Menu

ePrasa zawsze pod ręką. Jak działa aplikacja Publico24?

ePrasa zawsze pod ręką. Jak działa aplikacja Publico24?

Podróż samolotem to idealny czas na to, by zapoznać się z najciekawszymi nowościami, także wśród gazet i magazynów! Oczywiście w wersji cyfrowej - w Publico24 Newsstand.

Co to jest Publico24 Newsstand?

Publico24 Newsstand to kiosk cyfrowy, dzięki któremu można uzyskać nieograniczony dostęp do najlepszej polskiej prasy. Usługa jest dostępna zarówno w formie odnawianej co miesiąc subskrypcji, jak i w postaci kiosku, w którym można kupować jednorazowo konkretne tytuły.

Jak działa Publico24 Newsstand?

Usługa dostępna jest w postaci aplikacji mobilnej na wszystkich platformach sprzętowych z systemami operacyjnymi Android oraz iOS, a także na urządzeniach stacjonarnych i laptopach poprzez serwis WWW. Opublikowane treści można przeglądać zarówno w trybie online, jak i offline (po wcześniejszym pobraniu publikacji online), dzięki czemu można korzystać z usługi nawet na pokładzie lecącego samolotu.

W ramach aplikacji dostępna jest również usługa Publico24Point, czyli dostęp do darmowej prasy w strefach partnerów Publico24, takich jak dworce, hotele, restauracje, kawiarnie, a nawet stacje benzynowe czy poczekalnie w przychodniach lekarskich!

To nie wszystkie udogodnienia! Konto w Publico24 Newsstand umożliwia korzystanie z usługi aż na trzech urządzeniach jednocześnie.

Teraz dostęp do Publico24 Newsstand dla klientów eSky!

Już teraz mamy dla naszych klientów specjalną promocję. Każdy, kto zarezerwuje w eSky lot lub hotel otrzyma kod, który umożliwi korzystanie z aplikacji Publico24 Newsstand przez 14 dni. Po upływie okresu testowego możliwe jest przedłużenie bezpłatnego korzystania z aplikacji przez kolejne 30 dni. To razem daje aż 44 dni bezpłatnego dostępu do najlepszej polskiej prasy!

Jak tego dokonać?

  1. Zarezerwuj lot lub hotel i wyraź zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach marketingowych (jeśli jej nie zaznaczysz, nie będziemy mogli przesłać kodu dostępu).
  2. Odbierz specjalny kod, który otrzymasz od nas w specjalnym mailu po zakupie.
  3. Załóż konto i zaloguj się na stronie Publico24, a następnie podaj kod, który przesłaliśmy mailem.
  4. Przed upływem 14 dni bezpłatnego korzystania z aplikacji podaj dane do płatności, aby przedłużyć bezpłatny okres o dodatkowe 30 dni!

Po upływie okresu testowego z usługi można korzystać za jedyne 19,99 zł miesięcznie. Z subskrypcji można zrezygnować w dowolnym momencie bez ponoszenia dodatkowych opłat.

Kod ważny jest do 31.12.2019. Szczegóły akcji dostępne w regulaminie.

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec eSky.pl.

Zainteresował Cię artykuł, ale potrzebujesz więcej informacji?
Dziękujemy za pomoc

Twoja opinia pomoże name tworzyć lepsze i bardziej dopasowane artykuły.

Chwilowo nie mogliśmy przesłać Twoich sugestii

Wyślij ponownie lub spróbuj później.