Linie lotnicze Ryanair

Promocje - Ryanair

Przylot doWylot zData wylotuCena / os. 
Gdańsk, Polska Warszawa 2016-07-11 9 PLN Zobacz
Warszawa, Polska Wrocław 2016-07-08 9 PLN Zobacz
Wrocław, Polska Warszawa 2016-07-21 9 PLN Zobacz
Sztokholm, Szwecja Gdańsk 2016-07-07 19 PLN Zobacz
Oslo, Norwegia Warszawa 2016-07-12 39 PLN Zobacz

Zobacz więcej promocji biletów

Podziel się ze znajomymi:
Ryanair
Rok założenia:
1985
Główna siedziba:
Dublin
Kod IATA:
FR
Flota:

Boeing 737-800

Oferta połączeń:

Europa, Afryka Północna

Wyloty z Polski:
Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław
Rajaner to irlandzkie linie lotnicze z segmentu przewoźników niskokosztowych. Siedzibą główną jest port lotniczy Dublin, który obok podlondyńskiego lotniska Stansted jest zarazem największym węzłem przesiadkowym przewoźnika. Oferuje bilety lotnicze na ponad 320 trasach w Europie i Afryce Północnej, w tym do 9 miast w Polsce, którymi są Wrocław, Szczecin, Rzeszów, Poznań, Łódź, Kraków, Katowice, Gdańsk, Bydgoszcz. Rajaner operuje swoje połączenia lotnicze samolotami jednego typu - Boeing...

Więcej
Rajaner to irlandzkie linie lotnicze z segmentu przewoźników niskokosztowych. Siedzibą główną jest port lotniczy Dublin, który obok podlondyńskiego lotniska Stansted jest zarazem największym węzłem przesiadkowym przewoźnika. Oferuje bilety lotnicze na ponad 320 trasach w Europie i Afryce Północnej, w tym do 9 miast w Polsce, którymi są Wrocław, Szczecin, Rzeszów, Poznań, Łódź, Kraków, Katowice, Gdańsk, Bydgoszcz. Rajaner operuje swoje połączenia lotnicze samolotami jednego typu - Boeing 737-800. Jest to związane z redukcją kosztów, gdyż obsługa samolotów jednego rodzaju jest znacznie tańsza. Przewoźnik stosuje także inne zabiegi pozwalające zredukować ceny biletów lotniczych, m. in.: likwiduje bezpłatne dodatki w trakcie lotu takie jak posiłki i wyrafinowane rozrywki, przenosi loty na tańsze lotniska podmiejskie czy prowadzi tylko ekonomiczną klasę rezerwacyjną. Pasażerowie mogą kupować bilety lotnicze przez Internet lub infolinię. Rajaner nie drukuje ich, lecz przydziela rezerwacją numery, które pełnią funkcję biletów elektronicznych. Przewoźnik nakłada na pasażerów obowiązek odprawiania się online, likwidując tym samym wszystkie stanowiska odpraw na lotniskach, z których korzysta. Obowiązek wszedł w życie z dniem 20 maja 2009 roku. Pasażer musi za pośrednictwem Internetu przeprowadzić odprawę, wybrać bagaż oraz wydrukować kartę pokładową, na podstawie której zostanie wpuszczony na pokład samolotu. Linie lotnicze Rajaner mają dla swoich klientów program lojalnościowy, dzięki któremu mają możliwość uzyskiwania zniżek na bilety lotnicze. Oferuje także możliwość zakupu usług dodatkowych takich jak ubezpieczenia podróżne, lub pierwszeństwo wejścia na pokład samolotu. Wszystkie te zabiegi przekładają się na zadowolenie klientów, którzy bardzo często korzystają z usług irlandzkiego przewoźnika.
Personel
4.8
Punktualność
4.9
Połączenia
4.8
Cena biletu
4.6
Komfort
4.1
Bagaż
4.1
Posiłki
3.6

Bardzo dobry 4.5

90% osób poleca te linie lotnicze

Nr 62 w rankingu linii lotniczych

Dodaj opinię Wszystkie opinie (2304)

Trwa ładowanie opinii
 1. polecam
  4

  pierwszy lot

  2016-06-28 | Beata Sanetra, Bolesławiec

  jak na pierwszy lot to chyba ok mogły by być bezpośrednie loty między miastami takie jak Wrocław -Gdańsk ale może w niedalekiej przyszłości

  Przydatna opinia? Tak / Nie

 2. polecam
  5

  Więcej po polsku

  2016-06-26 | Krzysztof Huterski, Gdańsk

  Personel pokładowy młody sympatyczny i starający się jak najlepiej wypełniać obowiązki, jednak na rejsach krajowych dobrze by było obsadzić je osobami mówiącymi swobodnie w języku polskim.

  Przydatna opinia? Tak / Nie

 3. polecam
  5

  Ocena

  2016-06-25 | Dariusz Wrochna, Radom

  Bardzo zadowolony

  Przydatna opinia? Tak / Nie

 4. nie polecam
  1

  Ryanair to najgorsza linia jaką leciałam

  2016-06-23 | Aneta Hagensby, Aalborg

  Samolot opóźniony, linia nie dba o swoich klientów - pasażerów. Nie bierze odpowiedzialności za bagaż. No i to nie jest tani bilet tylko drogi. Totalna kpina po tym wszystkim, jakie poniosłam koszta. Dość, że jestem w ciąży to musiałam biegać z ciężkim bagażem. To Ryanair powinien zadbać o transport i bagaż, a nie pasażer. Inne linie dbają o swoich pasażerów, o transport i bagaż na inne lotnisko. Dobrze, że znam język angielski, ale wiele osób jest takich co nie znają, widziałam jak byli źli na sytuację, że ciężko będzie im dojechać z jednego lotniska na drugie. Dość, że nie ma bezpośredniego autobusu na lotnisko to kpina. Trzeba się poruszać dwoma środkami transportu: autobusem i pociągiem, a bez znajomości języka to katastrofa. Ryanair to najgorsza linia lotnicza i już na pewno po tych okropnych doświadczeniach nie skorzystam z jej usług. Po tej podróży, w moim stanie w niewygodnych siedzeniach w samolocie, do dzisiejszego dnia nie mogę dojść do siebie. Najpierw w samolocie rozdają jedzenie, a z pragnienia można byłoby paść, bo się oczekuje na napoje aż 30 minut. W innych liniach w tym samym czasie jest podawane jedzenie i picie. A odprawa to już się nie mówi jak wygląda, by pasażer nie denerwował się oczekiwaniem na spóźniony samolot. Jest odprawa i czekanie w śmierdzącym, dusznym holu 30 minut. Dopiero jak zrobiłam awanturę ile trzeba czekać to otworzyli drzwi. Następne czekanie na dworze 20 minut. Następne 30 minut siedząc w samolocie. Ryanair powinien pasażerowi zwrócić połowę kosztów, tak jak to robią inne firmy.

  Przydatna opinia? Tak / Nie

 5. polecam
  5

  OK

  2016-06-23 | Monika Chwiolka, Wrocław

  Do bliskich podróży najlepszy.

  Przydatna opinia? Tak / Nie

Pozostałe irlandzkie linie lotnicze: