Menu

Co zawiera cena wczasów?

Co zawiera cena wczasów?

Cena oferty wczasowej w większości przypadków zawiera koszty transferu (dojazd lub przelot), koszty zakwaterowania, koszty wyżywienia, ubezpieczenie uczestników oraz opiekę rezydenta. Ponieważ organizatorzy wczasów wprowadzają wiele znacznie różniących się od siebie ofert turystycznych, w każdym wypadku przedstawione zostają szczegółowe warunki każdej oferty, informujące o tym, co obejmuje, a czego nie obejmuje jej cena.

W przypadku pytań związanych z cenami ofert wyświetlanych w serwisie zapraszamy do kontaktu z infolinią pod numerami 801 002 510 lub +48 22 451 00 10 (dla osób dzwoniących z zagranicy i telefonów komórkowych).

 

Zmiany ceny imprezy turystycznej

Organizator może podwyższyć cenę ustaloną w umowie tylko i wyłącznie, jeśli taka możliwość została w tej umowie przewidziana oraz po przedstawieniu dokumentacji, mającej postać kalkulacji poświadczającej wpływ na cenę imprezy następujących okoliczności: wzrostu kosztów transportu; wzrostu opłat urzędowych, podatków lub innych opłat za usługi załadunkowe lub przeładunkowe w portach morskich i lotniczych; wzrostu kursów walut.

W okresie 20 dni przed datą wyjazdu na imprezę turystyczną cena ustalona w umowie nie może ulec podwyższeniu w żadnych okolicznościach.

Kwestia obniżenia ceny imprezy turystycznej nie została uregulowana ustawowo, ale nie ma żadnych przeciwwskazań do tego, aby organizator obniżył cenę wczasów.


To może Cię zainteresować:

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec eSky.pl.

Zainteresował Cię artykuł, ale potrzebujesz więcej informacji?
Dziękujemy za pomoc

Twoja opinia pomoże name tworzyć lepsze i bardziej dopasowane artykuły.

Chwilowo nie mogliśmy przesłać Twoich sugestii

Wyślij ponownie lub spróbuj później.