Linie lotnicze Ryanair

Promocje - Ryanair

Przylot doWylot zData wylotuCena / os. 
Warszawa, Polska Wrocław 2016-02-23 9 PLN Zobacz
Wrocław, Polska Warszawa 2016-02-25 9 PLN Zobacz
Oslo, Norwegia Szczecin 2016-02-19 19 PLN Zobacz
Gdańsk, Polska Warszawa 2016-02-16 19 PLN Zobacz
Sztokholm, Szwecja Warszawa 2016-02-24 39 PLN Zobacz

Zobacz więcej promocji biletów

Podziel się ze znajomymi:
Ryanair
Rok założenia:
1985
Główna siedziba:
Dublin
Kod IATA:
FR
Flota:

Boeing 737-800

Oferta połączeń:

Europa, Afryka Północna

Wyloty z Polski:
Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław
Rajaner to irlandzkie linie lotnicze z segmentu przewoźników niskokosztowych. Siedzibą główną jest port lotniczy Dublin, który obok podlondyńskiego lotniska Stansted jest zarazem największym węzłem przesiadkowym przewoźnika. Oferuje bilety lotnicze na ponad 320 trasach w Europie i Afryce Północnej, w tym do 9 miast w Polsce, którymi są Wrocław, Szczecin, Rzeszów, Poznań, Łódź, Kraków, Katowice, Gdańsk, Bydgoszcz. Rajaner operuje swoje połączenia lotnicze samolotami jednego typu - Boeing...

Więcej
Rajaner to irlandzkie linie lotnicze z segmentu przewoźników niskokosztowych. Siedzibą główną jest port lotniczy Dublin, który obok podlondyńskiego lotniska Stansted jest zarazem największym węzłem przesiadkowym przewoźnika. Oferuje bilety lotnicze na ponad 320 trasach w Europie i Afryce Północnej, w tym do 9 miast w Polsce, którymi są Wrocław, Szczecin, Rzeszów, Poznań, Łódź, Kraków, Katowice, Gdańsk, Bydgoszcz. Rajaner operuje swoje połączenia lotnicze samolotami jednego typu - Boeing 737-800. Jest to związane z redukcją kosztów, gdyż obsługa samolotów jednego rodzaju jest znacznie tańsza. Przewoźnik stosuje także inne zabiegi pozwalające zredukować ceny biletów lotniczych, m. in.: likwiduje bezpłatne dodatki w trakcie lotu takie jak posiłki i wyrafinowane rozrywki, przenosi loty na tańsze lotniska podmiejskie czy prowadzi tylko ekonomiczną klasę rezerwacyjną. Pasażerowie mogą kupować bilety lotnicze przez Internet lub infolinię. Rajaner nie drukuje ich, lecz przydziela rezerwacją numery, które pełnią funkcję biletów elektronicznych. Przewoźnik nakłada na pasażerów obowiązek odprawiania się online, likwidując tym samym wszystkie stanowiska odpraw na lotniskach, z których korzysta. Obowiązek wszedł w życie z dniem 20 maja 2009 roku. Pasażer musi za pośrednictwem Internetu przeprowadzić odprawę, wybrać bagaż oraz wydrukować kartę pokładową, na podstawie której zostanie wpuszczony na pokład samolotu. Linie lotnicze Rajaner mają dla swoich klientów program lojalnościowy, dzięki któremu mają możliwość uzyskiwania zniżek na bilety lotnicze. Oferuje także możliwość zakupu usług dodatkowych takich jak ubezpieczenia podróżne, lub pierwszeństwo wejścia na pokład samolotu. Wszystkie te zabiegi przekładają się na zadowolenie klientów, którzy bardzo często korzystają z usług irlandzkiego przewoźnika.
Personel
4.8
Punktualność
4.9
Połączenia
4.8
Cena biletu
4.6
Komfort
4.1
Bagaż
4.1
Posiłki
3.6

Bardzo dobry 4.5

90% osób poleca te linie lotnicze

Nr 52 w rankingu linii lotniczych

Dodaj opinię Wszystkie opinie (2183)

Trwa ładowanie opinii
 1. polecam
  4

  lot

  2016-02-12 | Dariusz Nowak, Ząbki

  lot

  Przydatna opinia? Tak / Nie

 2. polecam
  6

  Ryanair

  2016-02-11 | Wiesław Kenik, Przasnysz

  Piloci bardzo doświadczeni nawet przy bardzo dużym wietrze lądują i startują z klasą.Obsługa nienatarczywa ale miła pomocna i życzliwa.

  Przydatna opinia? Tak / Nie

 3. polecam
  6

  pozytywne

  2016-02-09 | Irena Fleszar , Żołynia

  dla mnie jest ok ,troszkę głośno ale da się wytrzymać ,bardzo delikatne lądowanie i start polecam

  Przydatna opinia? Tak / Nie

 4. polecam
  6

  Latamy tą linią

  2016-02-09 | Paweł Nowicki, Bydgoszcz/Poland

  Może być. Będę korzystał z tej linii.

  Przydatna opinia? Tak / Nie

 5. polecam
  5

  Opinia o przewoźniku

  2016-02-09 | Andrzej Dercz, Wrocław

  Z posiłku nie korzystałem. Obsługa bardzo miła i grzeczna. Lot jest krótki tylko niecałe 2 godziny. Lot przebiegał punktualnie i sympatycznie. Mogło by być trochę więcej miejsca na nogi między fotelami, ale to są tanie linie i wymagania są mniejsze.

  Przydatna opinia? Tak / Nie

Pozostałe irlandzkie linie lotnicze: