Menu

David loty - Tanie loty do David

Pokaż filtry

David

 • Informacje ogólne

  Język urzędowy: hiszpański
  Strefa czasowa: UTC -5
  Waluta: Balboa (PAB)

 • Zakupy

  David to duży ośrodek handlowy. Wśród licznych sklepów znajdziemy m.in. Price Costco (zwane Price Mart in Panama), Do-it-Center (panamska wersja Home Depot), Furniture City z szerokiem asortymentem amerykańskich mebli, supermarket El Rey i aptekę. Centrum handlowe Chiriquí to dobre miejsce na dokonanie zakupów odzieży i żywności.

 • Hotele

  Najpopularniejsze I najlepiej oceniane hotele to: Aranjuez Hotel & Suites, Hotel Ciudad de David, Hotel Las Olas Beach Resort and Gran Hotel Nacional.

 • Klimat

  Miasto David położone jest na równinie nadmorskiej, w pobliżu laguny Chiriquí, gdzie panuje typowy tropikalny klimat sawannowy z suchymi latami (grudzień - kwiecień) i deszczową zimą (kwiecień - listopad) o średniej rocznej temperaturze 32°C w ciągu dnia i 23°C w nocy.

Co warto zobaczyć w David?

To panamskie miasto jest usytuowane przy Autostradzie Panamerykańskiej, zaledwie 45 minut jazdy samochodem od granicy z Kostaryką i 6,5 godziny od stolicy kraju - Panama City. Poza stolicą, David jest największym ośrodkiem handlowym Panamy. Największymi atrakcjami miasta są: Katedra San José de David, Park Cervantesa (idealne miejsce na relaks!) i farma orchidei Finca Dracula.

Okręg San José de David, z powodu prężnie działających farm, jest uważany za najbogatszą prowincję kraju. Samo miasto oferuje swoim mieszkańcom i turystom dostęp do niemal wszystkich usług, które można znaleźć w stolicy: restauracji, supermarketów, aptek, wypożyczalni samochodów, hoteli, międzynarodowych usług lotniczych, krajowych i międzynarodowych banków, szpitali, klinik, usług telefonicznych, centrów handlowych itp.

Popularne kierunki
Najczęściej wyszukiwane kierunki lotów na eSky.
Popularne połączenia lotnicze
Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny lotów.

✔️ Jakie promocje na loty do David znajdę w eSky.pl?

Na stronie eSky.pl regularnie pojawiają się okazje i propozycje podróży w niskich cenach. Śledź nas i daj się zainspirować!

✔️ Czy rezerwując loty do David mogę zadbać o ubezpieczenie turystyczne?

W eSky.pl rezerwując bilety lotnicze można dodatkowo skorzystać z ubezpieczenia od anulowania lotu. Dzięki temu Twoja podróż będzie bezpieczna i wygodna.

✔️ Czy rezerwując loty do David mogę wykupić też nocleg na miejscu?

W eSky.pl dostępna jest wyszukiwarka noclegów, dzięki którym można jeszcze przed podróżą zadbać o możliwość odpoczynku na miejscu, do którego podróżujesz. Nocleg możesz rezerwować niezależnie od biletu lub w ramach pakietu Lot+Hotel.

✔️ Jakie linie obsługują loty do David?

W eSky.pl dbamy o to, aby oferta na loty do David obejmowała zarówno tanie linie linie lotnicze, jak i te wyspecjalizowane w wysokim standardzie.

Przydatne informacje o lotniskach w David

Popularne linie latające do David

Szukasz noclegu? Sprawdź najlepsze hotele w David

Znajdź nocleg w David