Linie lotnicze Ryanair

Promocje - Ryanair

Przylot doWylot zData wylotuCena / os. 
Gdańsk, Polska Warszawa 2016-06-09 9 PLN Zobacz
Warszawa, Polska Gdańsk 2016-06-09 9 PLN Zobacz
Wrocław, Polska Warszawa 2016-06-08 9 PLN Zobacz
Oslo, Norwegia Warszawa 2016-06-14 19 PLN Zobacz
Sztokholm, Szwecja Gdańsk 2016-06-07 29 PLN Zobacz

Zobacz więcej promocji biletów

Podziel się ze znajomymi:
Ryanair
Rok założenia:
1985
Główna siedziba:
Dublin
Kod IATA:
FR
Flota:

Boeing 737-800

Oferta połączeń:

Europa, Afryka Północna

Wyloty z Polski:
Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław
Rajaner to irlandzkie linie lotnicze z segmentu przewoźników niskokosztowych. Siedzibą główną jest port lotniczy Dublin, który obok podlondyńskiego lotniska Stansted jest zarazem największym węzłem przesiadkowym przewoźnika. Oferuje bilety lotnicze na ponad 320 trasach w Europie i Afryce Północnej, w tym do 9 miast w Polsce, którymi są Wrocław, Szczecin, Rzeszów, Poznań, Łódź, Kraków, Katowice, Gdańsk, Bydgoszcz. Rajaner operuje swoje połączenia lotnicze samolotami jednego typu - Boeing...

Więcej
Rajaner to irlandzkie linie lotnicze z segmentu przewoźników niskokosztowych. Siedzibą główną jest port lotniczy Dublin, który obok podlondyńskiego lotniska Stansted jest zarazem największym węzłem przesiadkowym przewoźnika. Oferuje bilety lotnicze na ponad 320 trasach w Europie i Afryce Północnej, w tym do 9 miast w Polsce, którymi są Wrocław, Szczecin, Rzeszów, Poznań, Łódź, Kraków, Katowice, Gdańsk, Bydgoszcz. Rajaner operuje swoje połączenia lotnicze samolotami jednego typu - Boeing 737-800. Jest to związane z redukcją kosztów, gdyż obsługa samolotów jednego rodzaju jest znacznie tańsza. Przewoźnik stosuje także inne zabiegi pozwalające zredukować ceny biletów lotniczych, m. in.: likwiduje bezpłatne dodatki w trakcie lotu takie jak posiłki i wyrafinowane rozrywki, przenosi loty na tańsze lotniska podmiejskie czy prowadzi tylko ekonomiczną klasę rezerwacyjną. Pasażerowie mogą kupować bilety lotnicze przez Internet lub infolinię. Rajaner nie drukuje ich, lecz przydziela rezerwacją numery, które pełnią funkcję biletów elektronicznych. Przewoźnik nakłada na pasażerów obowiązek odprawiania się online, likwidując tym samym wszystkie stanowiska odpraw na lotniskach, z których korzysta. Obowiązek wszedł w życie z dniem 20 maja 2009 roku. Pasażer musi za pośrednictwem Internetu przeprowadzić odprawę, wybrać bagaż oraz wydrukować kartę pokładową, na podstawie której zostanie wpuszczony na pokład samolotu. Linie lotnicze Rajaner mają dla swoich klientów program lojalnościowy, dzięki któremu mają możliwość uzyskiwania zniżek na bilety lotnicze. Oferuje także możliwość zakupu usług dodatkowych takich jak ubezpieczenia podróżne, lub pierwszeństwo wejścia na pokład samolotu. Wszystkie te zabiegi przekładają się na zadowolenie klientów, którzy bardzo często korzystają z usług irlandzkiego przewoźnika.
Personel
4.8
Punktualność
4.9
Połączenia
4.8
Cena biletu
4.6
Komfort
4.1
Bagaż
4.1
Posiłki
3.6

Bardzo dobry 4.5

90% osób poleca te linie lotnicze

Nr 62 w rankingu linii lotniczych

Dodaj opinię Wszystkie opinie (2282)

Trwa ładowanie opinii
 1. polecam
  6

  Ryaneir

  2016-05-30 | Alicja Mirek, Nowy Sącz

  Często korzystam,jestem bardzo zadowolona.Zarowno starty jak i lądowania są perfekcyjne

  Przydatna opinia? Tak / Nie

 2. polecam
  4

  linie lotnicze

  2016-05-30 | Justyna Z, Zielonka

  Nikt z obsługi nie mówił po polsku. Ogólnie ok.

  Przydatna opinia? Tak / Nie

 3. polecam
  5

  krytyczna

  2016-05-30 | Romuald Zieliński, Bydgoszcz

  90% pasażerów to Polacy, a informacja tylko po Hiszpańsku i Angielsku. Po Polsku tylko reklama lotrii

  Przydatna opinia? Tak / Nie

 4. polecam
  5

  fajnie

  2016-05-27 | Anna M, Warszawa

  Tanie loty to i wymagań wielkich nie ma, ale miałabym kilka sugestii, które na pewno by mnie przekonały do skorzystania z Ryanaira w przyszłości: 1. utworzyć sektory w samolotach albo oddzielne przeloty dla Matek Polek, bo ich cudne dzieci potrafią zepsuć każdą podróż swoim wrzaskiem albo bieganiem po samolocie. A w tanich liniach lotniczych niestety dzieciarni jest najwięcej. 2. Zamiast płatnych posiłków na liniach, którymi podróżują Polacy, radziłabym wprowadzić opłatę za korzystanie z ubikacji, bo totalny exodus w ciągu trzech godzin lotu to jakaś przesada. Nic nie kupują, nawet darmowego katalogu samolotowego zaopatrzenia nie wezmą do ręki, bo boją się, że będzie trzeba zapłacić, ale łazienka jest darmowa, więc kolejki się ustawiają NAWET W CZASIE LĄDOWANIA. 3. Tak samo warto byłoby od razu wprowadzić pulę biletów z tzw. bagażami podręcznymi i po jej wyczerpaniu kazać po prostu wykupić miejsce w luku, bo ludzie biorą torby przekraczające granice jako podręczne i potem się awanturują, kiedy obsługa przed przepuszczeniem przez bramki podchodzi i chce wziąć do luku. Awanturują się, że nie oddadzą do luku nawet za darmo. Albo narzekają, że trzeba torbę nieść do samolotu (jakby nazwa podręczny niczego nie sugerowała...). Zmniejszyć limity bagażu podręcznego i będzie porządek, bo ten cyrk z bagażami opóźnia odlot.

  Przydatna opinia? Tak / Nie

 5. polecam
  6

  Opinia

  2016-05-27 | Katarzyna Kierońska, Mrocza

  Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Punktualność , komfort przelotu bardzo dobry . Mogę śmiało polecić

  Przydatna opinia? Tak / Nie

Pozostałe irlandzkie linie lotnicze: