne zabiegi pozwalające zredukować ceny biletów lotniczych, m. in.: likwiduje bezpłatne dodatki w trakcie lotu takie jak posiłki i wyrafinowane rozrywki, przenosi loty na tańsze lotniska podmiejskie czy prowadzi tylko ekonomiczną klasę rezerwacyjną. Pasażerowie mogą kupować bilety lotnicze przez Internet lub infolinię. Rajaner nie drukuje ich, lecz przydziela rezerwacją numery, które pełnią funkcję biletów elektronicznych. Przewoźnik nakłada na pasażerów obowiązek odprawiania się online, likwidując tym samym wszystkie stanowiska odpraw na lotniskach, z których korzysta. Obowiązek wszedł w życie z dniem 20 maja 2009 roku. Pasażer musi za pośrednictwem Internetu przeprowadzić odprawę, wybrać bagaż oraz wydrukować kartę pokładową, na podstawie której zostanie wpuszczony na pokład samolotu. Linie lotnicze Rajaner mają dla swoich klientów program lojalnościowy, dzięki któremu mają możliwość uzyskiwania zniżek na bilety lotnicze. Oferuje także możliwość zakupu usług dodatkowych takich jak ubezpieczenia podróżne, lub pierwszeństwo wejścia na pokład samolotu. Wszystkie te zabiegi przekładają się na zadowolenie klientów, którzy bardzo często korzystają z usług irlandzkiego przewoźnika.
Personel
4.8
Punktualność
4.8
Połączenia
4.8
Cena biletu
4.6
Komfort
4.1
Bagaż
4.1
Posiłki
3.6

Bardzo dobry 4.5

90% osób poleca te linie lotnicze

Nr 59 w rankingu linii lotniczych

Dodaj opinię Wszystkie opinie (2146)

Trwa ładowanie opinii
 1. nie polecam
  4

  Brak możliwości wzięcia psa

  2015-11-30 | Katarzyna Trojanowska, Przemyśl

  Brak możliwości podróżowania z psem. Na jeden lot powinien przypadać minimum 1 zwierzak , opłata nawet tak jak za pasażera i powinien lecieć razem z pasażerem (nie w luku bagażowym!!!!) Dotyczy to linii lotniczych Ryanair i innych tanich linii. A w dalekiej Syberii pasażerowie podróżują ze swoim dobytkiem, nawet z kozami i!!! W punkcie "rekomendacja" brak opcji "nie mam zdania"

  Przydatna opinia? Tak / Nie

 2. polecam
  4

  Stały pasażer

  2015-11-30 | Mariusz Hercog, Bydgoszcz

  Ostatnie dwa loty, październik i listopad, fatalne lądowanie pilota, a szczególnie lot październikowy. Ludzie krzyczeli na pokładzie. Tak nie ląduje nawet uczeń. Wiem coś o tym bo sam latam. To bardzo duży minus dla linii. Poza tym mało komunikatów po polsku a 90% pasażerów to Polacy. Tak poza tym to OK

  Przydatna opinia? Tak / Nie

 3. polecam
  5

  Linie lotnicze-opinia

  2015-11-29 | Katarzyna Osiecka, Mława

  Jeśli chodzi o linie lotnicze nie mam żadnych uwag, moim zdaniem było miło dość komfortowo po mimo niewielkiej ilości miejsc dla pasażera i to chyba taki jedyny mankament, ale mimo wszystko lot był szybki, przyjemny i z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z usług Ryanair.

  Przydatna opinia? Tak / Nie

 4. nie polecam
  1

  badziew

  2015-11-28 | Nikol Kidman , warszawa

  tanie linie,ale badziewne. Jasne,że sie doleci na miejsce ,ale dla kogoś zdeterminowanego. Ktoś kto ceni sobie relaks w czasie lotu i ciszę nie zazna jej w tych liniach;/ Zdecydowanie nie polecam. Dla mnie to była absolutna wpadka,której nie powtórze na pewno !

  Przydatna opinia? Tak / Nie

 5. polecam
  5

  Ryanair

  2015-11-26 | Tomus, Łódź

  Wszystko OK. Ja i moi Towarzysze podróży jesteśmy zadowoleni z usług linii Ryanair. Polecam !!!

  Przydatna opinia? Tak / Nie

Pozostałe irlandzkie linie lotnicze: