Linie lotnicze Ryanair

Promocje - Ryanair

Przylot doWylot zData wylotuCena / os. 
Gdańsk, Polska Warszawa 2015-04-14 9 PLN Zobacz
Warszawa, Polska Gdańsk 2015-04-14 9 PLN Zobacz
Wrocław, Polska Warszawa 2015-04-14 9 PLN Zobacz
Oslo, Norwegia Poznań 2015-04-21 19 PLN Zobacz
Sztokholm, Szwecja Warszawa 2015-04-16 40 PLN Zobacz

Zobacz więcej promocji biletów

Podziel się ze znajomymi:
Ryanair
Rok założenia:
1985
Główna siedziba:
Dublin
Kod IATA:
FR
Flota:

Boeing 737-800

Oferta połączeń:

Europa, Afryka Północna

Wyloty z Polski:
Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław
Rajaner to irlandzkie linie lotnicze z segmentu przewoźników niskokosztowych. Siedzibą główną jest port lotniczy Dublin, który obok podlondyńskiego lotniska Stansted jest zarazem największym węzłem przesiadkowym przewoźnika. Oferuje bilety lotnicze na ponad 320 trasach w Europie i Afryce Północnej, w tym do 9 miast w Polsce, którymi są Wrocław, Szczecin, Rzeszów, Poznań, Łódź, Kraków, Katowice, Gdańsk, Bydgoszcz. Rajaner operuje swoje połączenia lotnicze samolotami jednego typu - Boeing...

Więcej
Rajaner to irlandzkie linie lotnicze z segmentu przewoźników niskokosztowych. Siedzibą główną jest port lotniczy Dublin, który obok podlondyńskiego lotniska Stansted jest zarazem największym węzłem przesiadkowym przewoźnika. Oferuje bilety lotnicze na ponad 320 trasach w Europie i Afryce Północnej, w tym do 9 miast w Polsce, którymi są Wrocław, Szczecin, Rzeszów, Poznań, Łódź, Kraków, Katowice, Gdańsk, Bydgoszcz. Rajaner operuje swoje połączenia lotnicze samolotami jednego typu - Boeing 737-800. Jest to związane z redukcją kosztów, gdyż obsługa samolotów jednego rodzaju jest znacznie tańsza. Przewoźnik stosuje także inne zabiegi pozwalające zredukować ceny biletów lotniczych, m. in.: likwiduje bezpłatne dodatki w trakcie lotu takie jak posiłki i wyrafinowane rozrywki, przenosi loty na tańsze lotniska podmiejskie czy prowadzi tylko ekonomiczną klasę rezerwacyjną. Pasażerowie mogą kupować bilety lotnicze przez Internet lub infolinię. Rajaner nie drukuje ich, lecz przydziela rezerwacją numery, które pełnią funkcję biletów elektronicznych. Przewoźnik nakłada na pasażerów obowiązek odprawiania się online, likwidując tym samym wszystkie stanowiska odpraw na lotniskach, z których korzysta. Obowiązek wszedł w życie z dniem 20 maja 2009 roku. Pasażer musi za pośrednictwem Internetu przeprowadzić odprawę, wybrać bagaż oraz wydrukować kartę pokładową, na podstawie której zostanie wpuszczony na pokład samolotu. Linie lotnicze Rajaner mają dla swoich klientów program lojalnościowy, dzięki któremu mają możliwość uzyskiwania zniżek na bilety lotnicze. Oferuje także możliwość zakupu usług dodatkowych takich jak ubezpieczenia podróżne, lub pierwszeństwo wejścia na pokład samolotu. Wszystkie te zabiegi przekładają się na zadowolenie klientów, którzy bardzo często korzystają z usług irlandzkiego przewoźnika.
Personel
4.8
Punktualność
4.8
Połączenia
4.8
Cena biletu
4.5
Komfort
4.1
Bagaż
4.1
Posiłki
3.6

Dobry 4.4

89% osób poleca te linie lotnicze

Nr 53 w rankingu linii lotniczych

Dodaj opinię Wszystkie opinie (1953)

Trwa ładowanie opinii
 1. polecam
  4

  Opinia

  2015-03-26 | Marta, Krakow

  OK

  Przydatna opinia? Tak / Nie

 2. polecam
  5

  tanie linie

  2015-03-24 | Zofia Brzeska, Łódź

  Tak, Ryanair to faktycznie tanie i dobre linie lotnicze. Najczęściej to latam nimi do Dublina ( wtedy rewelacja!!!, zawsze jest pracownik ze znajomością jęz. polskiego) Ale teraz linie wprowadziły że podstawowe informacje o bezpieczeństwie i locie puszczane są z taśmy w jęz. polskim. To dobry pomysł. Zawsze dobra obsługa, zawsze miła atmosfera na pokładzie. Teraz leciałam do Manchesteru Ryanairem i jestem bardzo zadowolona. Chciałabym aby Ryanair wrócił z pełną ofertą lotów do Łodzi na lotnisko Reymonta. Byłoby super!

  Przydatna opinia? Tak / Nie

 3. polecam
  4

  Kraków-London Stansted

  2015-03-20 | Antoni Łuszczkiewicz, Kraków

  Generalnie w porządku, komfort w związku z tym że tanie linie to nie ma co wymagać, ale jakiś cukierek na czas startu i lądowania mógłby być :)

  Przydatna opinia? Tak / Nie

 4. polecam
  5

  warto

  2015-03-19 | Halina Gruszka, Dzianisz

  Rewelacja głownie ze względu na cenę biletu, bo już sam bagaż rejestrowany w niektórych przypadkach jest droższy niż bilet. Personel miły, fachowy, uśmiechnięty. Komfort dobry, wszystko bez problemu, punktualnie i na wysokim poziomie. Polecam

  Przydatna opinia? Tak / Nie

 5. polecam
  6

  ekonomiczne loty

  2015-03-19 | Joanna Szczepańska, Nysa

  Lot tani, ale spełnił swe zadanie. Znalazłam się w odpowiednim miejscu i o czasie. Polecam!

  Przydatna opinia? Tak / Nie

Pozostałe irlandzkie linie lotnicze: