Linie lotnicze Ryanair

Promocje - Ryanair

Przylot doWylot zData wylotuCena / os. 
Gdańsk, Polska Warszawa 2014-10-30 41 PLN Zobacz
Warszawa, Polska Wrocław 2014-10-29 41 PLN Zobacz
Wrocław, Polska Warszawa 2014-10-30 41 PLN Zobacz
Oslo, Norwegia Poznań 2014-10-30 67 PLN Zobacz
Mediolan, Włochy Kraków 2014-10-30 116 PLN Zobacz

Zobacz więcej promocji biletów

Podziel się ze znajomymi:
Ryanair
Rok założenia:
1985
Główna siedziba:
Dublin
Kod IATA:
FR
Flota:

Boeing 737-800

Oferta połączeń:

Europa, Afryka Północna

Wyloty z Polski:
Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław
Rajaner to irlandzkie linie lotnicze z segmentu przewoźników niskokosztowych. Siedzibą główną jest port lotniczy Dublin, który obok podlondyńskiego lotniska Stansted jest zarazem największym węzłem przesiadkowym przewoźnika. Oferuje bilety lotnicze na ponad 320 trasach w Europie i Afryce Północnej, w tym do 9 miast w Polsce, którymi są Wrocław, Szczecin, Rzeszów, Poznań, Łódź, Kraków, Katowice, Gdańsk, Bydgoszcz. Rajaner operuje swoje połączenia lotnicze samolotami jednego typu - Boeing...

Więcej
Rajaner to irlandzkie linie lotnicze z segmentu przewoźników niskokosztowych. Siedzibą główną jest port lotniczy Dublin, który obok podlondyńskiego lotniska Stansted jest zarazem największym węzłem przesiadkowym przewoźnika. Oferuje bilety lotnicze na ponad 320 trasach w Europie i Afryce Północnej, w tym do 9 miast w Polsce, którymi są Wrocław, Szczecin, Rzeszów, Poznań, Łódź, Kraków, Katowice, Gdańsk, Bydgoszcz. Rajaner operuje swoje połączenia lotnicze samolotami jednego typu - Boeing 737-800. Jest to związane z redukcją kosztów, gdyż obsługa samolotów jednego rodzaju jest znacznie tańsza. Przewoźnik stosuje także inne zabiegi pozwalające zredukować ceny biletów lotniczych, m. in.: likwiduje bezpłatne dodatki w trakcie lotu takie jak posiłki i wyrafinowane rozrywki, przenosi loty na tańsze lotniska podmiejskie czy prowadzi tylko ekonomiczną klasę rezerwacyjną. Pasażerowie mogą kupować bilety lotnicze przez Internet lub infolinię. Rajaner nie drukuje ich, lecz przydziela rezerwacją numery, które pełnią funkcję biletów elektronicznych. Przewoźnik nakłada na pasażerów obowiązek odprawiania się online, likwidując tym samym wszystkie stanowiska odpraw na lotniskach, z których korzysta. Obowiązek wszedł w życie z dniem 20 maja 2009 roku. Pasażer musi za pośrednictwem Internetu przeprowadzić odprawę, wybrać bagaż oraz wydrukować kartę pokładową, na podstawie której zostanie wpuszczony na pokład samolotu. Linie lotnicze Rajaner mają dla swoich klientów program lojalnościowy, dzięki któremu mają możliwość uzyskiwania zniżek na bilety lotnicze. Oferuje także możliwość zakupu usług dodatkowych takich jak ubezpieczenia podróżne, lub pierwszeństwo wejścia na pokład samolotu. Wszystkie te zabiegi przekładają się na zadowolenie klientów, którzy bardzo często korzystają z usług irlandzkiego przewoźnika.
Personel
4.7
Punktualność
4.8
Połączenia
4.8
Cena biletu
4.5
Komfort
4.0
Bagaż
4.0
Posiłki
3.5

Dobry 4.4

89% osób poleca te linie lotnicze

Nr 51 w rankingu linii lotniczych

Dodaj opinię Wszystkie opinie (1809)

Trwa ładowanie opinii
 1. nie polecam
  4

  Straszna obsługa

  2014-10-16 | A.J., Gdańsk

  Wszystko byłoby w porządku jak na tanie linie, poza pracownikiem Ryanair, który przy gate w Gdańsku zachowywał się jakby "pracował za karę"! Był niemiły, niepomocny i arogancki. Przy sprawdzaniu kart pokładowych był "obrażony", że na karcie w wersji mobilnej pole z kodem do skanowania nie jest odpowiednio powiększone przez pasażera. Wystarczyło grzecznie zapytać, czy pasażerka może powiększyć ekran, wystarczy przecież rozciągnąć ekran, co trwa może sekundę. Pracownik natomiast w bardzo niemiły sposób odzywał się i twierdził, że obowiązkiem pasażera jest wydrukowana karta. W żadnym innym miejscu w Gdańsku ani w drodze powrotnej z tą kartą mobilną nie było najmniejszego problemu.

  Przydatna opinia? Tak / Nie

 2. polecam
  5

  linie lotnicze

  2014-10-16 | Anna Śliwińska, Bełdów

  W drodze powrotnej w samolocie było bardzo zimno, wyraźnie wpłynęło to na mój komfort - wróciłam chora.

  Przydatna opinia? Tak / Nie

 3. polecam
  6

  Pozytywnie

  2014-10-15 | Jakub Góralczyk, Przytkowice

  Polecam

  Przydatna opinia? Tak / Nie

 4. polecam
  6

  Samolot

  2014-10-10 | Adam Bednarski, Płock

  Rewelacja

  Przydatna opinia? Tak / Nie

 5. polecam
  4

  Linie Lotnicze Rayaner

  2014-10-09 | Irena G., Szczecin

  Witam,dzielę się z opinią na temat tej linii z nadzieją że dostrzeże w końcu fakt iż połączeń z Polski do Paphos jest stanowczo za mało w stosunku do potrzeb(podróż trzeba planować pół roku wcześniej ) . Loty do Larnaki nie są żadną alternatywą bo zbyt komplikują podróż. Dlatego też dałam tylko dwa punkty za połączenia bo od kilku lat mamy nadzieję na to że Rayaner zacznie latać do Paphos za Szczecina. Lot z Balic i Paphos ma dobre godziny wylotu, obsługa i serwis na lotnisku i pokładzie bez zarzutu. Polecam i Pozdrawiam Irena G.

  Przydatna opinia? Tak / Nie

Pozostałe irlandzkie linie lotnicze: