Linie lotnicze Ryanair

Promocje - Ryanair

Przylot doWylot zData wylotuCena / os. 
Warszawa, Polska Wrocław 2014-08-20 3 PLN Zobacz
Wrocław, Polska Warszawa 2014-08-27 3 PLN Zobacz
Oslo, Norwegia Warszawa 2014-08-26 26 PLN Zobacz
Sztokholm, Szwecja Warszawa 2014-08-27 26 PLN Zobacz
Gdańsk, Polska Warszawa 2014-08-05 39 PLN Zobacz

Zobacz więcej promocji biletów

Podziel się ze znajomymi:
Ryanair
Rok założenia:
1985
Główna siedziba:
Dublin
Kod IATA:
FR
Flota:

Boeing 737-800

Oferta połączeń:

Europa, Afryka Północna

Wyloty z Polski:
Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław
Rajaner to irlandzkie linie lotnicze z segmentu przewoźników niskokosztowych. Siedzibą główną jest port lotniczy Dublin, który obok podlondyńskiego lotniska Stansted jest zarazem największym węzłem przesiadkowym przewoźnika. Oferuje bilety lotnicze na ponad 320 trasach w Europie i Afryce Północnej, w tym do 9 miast w Polsce, którymi są Wrocław, Szczecin, Rzeszów, Poznań, Łódź, Kraków, Katowice, Gdańsk, Bydgoszcz. Rajaner operuje swoje połączenia lotnicze samolotami jednego typu - Boeing...

Więcej
Rajaner to irlandzkie linie lotnicze z segmentu przewoźników niskokosztowych. Siedzibą główną jest port lotniczy Dublin, który obok podlondyńskiego lotniska Stansted jest zarazem największym węzłem przesiadkowym przewoźnika. Oferuje bilety lotnicze na ponad 320 trasach w Europie i Afryce Północnej, w tym do 9 miast w Polsce, którymi są Wrocław, Szczecin, Rzeszów, Poznań, Łódź, Kraków, Katowice, Gdańsk, Bydgoszcz. Rajaner operuje swoje połączenia lotnicze samolotami jednego typu - Boeing 737-800. Jest to związane z redukcją kosztów, gdyż obsługa samolotów jednego rodzaju jest znacznie tańsza. Przewoźnik stosuje także inne zabiegi pozwalające zredukować ceny biletów lotniczych, m. in.: likwiduje bezpłatne dodatki w trakcie lotu takie jak posiłki i wyrafinowane rozrywki, przenosi loty na tańsze lotniska podmiejskie czy prowadzi tylko ekonomiczną klasę rezerwacyjną. Pasażerowie mogą kupować bilety lotnicze przez Internet lub infolinię. Rajaner nie drukuje ich, lecz przydziela rezerwacją numery, które pełnią funkcję biletów elektronicznych. Przewoźnik nakłada na pasażerów obowiązek odprawiania się online, likwidując tym samym wszystkie stanowiska odpraw na lotniskach, z których korzysta. Obowiązek wszedł w życie z dniem 20 maja 2009 roku. Pasażer musi za pośrednictwem Internetu przeprowadzić odprawę, wybrać bagaż oraz wydrukować kartę pokładową, na podstawie której zostanie wpuszczony na pokład samolotu. Linie lotnicze Rajaner mają dla swoich klientów program lojalnościowy, dzięki któremu mają możliwość uzyskiwania zniżek na bilety lotnicze. Oferuje także możliwość zakupu usług dodatkowych takich jak ubezpieczenia podróżne, lub pierwszeństwo wejścia na pokład samolotu. Wszystkie te zabiegi przekładają się na zadowolenie klientów, którzy bardzo często korzystają z usług irlandzkiego przewoźnika.
Personel
4.7
Punktualność
4.8
Połączenia
4.7
Cena biletu
4.5
Komfort
4.0
Bagaż
4.0
Posiłki
3.5

Dobry 4.4

88% osób poleca te linie lotnicze

Nr 50 w rankingu linii lotniczych

Dodaj opinię Wszystkie opinie (1729)

Trwa ładowanie opinii
 1. polecam
  5

  Coś jeszcze

  2014-07-30 | Bogusława Kowalczyk, Lipinki

  Lubie podróż samolotem. Było wygodnie. Obsługa jak należy.Oby tak dalej.

  Przydatna opinia? Tak / Nie

 2. polecam
  6

  lot

  2014-07-28 | Klara Ortman, Opole

  Obsługa kapitalna, boski pilot mistrzostwa świata, komfort doskonały, samolot bez uwag, punktualność, całość do pochwały bez zastrzeżeń, do polecenia, do stosowania, do latania, dla ludzi dla szybkości przemieszczania się kapitalna sprawa brawo cena biletów konkurencyjna do biletów PKP tak trzymać

  Przydatna opinia? Tak / Nie

 3. polecam
  6

  polecam tą linię

  2014-07-28 | Andrzej Warachim, Białystok

  Linia lotnicza jak na tanie połączenia jest OK. szkoda że nie ma połączenia z Modlina do Krakowa i z powrotem, to by na pewno zwiększyło liczbę pasażerów.

  Przydatna opinia? Tak / Nie

 4. polecam
  4

  subiektywna

  2014-07-26 | Dariusz Wójcik, Kraków

  Punktualność bardzo dobra łączne spóźnienie w obie strony wyniosło około 10min, personel miły, lotnisko przylotu zbyt daleko od Londynu, komfort lotu przyzwoity, natomiast cena biletu po doliczeniu dodatkowych kosztów nie taka rewelacyjna jak się na początku wydawało, z bagażami nie było żadnych problemów dość szybko były do odbioru.

  Przydatna opinia? Tak / Nie

 5. polecam
  6

  Rewelacja

  2014-07-25 | Krystian Basaj, Jastrzębie-Zdrój

  rewelaxcja!

  Przydatna opinia? Tak / Nie

Pozostałe irlandzkie linie lotnicze: