Menu

Co to jest pakiet Lot+Hotel?

Co to jest pakiet Lot+Hotel?

Lot+Hotel to usługa obejmująca przelot w obie strony razem z zakwaterowaniem, za które płaci się w jednej transakcji. Korzystając z niej, nie trzeba szukać lotów i noclegu oddzielnie, bo robi to za nas intuicyjna wyszukiwarka. Błyskawicznie wyszukuje dostępne opcje w wybranym terminie i podaje łączną cenę za pobyt razem z przelotem.

Dodatkowo, w zakładkach City Break i Wakacje, które także opierają się na usłudze Lot+Hotel, można znaleźć i zarezerwować przygotowane przez nas propozycje krótkich wypadów do miast i dłuższych wyjazdów wakacyjnych. Skorzystanie z tych możliwości pozwala na duże oszczędności czasu!

Jak działa Lot+Hotel?

Do wyszukiwania dostępnych opcji pobytu służy wyszukiwarka, która łączy loty i noclegi w danym miejscu i terminie. Korzystanie z niej jest szybkie i intuicyjne. Wystarczy wybrać miejsce wylotu, cel podróży, termin planowanego wyjazdu i liczbę osób, a system wyszuka propozycje lotów połączonych z noclegiem. Na stronach City Break i Wakacje jest to jeszcze prostsze! Przygotowaliśmy na nich propozycje, z których skorzystasz zarówno z poziomu wyszukiwarki, jak i listy polecanych wyjazdów. Na obu stronach znajdziesz szeroki wybór pogrupowanych ofert pod względem:

 • kierunków,
 • terminów (np. majówka, Boże Narodzenie, wakacje czy ferie),
 • rodzaju wyjazdu (all-inclusive, z dziećmi, dla dorosłych).

Podczas szukania można szczegółowo dopasować wyniki do swoich preferencji. Wystarczy przefiltrować oferty, określając:

 • standard noclegu (od jednej do pięciu gwiazdek),
 • ocenę gości (od jednego do pięciu punktów),
 • rodzaj obiektu (hotel, apartament, pensjonat itp.),
 • miejsca w pobliżu (centrum miasta, zabytki, atrakcje, przystanki komunikacji miejskiej),
 • liczbę posiłków wliczonych w cenę,
 • cenę,
 • wymagane udogodnienia w miejscu zakwaterowania (dostęp do Internetu, klimatyzacja, parking itp.).

Dodatkowo do dyspozycji użytkownika pozostaje mapa miejsc noclegowych w wybranym mieście. Każdy obiekt posiada bogatą galerię zdjęć, dzięki czemu dokładnie wiadomo, jak będzie wyglądał pobyt.

Różnice między usługą City Break i Wakacje

Usługi City Break oraz Wakacje oferowane na stronie eSky.pl to dwie różne kategorie podróży, dostosowane do różnych preferencji i potrzeb podróżnych:

 • City Break to krótkie, ale wypełnione atrakcjami, wycieczki, które zazwyczaj trwają od 2 do 4 nocy. Wyjazdy tego typu oferują intensywne doświadczenia w krótkim czasie. Są idealne dla osób, które chcą w kilka dni poznać klimat wybranego miasta i odkryć jego najważniejsze atrakcje. W naszej ofercie znajdziesz miasta takie jak Paryż, Barcelona, Praga czy Londyn.
 • Wakacje to dłuższy wyjazd, trwający domyślnie od 4 do 8 nocy, pozwala na pełne zanurzenie się w atmosferze danego regionu i odpoczynek bez pośpiechu. To doskonały wybór dla tych, którzy pragną spędzić więcej czasu na relaksie i zwiedzaniu. Przykładowe kierunki to greckie wyspy, Wyspy Kanaryjskie, Madera, Majorka czy Chorwacja.

Korzyści płynące z pakietów Lot+Hotel

Podróż można zorganizowac na dwa sposoby. Oczywiście da się zrobić to tradycyjnie: wyszukać lot lub nocleg, a następnie próbować dopasować do niego to drugie. Można próbować zsynchronizować terminy, lokalizacje i transport z miejsca na miejsce.

Można jednak zrobić to w inny sposób - wykorzystać do tego wyszukiwarkę, którą w kilka sekund przeszuka najlepsze oferty spośród 1,3 mln obiektów, a w dodatku pozwoli zaoszczędzić sporo czasu! Korzystając ze stron Lot+Hotel, City Break i Wakacje można zarezerwować i zapłacić za całą podróż jednym kliknięciem - szybko, wygodnie i bez ukrytych opłat.

 

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec eSky.pl.

Czy artykuł zawierał poszukiwane przez Ciebie informacje? Tak | Nie
Moim zdaniem ten artykuł:
Dziękujemy za Twoją opinię!