Menu

Hahn Air

Reklama

Najlepsze okazje linii Hahn Air na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Reklama

✔️ Gdzie lata Hahn Air?

Rozkład lotów Hahn Air obejmuje trasy z wielu popularnych miast. Aby sprawdzić dostępność połączeń, skorzystaj z wyszukiwarki eSky.

✔️ Kiedy można kupić najtańsze bilety na loty Hahn Air?

Bilety na lot linią Hahn Air najlepiej kupować z dużym wyprzedzeniem

✔️ Jakie linie lotnicze obsługują podobne połączenia?

Do miast, do których kursują loty samolotów linii Hahn Air kursują także inne linie lotnicze, które znaleźć można w wyszukiwarce lotów eSky.

✔️ Czy razem z lotem Hahn Air mogę zarezerwować hotel na miejscu?

Korzystając z wyszukiwarki turystycznej eSky.pl wraz z lotem możesz zarezerwować także nocleg w ramach pakietu Lot+Hotel. Dzięki temu Twoja podróż będzie nie tylko wygodniejsza, ale też dzięki zniżkom pakietowym zaoszczędzisz pieniądze.

Dowiedz się więcej o Hahn Air

Hahn Air

Linia lotnicza Hahn Air Lines GmbH została założona kilkanaście lat temu, w 1994 roku, jako SAL Air Lines. Dziś działa jako niemieckie linie lotnicze, które swoim klientom oferują głównie czarterowe loty biznesowe. Regularne loty obsługiwane przez Hahn Air Lines w większości odbywają się pomiędzy Düsseldorfem a Luksemburgiem. W zakresie organizacji urlopu Hahn Air Lines współpracuje z tysiącami biur podróży na całym świecie, ale turyści indywidualni i biznesowi mogą korzystać także z usług własnych przewoźnika. Loty czarterowe realizowane są pod nazwą stosunkowo nowej usługi „Connoisseur”, która obejmuje szereg ekskluzywnych wygód dla gości. Firma kładzie nacisk na komfort swoich pasażerów i ciągle się rozwija, współpracując z ponad 350 partnerami z zakresu komunikacji.

Bagaż

Bagaż podręczny w Hahn Air Lines jest darmowy, a jego rozmiar i waga zależą od charakteru lotu. W cenę biletu najczęściej jest wliczona również jedna sztuka bagażu rejestrowanego. Ważną informacją jest to, że limit wielkości bagażu obejmuje także rączki i kółka wbudowane w walizkę bądź plecak. Podczas sprawdzania wymiarów należy koniecznie wziąć pod uwagę te elementy. Linie lotnicze dopuszczają również przewóz zwierząt oraz bagaży specjalnych. Na pokład samolotów Hahn Air Lines nie można wnosić płynów oraz ostrych przedmiotów, które mogłyby zostać uznane za niebezpieczne dla pasażerów lub załogi samolotu.

Klasy rezerwacyjne

Niewielkie samoloty linii Hahn Air Lines oferują dwie klasy rezerwacyjne – biznesową oraz ekonomiczną, jednak ze względu na małą ilość miejsc, klasy te różni tylko dopuszczalna wielkość i waga bagażu oraz cena biletu. Wszystkie inne udogodnienia oraz wygody dostępne na pokładzie są takie same dla pasażerów obu klas. Podział na klasy jest istotny zwłaszcza dla osób, które wyjeżdżają na dłużej i muszą zabrać ze sobą więcej przedmiotów osobistych. W klasie business możliwe jest wzięcie ze sobą nawet dwóch dodatkowych bagaży, w zależności od wymagań danej podróży.

Odprawa online

Odprawa online w niemieckiej linii Hahn Air Lines jest dostępna dla wszystkich pasażerów, niezależnie od wybranej klasy. Dzięki temu firma zapewnia najwyższy komfort i pozwala na zaoszczędzenie czasu. Po dokonaniu odprawy online w systemie elektronicznym na stronie przewoźnika, pasażerowie powinni przybyć na terminal odpowiednio wcześniej. Zalecany czas przyjazdu na lotnisko będzie umieszczony na bilecie. Każdy pasażer może następnie usiąść w prywatnym salonie linii lotniczych i oczekiwać tam na swój lot. Kiedy samolot będzie gotowy, jeden z członków załogi przyjdzie do poczekalni i osobiście wprowadzi pasażerów na pokład maszyny.

Flota

W swojej flocie lotniczej linia posiada kilka modeli samolotów, zazwyczaj z czterema lub sześcioma miejscami dla pasażerów. Dzięki temu komfort przelotów jest bardzo wysoki, ponieważ tak mała liczba pasażerów na pokładzie pozwala na indywidualne dostosowanie lodu do każdego z klientów. Miejsca w samolotach są pojedyncze, co oznacza, że znajdują się jednocześnie obok okna i korytarza.

Lotnisko Düsseldorf

Lotnisko Düsseldorf (DUS), zlokalizowane w Nadrenii Północnej-Westfalii, jest główną bazą operacyjną samolotów linii Hahn Air Lines. Jest to trzecie co do wielkości lotnisko w Niemczech, zaraz po Monachium i Frankfurcie. Położone jest w strategicznym punkcie, dzięki czemu obsługuje ogromną ilość europejskich i globalnych lotów. Lotnisko zostało wyposażone w wiele udogodnień, dedykowanych czekającym na przelot pasażerom. Dodatkowo, klienci Hahn Air Lines mają możliwość skorzystania z prywatnego terminalu Jet Aviation, gdzie mogą zaczekać na swój lot.

Posiłki

Na pokładzie samolotów Han Air Lines dla każdego pasażera dostępny jest trzydaniowy posiłek. W przypadku pasażerów z nietolerancją pokarmową lub innymi specjalnymi wymaganiami dietetycznymi, załoga przyjmuje indywidualne zamówienia, dopasowane do rodzaju diety. Zamówienie należy dostarczyć pracownikom linii do 48 godzin przed startem, by mieli możliwość zakupu produktów i przygotowania potraw odpowiednich dla swoich klientów. Dodatkowo, na pokładzie działa mini-barek, w którym można zamówić różnego rodzaju napoje, w tym alkoholowe, a także słodycze czy inne drobne przekąski.

Dodatkowe usługi

Ekskluzywne pokłady linii lotniczej Hahn Air Lines oferują swoim klientom wiele rozrywek, zwłaszcza na dłuższych trasach. Przede wszystkim warto wspomnieć, że każdy fotel jest w pełni rozkładalny i wyposażony w gniazda elektryczne. Dzięki temu podróżni mogą wygodnie spędzić lot i swobodnie korzystać z urządzeń elektronicznych. Linia umożliwia również śledzenie lotu na interaktywnej mapie oraz oferuje możliwość skorzystania z odtwarzacza muzyki i filmów. Na pokładzie znajduje się dodatkowo telefon satelitarny, z którego mogą korzystać wszyscy pasażerowie. Należy pamiętać, że palenie jest surowo zabronione we wszystkich samolotach Hahn Air Lines.