Menu

Bagaż: Wymiary i waga - Flybe

Flybe

Bagaż: Wymiary i waga - Flybe

Sprawdź, jaki bagaż podręczny mozna zabrać ze sobą na pokład w liniach lotniczych Flybe. Bagaż podręczny zabierzesz bez dodatkowych opłat, jest wliczony w cenę biletu. Uwaga! Jak w każdej linii, bagaż podręczny we Flybe musi mieścić się w określonych wymiarach.

Bagaż rejestrowany we Flybe jest płatny. Standardowa pojedyncza sztuka bagażu rejestrowanego w liniach Flybe może mieć maksymalną wagę 23 kg, a całkowita waga tego rodzaju bagażu nie może przekraczać 46 kg. Bagaż rejestrowany płatny jest zależnie od taryfy oraz miejsca zakupu i nie jest zależny od trasy, na której odbywa się podróż.

Bagaż podręczny we Flybe

rodzaj bagażu maksymalne wymiary maksymalna waga
bagaż podręczny 50 x 35 x 20 cm łącznie 10 kg
przedmiot dodatkowy * -

* Przedmiotem dodatkowym może być, np. torebka, torba na laptopa itp. Przedmiot musi zmieścić się w schowku pod fotelem poprzedzającym.

Uwaga! Do wymiarów bagażu podręcznego wlicza się także elementy wystające: rączki, uchwyty, kółka itp.

Bagaż rejestrowany we Flybe

Bagaż Opłata*
Taryfa Just Fly
1x23 kg 24£/34€ - 40£/54€
2 sztuki - łącznie  do 46 kg 48£/67€ - 53£/75€**
Taryfa Get More
1x23 kg w cenie biletu
2 sztuki - łącznie  do 46 kg 24£/34€ - 40£/54€
Taryfa All In
2 sztuki - łącznie  do 46 kg w cenie biletu

* Wysokość opłaty jest uzależniona od sposobu wykupu - najmniej zapłacimy za bagaż wykupiony przez internet, najwięcej za bagaż wykupiony na lotnisku.
** Brak możliwości wykupienia tego rodzaju bagażu na lotnisku (dostępne opcje: przez internet i drogą telefoniczną).

Nadbagaż

Linie lotnicze Flybe stosują opłaty za nadbagaż. W tym przypadku opłata jest naliczana na lotnisku i tylko tam można uregulować rachunek (nie jest to możliwe przed podróżą, np. przez internet lub drogą telefoniczną). Za każdy nadmiarowy kilogram przewoźnik życzy sobie 15£/20€.

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec eSky.pl.

Czy artykuł zawierał poszukiwane przez Ciebie informacje? Tak | Nie
Moim zdaniem ten artykuł:
Dziękujemy za Twoją opinię!