Menu

Wyszukaj loty do Kolombo

Pokaż filtry

Kolombo

Oferta linii lotniczych do Kolombo

Kilkanaście linii lotniczych oferuje połączenie do Kolombo na Sri Lance. Podczas, gdy niektórymi liniami lotniczymi możemy dolecieć do Kolombo tylko z Warszawy, inne oferują połączenia z wielu miast w Polsce. Niestety, oferta linii lotniczych na trasie Polska - Kolombo nie obejmuje lotów bezpośrednich.

Do wyboru są loty z jedną przesiadka lub dwoma. Najszybsze loty do Kolombo z Polski oferują linie lotnicze Emirates. Podróż z przesiadka w Dubaju trwa 12 godzin. Nieco dłużej, choć również z jedną przesiadką, trwają loty liniami Turkish Airlines. Tu na przesiadkę czekamy w Stambule.

Pozostałe linie lotnicze oferują loty do Kolombo z dwoma przesiadkami. Lecąc Lufthansą przesiąść się musimy we Frankfurcie lub Monachium oraz w Bombaju, Finnair - w Helsinkach i Doha, British Airways w Londynie i DOha, Singapore Airlines w Dusseldorfie i Singapurze, Qatar w Doha i Male, Air France w Kolombo i Bombaju, KLM w Amsterdamie i Abu Zabi, Alitalia i Etihad w Rzymie i Abu Zabi, a Air China w Pekinie i Chengdu.

Popularne linie lotnicze latające do Kolombo

Na trasach z Polski do Kolombo kursują regularne linie lotnicze. Wśród nich wymienić należy te doskonale znane w Europie, jak Lufthansa, British Airways, KLM czy AIr France, jak i bardziej egzotyczne, ale działające od lat na europejskim rynku Emirates, Qatar czy Singapore Airlines. Szukając lotu Polska - Sri Lanka jest więc w czym wybierać.

Oferta linii lotniczych do Kolombo jest mniej więcej zbliżona, ale w niektórych liniach standard w najtańszej klasie ekonomicznej może się nieco różnić. Jeśli wybieramy lot do Kolombo z przesiadką w Europie, może się okazać, że pierwszy odcinek, z Polski, pokonywać będziemy w mniej komfortowej maszynie. Na takiej trasie może również być konieczność dopłacenia za bagaż rejestrowany.

W każdej linii lotniczej wygląda to nieco inaczej, warto więc wcześniej określić, jakie mamy potrzeby i wymagania. Aby nie musieć przeglądać oferty każdej linii lotniczej z osobna, by znaleźć najtańsze i najwygodniejsze połączenie do Kolombo, warto skorzystać z pomocy wyszukiwarki lotów. Dzięki temu zobaczymy ofertę Lufthansy, Emirates, SIngapore Airlines, Finnair, Air China czy KLM w jednym miejscu i łatwiej będzie porównać oferty.

Kiedy rezerwować loty na Sri Lankę?

Jeśli twoje daty podróży są elastyczne, użyj kalendarza, dzięki któremu sprawdzisz, w których dniach najtańsze bilety do Kolombo są oferowane przez tanie linie lotnicze. Zazwyczaj tańsze są loty w środku tygodnia, a droższe od piątku do niedzieli, ale nie jest to reguła, szczególnie, gdy w środku tygodnia wypada jakieś święto.

Inna możliwość znalezienia tanich lotów to zakładka Okazje, gdzie na bieżąco zbierane są najtańsze loty niezależnie od terminu podróży. To dobra alternatywa dla osób, które nie są związane żadnymi terminami, ale chcą po prostu zwiedzić miasto i szukają najtańszego lotu na Sri Lankę. Wybierz miasto lub kilka miast wylotu i zobacz, jaka jest w danej chwili dostępna oferta linii lotniczych do Kolombo.

Miej na uwadze, że aby upolować tanie bilety lotnicze, musisz dopasować swoje oczekiwania do możliwości linii lotniczych. Zastanów się, w jakim zakresie termin twojej podróży mogą ulec zmianie, ponieważ, zależnie od terminów podróży czy trasy, bilety lotnicze mogą być nawet dwa-trzy razy tańsze niż w nieco innym terminie.

Porównanie ofert lotów na Sri Lankę

Każdy, komu choć raz zdarzyło się szukać tanich lotów wie, jak czasochłonne i nieefektywne jest korzystanie z wyszukiwarek na kilku stronach linii lotniczych. Siedzisz przy komputerze, albo co gorsze - z telefonem w dłoni, szukając tanich lotów do Kolombo, co chwilę zmieniając daty. A jest przecież znacznie prostsze rozwiązanie na znalezienie tanich biletów lotniczych.

Każdy, kto szuka połączeń z Polski do Kolombo, może przebierać w ofertach. Na trasie kursuje kilkanaście linii lotniczych, każda ma kilka wariantów podróży. Jeśli szukasz tanich lotów do Kolombo, skorzystaj z wyszukiwarki - dzięki temu zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, ale również czas.

Oferta lotów do Kolombo jest bardzo różnorodna. Linie lotnicze prześcigają się, oferując tanie loty do Kolombo, pozbawione jakichkolwiek dodatkowych usług, jak na przykład bagaż rejestrowany czy pierwszeństwo wejścia na pokład. To idealna oferta połączeń dla osób, które planują możliwie najtaniej lecieć na Sri Lankę. Jeśli jednak planujesz pobyć tam dłużej albo przywieźć pamiątki, bagaż rejestrowany może okazać się niezbędny.

Wyszukiwarki tanich lotów do Kolombo

W porównaniu ze stronami linii lotniczych wyszukiwarka połączeń eSky ma podstawową przewagę - w jednym miejscu kupisz najtańsze loty do Kolombo dostępne w ofercie wszystkich tanich linii lotniczych oraz regularnych przewoźników. Warto porównać te oferty, ponieważ w niektórych liniach cena biletu obejmuje również bagaż rejestrowany.

Aby znaleźć najtańsze bilety do Kolombo, zwróć uwagę na kilka istotnych elementów. Cena biletu do Kolombo to jedynie część kosztów, jakie ponosi pasażer. Szukając taniego połączenia lotniczego do Kolombo, zorientuj się, jak daleko masz na lotnisko, z którego jest najtańszy lot i ile będzie to kosztować. Być może okaże się, że bardziej opłaca ci się wziąć nieco droższy bilet, ale nie dopłacać do podróży pociągiem.

Ceny lotów są często zmieniane przez linie lotnicze. Uzależnione jest to od wielu czynników, przede wszystkim od popularności danej trasy w tym konkretnym momencie. Dopóki zainteresowanie np. lotami do Kolombo z Polski jest wysokie, koszt biletu będzie powyżej pewnego poziomu. Ceny lotów zostaną obniżone, gdy zainteresowanie połączeniem będzie mniejsze.

Jak szukać tanich lotów na Sri Lankę?

Potrzebujesz nieco cierpliwości i sprawdzonej wyszukiwarki lotów, by znaleźć tanie loty. Ceny biletów lotniczych do Kolombo to nawet 1500-2000 zł, jeśli będziemy mieć szczęście. Część linii lotniczych organizuje różne promocje, podczas których obniżają ceny lotów do Kolombo i innych miast w Europie czy na świecie. Miej oczy szeroko otwarte, bo warto polować na takie okazje.

Najlepiej szukać tanich lotów do Kolombo, wykorzystując darmowe wyszukiwarki lotów, gdzie zgromadzone są informacje o wszystkich połączeniach lotniczych do Kolombo i pozostałych miast świata. Jest to znacznie wygodniejsza opcją niż przeglądanie oferty każdej linii lotniczej z osoba. Pamiętaj, że tanie loty do Kolombo szybko znajdują swoich nabywców.

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że ceny biletów są zmienne, dlatego warto skorzystać z wyszukiwarki tanich lotów do Kolombo, dzięki której masz możliwość w łatwy sposób porównać oferty różnych linii lotniczych. Po prostu wybierz na eSky połączenie lotnicze z Polski do Kolombo i podaj termin, w którym chcesz odwiedzić Sri Lankę. Jeśli wolisz, możesz już na samym początku określić miasto wylotu na Sri Lankę.

Jak obniżyć cenę lotu na Sri Lankę?

Jeśli znajdziesz tanie bilety z Polski do Kolombo, zastanów się, co jeszcze możesz odpuścić, by zmniejszyć koszty podróży. Niektóre linie lotnicze proponują tylko bagaż podręczny w cenie biletu. Może nie potrzebujesz aż tylu ubrań, a niezbędne kosmetyki kupisz na miejscu? W ten sposób możesz sporo zaoszczędzić i zyskasz tani lot do Kolombo.

Jeśli zalezy ci na naprawde tanich lotach, ale nie masz czasu na szukanie ich, dołącz do specjalnej listy mailingowej. Ustaw parametry, które cię interesują - zdecyduj o trasie oraz maksymalnej cenie. Gdy bilety do Kolombo będą zgodne z twoimi oczekiwaniami, dostaniesz informację. Tego typu opcję oferuje na przykład eSky. Musisz jednak się spieszyć, ponieważ nie tylko ty chcesz dowiedzieć się, kiedy warto kupować bilety lotnicze.

Jeśli nie masz pewności, w której linii lotniczej znajdziesz najtańsze bilety, skorzystaj z wyszukiwarki biletów lotniczych eSky. Wybierz interesującą cię trasę oraz daty podróży. Po kliknięciu zobaczysz listę dostępnych lotów uporządkowanych według cen. W ten sposób łatwo znajdziesz tanie loty do popularnych miast wszystkimi dostępnymi liniami lotniczymi i porównasz np. ceny lotów na Sri Lankę.

Przydatne informacje o lotniskach w Kolombo

Popularne linie latające do Kolombo

Sri Lanka to państwo sąsiadujące z Indiami. Loty do Kolombo pozwolą Ci przekonać się na własnej skórze, jak wygląda życie w wyspiarskim azjatyckim kraju. Sri Lanka jest bowiem w całości położona na wyspie. Wyspa ta leży przy południowo-wschodnim wybrzeżu Indii. Jedynym sposobem, by dostać się do kraju, jest podróż samolotem. Właśnie dlatego, jeśli chciałbyś odwiedzić Sri Lankę, powinieneś zainteresować się ofertami linii lotniczych. Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na tanie loty do Kolombo, bo dzięki nim będziesz mógł odbyć tę samą podróż za dużo mniejsze pieniądze. Oferty znajdziesz głównie na stronach internetowych przewoźników, ale możesz też skorzystać z internetowych porównywarek, które wykonają całą pracę za Ciebie: porównają oferty i wskażą Ci tę, która jest najbardziej atrakcyjna. Po wyborze oferty wystarczy kupić bilety lotnicze do Kolombo i zarezerwować nocleg w mieście.

Tablica lotów: Kolombo

Szukasz noclegu? Sprawdź najlepsze hotele w Kolombo

Znajdź nocleg w Kolombo