Linie lotnicze Ryanair

Promocje biletów lotniczych

Przylot doWylot zData wylotuCena / os. 
Sztokholm, Szwecja Warszawa 2014-08-21 26 PLN Zobacz
Warszawa, Polska Wrocław 2014-08-18 39 PLN Zobacz
Wrocław, Polska Warszawa 2014-07-30 39 PLN Zobacz
Gdańsk, Polska Warszawa 2014-08-02 39 PLN Zobacz
Oslo, Norwegia Poznań 2014-08-20 42 PLN Zobacz

Zobacz więcej promocji biletów

Podziel się ze znajomymi:
Ryanair
Rok założenia:
1985
Główna siedziba:
Dublin
Kod IATA:
FR
Flota:

Boeing 737-800

Oferta połączeń:

Europa, Afryka Północna

Wyloty z Polski:
Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław
Rajaner to irlandzkie linie lotnicze z segmentu przewoźników niskokosztowych. Siedzibą główną jest port lotniczy Dublin, który obok podlondyńskiego lotniska Stansted jest zarazem największym węzłem przesiadkowym przewoźnika. Oferuje bilety lotnicze na ponad 320 trasach w Europie i Afryce Północnej, w tym do 9 miast w Polsce, którymi są Wrocław, Szczecin, Rzeszów, Poznań, Łódź, Kraków, Katowice, Gdańsk, Bydgoszcz. Rajaner operuje swoje połączenia lotnicze samolotami jednego typu - Boeing...

Więcej
Rajaner to irlandzkie linie lotnicze z segmentu przewoźników niskokosztowych. Siedzibą główną jest port lotniczy Dublin, który obok podlondyńskiego lotniska Stansted jest zarazem największym węzłem przesiadkowym przewoźnika. Oferuje bilety lotnicze na ponad 320 trasach w Europie i Afryce Północnej, w tym do 9 miast w Polsce, którymi są Wrocław, Szczecin, Rzeszów, Poznań, Łódź, Kraków, Katowice, Gdańsk, Bydgoszcz. Rajaner operuje swoje połączenia lotnicze samolotami jednego typu - Boeing 737-800. Jest to związane z redukcją kosztów, gdyż obsługa samolotów jednego rodzaju jest znacznie tańsza. Przewoźnik stosuje także inne zabiegi pozwalające zredukować ceny biletów lotniczych, m. in.: likwiduje bezpłatne dodatki w trakcie lotu takie jak posiłki i wyrafinowane rozrywki, przenosi loty na tańsze lotniska podmiejskie czy prowadzi tylko ekonomiczną klasę rezerwacyjną. Pasażerowie mogą kupować bilety lotnicze przez Internet lub infolinię. Rajaner nie drukuje ich, lecz przydziela rezerwacją numery, które pełnią funkcję biletów elektronicznych. Przewoźnik nakłada na pasażerów obowiązek odprawiania się online, likwidując tym samym wszystkie stanowiska odpraw na lotniskach, z których korzysta. Obowiązek wszedł w życie z dniem 20 maja 2009 roku. Pasażer musi za pośrednictwem Internetu przeprowadzić odprawę, wybrać bagaż oraz wydrukować kartę pokładową, na podstawie której zostanie wpuszczony na pokład samolotu. Linie lotnicze Rajaner mają dla swoich klientów program lojalnościowy, dzięki któremu mają możliwość uzyskiwania zniżek na bilety lotnicze. Oferuje także możliwość zakupu usług dodatkowych takich jak ubezpieczenia podróżne, lub pierwszeństwo wejścia na pokład samolotu. Wszystkie te zabiegi przekładają się na zadowolenie klientów, którzy bardzo często korzystają z usług irlandzkiego przewoźnika.
Personel
4.7
Punktualność
4.8
Połączenia
4.7
Cena biletu
4.5
Komfort
4.0
Bagaż
4.0
Posiłki
3.5

Dobry 4.4

88% osób poleca te linie lotnicze

Nr 50 w rankingu linii lotniczych

Dodaj opinię Wszystkie opinie (1721)

Trwa ładowanie opinii
 1. polecam
  5

  Zbigniew

  2014-07-23 | Zbigniew, Wrocław

  Brak wersji polskojęzycznej przy wielu informacjach. Kompletny brak informacji o szczegółach lotu. Pilot powinien podawać na bieżąco informacje o parametrach lotu, a personel powinien to tłumaczyć na język pasażerów.

  Przydatna opinia? Tak / Nie

 2. polecam
  6

  Ryanair

  2014-07-23 | Andrzej Gołota, Olsztyn

  OK

  Przydatna opinia? Tak / Nie

 3. polecam
  5

  Bristol-Gdańsk-Bristol

  2014-07-22 | James , Bristol,Gdańsk,Reykjavik

  Cześć. To był mój 5 lot tymi liniami. Powiem tak, jestem zadowolony połączeniami ale ciekawym połączeniem był by Reykjavik ponieważ mam tam rodzinę oraz moja praca polega na podróżowaniu. Bagaż Ok. Personel powinien być bardziej wyszkolony.

  Przydatna opinia? Tak / Nie

 4. polecam
  4

  ok

  2014-07-21 | Jacek Frączak, Grójec

  Może być :)

  Przydatna opinia? Tak / Nie

 5. polecam
  4

  moźe być

  2014-07-21 | Jacek Frączak, Grójec

  Jak na pierwszy lot to nie było źle, nie wiem jak jest u konkurencji :)

  Przydatna opinia? Tak / Nie

Pozostałe irlandzkie linie lotnicze: