Linie lotnicze Ryanair

Promocje - Ryanair

Przylot doWylot zData wylotuCena / os. 
Gdańsk, Polska Warszawa 2014-08-30 41 PLN Zobacz
Wrocław, Polska Warszawa 2014-08-31 41 PLN Zobacz
Warszawa, Polska Wrocław 2014-08-27 41 PLN Zobacz
Oslo, Norwegia Warszawa 2014-08-30 100 PLN Zobacz
Sztokholm, Szwecja Warszawa 2014-08-29 163 PLN Zobacz

Zobacz więcej promocji biletów

Podziel się ze znajomymi:
Ryanair
Rok założenia:
1985
Główna siedziba:
Dublin
Kod IATA:
FR
Flota:

Boeing 737-800

Oferta połączeń:

Europa, Afryka Północna

Wyloty z Polski:
Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław
Rajaner to irlandzkie linie lotnicze z segmentu przewoźników niskokosztowych. Siedzibą główną jest port lotniczy Dublin, który obok podlondyńskiego lotniska Stansted jest zarazem największym węzłem przesiadkowym przewoźnika. Oferuje bilety lotnicze na ponad 320 trasach w Europie i Afryce Północnej, w tym do 9 miast w Polsce, którymi są Wrocław, Szczecin, Rzeszów, Poznań, Łódź, Kraków, Katowice, Gdańsk, Bydgoszcz. Rajaner operuje swoje połączenia lotnicze samolotami jednego typu - Boeing...

Więcej
Rajaner to irlandzkie linie lotnicze z segmentu przewoźników niskokosztowych. Siedzibą główną jest port lotniczy Dublin, który obok podlondyńskiego lotniska Stansted jest zarazem największym węzłem przesiadkowym przewoźnika. Oferuje bilety lotnicze na ponad 320 trasach w Europie i Afryce Północnej, w tym do 9 miast w Polsce, którymi są Wrocław, Szczecin, Rzeszów, Poznań, Łódź, Kraków, Katowice, Gdańsk, Bydgoszcz. Rajaner operuje swoje połączenia lotnicze samolotami jednego typu - Boeing 737-800. Jest to związane z redukcją kosztów, gdyż obsługa samolotów jednego rodzaju jest znacznie tańsza. Przewoźnik stosuje także inne zabiegi pozwalające zredukować ceny biletów lotniczych, m. in.: likwiduje bezpłatne dodatki w trakcie lotu takie jak posiłki i wyrafinowane rozrywki, przenosi loty na tańsze lotniska podmiejskie czy prowadzi tylko ekonomiczną klasę rezerwacyjną. Pasażerowie mogą kupować bilety lotnicze przez Internet lub infolinię. Rajaner nie drukuje ich, lecz przydziela rezerwacją numery, które pełnią funkcję biletów elektronicznych. Przewoźnik nakłada na pasażerów obowiązek odprawiania się online, likwidując tym samym wszystkie stanowiska odpraw na lotniskach, z których korzysta. Obowiązek wszedł w życie z dniem 20 maja 2009 roku. Pasażer musi za pośrednictwem Internetu przeprowadzić odprawę, wybrać bagaż oraz wydrukować kartę pokładową, na podstawie której zostanie wpuszczony na pokład samolotu. Linie lotnicze Rajaner mają dla swoich klientów program lojalnościowy, dzięki któremu mają możliwość uzyskiwania zniżek na bilety lotnicze. Oferuje także możliwość zakupu usług dodatkowych takich jak ubezpieczenia podróżne, lub pierwszeństwo wejścia na pokład samolotu. Wszystkie te zabiegi przekładają się na zadowolenie klientów, którzy bardzo często korzystają z usług irlandzkiego przewoźnika.
Personel
4.7
Punktualność
4.8
Połączenia
4.7
Cena biletu
4.5
Komfort
4.0
Bagaż
4.0
Posiłki
3.5

Dobry 4.4

88% osób poleca te linie lotnicze

Nr 51 w rankingu linii lotniczych

Dodaj opinię Wszystkie opinie (1756)

Trwa ładowanie opinii
 1. polecam
  4

  Tanie latanie

  2014-08-20 | Ireneusz Biernat, Kraków

  Obsługa miła .Szczęśliwe startowanie i lądowanie. I na tym koniec .Nie wiem czy personel ma prowizję od utargu w sklepiku ale na to wygląda a szkoda. Całość porównywalna do ceny biletów . za 1 zł Mercedesa się nie kupi.

  Przydatna opinia? Tak / Nie

 2. polecam
  6

  super, super, super,

  2014-08-19 | robrze, Warszawa

  super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super,

  Przydatna opinia? Tak / Nie

 3. polecam
  6

  pozytyw

  2014-08-19 | Michalina Rozycka, Warszawa

  wszystko super, posiłki oceniłam słabiej bo ceny są zabójcze

  Przydatna opinia? Tak / Nie

 4. polecam
  4

  LINIE LOTNICZE

  2014-08-19 | Dorota Olota, Rzepin

  Dobrze że wprowadzono numerację miejsc i opcję drugiej małej torby,już nie trzeba jej chować do bagażu.W Polsce miałam problem ze znalezieniem miejsca w schowku na swój bagaż choć nie wsiadałam ostatnia a personel nie kwapił się aby mi w tym pomóc i robi się niestety zamieszanie,ostatecznie sama znalazłam miejsce 5 siedzeń ode mnie,w drodze powrotnej było już lepiej.

  Przydatna opinia? Tak / Nie

 5. polecam
  5

  Ryanair

  2014-08-19 | Hanna Pindor, Cekanowo

  Jestem zadowolona. Podróż przebiegła bez żadnych problemów.

  Przydatna opinia? Tak / Nie

Pozostałe irlandzkie linie lotnicze: