Menu

Co to jest pakiet Lot+Hotel?

Co to jest pakiet Lot+Hotel?

Pakiet Lot+Hotel to usługa obejmująca przelot w obie strony razem z zakwaterowaniem, za które płaci się w jednej transakcji. Korzystając z rezerwacji pakietu, nie trzeba szukać lotów i noclegu oddzielnie, bo robi to za nas intuicyjna wyszukiwarka. Błyskawicznie wyszukuje dostępne opcje w wybranym terminie i podaje łączną cenę za pobyt razem z przelotem. Co najlepsze, rezerwacja pobytu i lotu jednocześnie pozwala na oszczędności rzędu nawet 30%.

Jak działa pakiet Lot+Hotel?

Do wyszukiwania dostępnych opcji pobytu służy wyszukiwarka, która łączy w pakiety loty i noclegi w danym miejscu i terminie. Korzystanie z niej jest szybkie i intuicyjne. Wystarczy wybrać miejsce wylotu, cel podróży, termin planowanego wyjazdu i liczbę osób, a system wyszuka propozycje lotów połączonych z noclegiem.

Podczas szukania można szczegółowo dopasować wyniki do własnych preferencji. Wystarczy przefiltrować oferty, określając:

  • standard noclegu (od jednej do pięciu gwiazdek),
  • ocenę gości (od jednego do pięciu punktów),
  • rodzaj budynku (hotel, apartament, pensjonat itp.),
  • obiekty w pobliżu (centrum miasta, zabytki, atrakcje, przystanki komunikacji miejskiej),
  • liczbę posiłków wliczonych w cenę,
  • cenę,
  • wymagane udogodnienia w miejscu zakwaterowania (dostęp do Internetu, klimatyzacja, parking itp.).

Dodatkowo do dyspozycji użytkownika pozostaje mapa miejsc noclegowych w wybranym mieście. Każdy obiekt posiada bogatą galerię zdjęć, dzięki czemu dokładnie wiadomo, jak będzie wyglądał pobyt.

Korzyści płynące z pakietów Lot+Hotel

Podróż można zorganizowac na dwa sposoby. Oczywiście da się zrobić to tradycyjnie: wyszukać lot lub nocleg, a następnie próbować dopasować do niego to drugie. Można próbować zsynchronizować terminy, lokalizacje i transport z miejsca na miejsce.

Mozna jednak zrobić to w inny sposób - wykorzystać do tego wyszukiwarkę, którą w kilka sekund przeszuka najlepsze oferty spośród 1,1 mln obiektów, a w dodatku pozwoli oszczędzić nawet 30% dzięki zniżkom na nocleg i bilety lotnicze? Korzystając z pakietów Lot+Hotel można zarezerwować i zapłacić za całą podróż jednym kliknięciem - szybko, wygodnie i bez ukrytych opłat.

Znajdź najlepszą opcję podróży dzięki usłudze Lot+Hotel!

 

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec eSky.pl.

Czy artykuł zawierał poszukiwane przez Ciebie informacje? Tak | Nie
Moim zdaniem ten artykuł:
Dziękujemy za Twoją opinię!