Linie lotnicze Ryanair

Promocje - Ryanair

Przylot doWylot zData wylotuCena / os. 
Gdańsk, Polska Warszawa 2016-08-26 9 PLN Zobacz
Warszawa, Polska Gdańsk 2016-08-18 9 PLN Zobacz
Wrocław, Polska Warszawa 2016-08-14 9 PLN Zobacz
Oslo, Norwegia Szczecin 2016-08-29 19 PLN Zobacz
Sztokholm, Szwecja Gdańsk 2016-08-18 35 PLN Zobacz

Zobacz więcej promocji biletów

Podziel się ze znajomymi:
Ryanair
Rok założenia:
1985
Główna siedziba:
Dublin
Kod IATA:
FR
Flota:

Boeing 737-800

Oferta połączeń:

Europa, Afryka Północna

Wyloty z Polski:
Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław
Rajaner to irlandzkie linie lotnicze z segmentu przewoźników niskokosztowych. Siedzibą główną jest port lotniczy Dublin, który obok podlondyńskiego lotniska Stansted jest zarazem największym węzłem przesiadkowym przewoźnika. Oferuje bilety lotnicze na ponad 320 trasach w Europie i Afryce Północnej, w tym do 9 miast w Polsce, którymi są Wrocław, Szczecin, Rzeszów, Poznań, Łódź, Kraków, Katowice, Gdańsk, Bydgoszcz. Rajaner operuje swoje połączenia lotnicze samolotami jednego typu - Boeing...

Więcej
Rajaner to irlandzkie linie lotnicze z segmentu przewoźników niskokosztowych. Siedzibą główną jest port lotniczy Dublin, który obok podlondyńskiego lotniska Stansted jest zarazem największym węzłem przesiadkowym przewoźnika. Oferuje bilety lotnicze na ponad 320 trasach w Europie i Afryce Północnej, w tym do 9 miast w Polsce, którymi są Wrocław, Szczecin, Rzeszów, Poznań, Łódź, Kraków, Katowice, Gdańsk, Bydgoszcz. Rajaner operuje swoje połączenia lotnicze samolotami jednego typu - Boeing 737-800. Jest to związane z redukcją kosztów, gdyż obsługa samolotów jednego rodzaju jest znacznie tańsza. Przewoźnik stosuje także inne zabiegi pozwalające zredukować ceny biletów lotniczych, m. in.: likwiduje bezpłatne dodatki w trakcie lotu takie jak posiłki i wyrafinowane rozrywki, przenosi loty na tańsze lotniska podmiejskie czy prowadzi tylko ekonomiczną klasę rezerwacyjną. Pasażerowie mogą kupować bilety lotnicze przez Internet lub infolinię. Rajaner nie drukuje ich, lecz przydziela rezerwacją numery, które pełnią funkcję biletów elektronicznych. Przewoźnik nakłada na pasażerów obowiązek odprawiania się online, likwidując tym samym wszystkie stanowiska odpraw na lotniskach, z których korzysta. Obowiązek wszedł w życie z dniem 20 maja 2009 roku. Pasażer musi za pośrednictwem Internetu przeprowadzić odprawę, wybrać bagaż oraz wydrukować kartę pokładową, na podstawie której zostanie wpuszczony na pokład samolotu. Linie lotnicze Rajaner mają dla swoich klientów program lojalnościowy, dzięki któremu mają możliwość uzyskiwania zniżek na bilety lotnicze. Oferuje także możliwość zakupu usług dodatkowych takich jak ubezpieczenia podróżne, lub pierwszeństwo wejścia na pokład samolotu. Wszystkie te zabiegi przekładają się na zadowolenie klientów, którzy bardzo często korzystają z usług irlandzkiego przewoźnika.
Personel
4.8
Punktualność
4.9
Połączenia
4.8
Cena biletu
4.6
Komfort
4.1
Bagaż
4.2
Posiłki
3.6

Bardzo dobry 4.5

90% osób poleca te linie lotnicze

Nr 62 w rankingu linii lotniczych

Dodaj opinię Wszystkie opinie (2325)

Trwa ładowanie opinii
 1. polecam
  5

  Linie lotnicze

  2016-07-21 | Grzegorz Zabiegaj, Radwanowice

  Kilka razy korzystałem z usług i nie mam zastrzeżeń. Punktualność jest w porządku, cena biletu w miarę ok, komfort podczas lotu bardzo dobry.

  Przydatna opinia? Tak / Nie

 2. nie polecam
  3

  Samolot

  2016-07-19 | Jan Adamczyk, Sanok

  Stare i zużyte samoloty, zbyt ciasno pomiędzy rzędami, brak możliwości pochylenia w tył fotela.

  Przydatna opinia? Tak / Nie

 3. polecam
  5

  Linie lotnicze

  2016-07-15 | Krystyna Bober, Domaradz

  Samolot startował z niewielkim opóźnieniem i na lotnisku w Londynie też miał opóźnienie. W drodze powrotnej lądował w Rzeszowie przed czasem. Personel pokładowy bardzo uprzejmy i życzliwy. Cena biletu dość przystępna. W samolocie jest dość dużo miejsca, szczególnie na nogi, co powoduje, że komfort lotu jest bardzo duży. Niestety bagaże nie są tak miło traktowane. Posiłki i możliwość zakupu upominków dla bliskich proponowane są często, ale ze smakiem.

  Przydatna opinia? Tak / Nie

 4. polecam
  6

  Polecam

  2016-07-11 | Tomasz Śniecikowski, Gostynin

  Super wrażenia, nowe maszyny, miła obsługa! Czego chcieć więcej?

  Przydatna opinia? Tak / Nie

 5. polecam
  6

  Opinia

  2016-07-11 | Grażyna Burchard, Grodzisk Maz

  Super linie.

  Przydatna opinia? Tak / Nie

Pozostałe irlandzkie linie lotnicze: