Menu

Honolulu (HI) loty - Tanie loty do Honolulu (HI)

Pokaż filtry

Honolulu (HI)

Oferta linii lotniczych do Honolulu

Podróż z Polski do Honolulu nie należy do najkrótszych. Wszystko przez przesiadki na trasie Warszawa - Honolulu nie ma lotów bezpośrednich, nie sposób również znaleźć połączenia z jedną przesiadką. Wszystkie linie lotnicze oferują podróż z dwoma przesiadkami, zazwyczaj w Europie i w Stanach Zjednoczonych.

Zależnie od konfiguracji, loty z Warszawy do Honolulu to podróży trwające od 22 do nawet 40 godzin. Lecąc Air France, przesiadamy się w Paryżu i w Vancouver, lecąc KLM - w Amsterdamie i w Vancouver. Jeśli wybierzemy Alitalię, czeka nas zmiana samolotu w Rzymie oraz w Los Angeles, a wybierając Air Canadę, przesiadać się będziemy w Toronto i Vancouver. Podróż Lufthansą oznacza przesiadkę we Frankfurcie i w San Francisco, Finnair - w Helsinkach i Los Angeles, British Airways - w Londynie i w Los Angeles, Swiss - w Zurychu i w San Francisco, Iberia - w Londynie i Los Angeles.

Podobnie w przypadku amerykańskich linii lotniczych. Lot United Airlines Warszawa - Honolulu to przesiadka w Monachium i w Los Angeles, Delta Air Lines - w Amsterdamie oraz w Salt Lake City, a wybierając linie American Airlines przesiadać się będziemy w Londynie i w Los Angeles.

Kiedy kupować bilety do Honolulu?

Istotny jest tu szczególnie termin lotu. Jeśli masz ten komfort, że nie musisz lecieć w konkretnym terminie, utrafisz naprawdę tanie połączenia lotnicze do Honolulu. Tym bardziej, jeśli kupisz bilet z wyprzedzeniem. Wiadomo, że linie lotnicze nie oferują tanich lotów last minute, jeśli zostaną im ostatnie miejscówki.

Nie zawsze opłaca się wybierać pierwszy bilet, jaki znajdziesz na stronie linii lotniczej. Warto skorzystać z wyszukiwarki lotów, aby porównać oferty linii lotniczych do Honolulu. Może się okazać, że najtańsze bilety do Honolulu na dany dzień ma inna linia lotnicza niż ta, gdzie początkowo szukałeś.

Nie musisz być wprawnym podróżnikiem, by po kilku klinięciach zobaczyć listę najtańszych lotów do Honolulu w terminach, które cię interesują. Od razu zobaczysz ofertę wszystkich linii lotniczych, dzięki czemu masz pewność, że kupisz najtańsze bilety do Honolulu. Jeśli nie spieszy ci się z kupnem, a decydująca jest dla ciebie cena biletu do Honolulu, wypatruj okazji.

Sposoby na tanie loty do Honolulu

Najłatwiejszym sposobem na kupienie biletu interesującej cię cenie, jest zapisanie się do newslettera. W eSky masz możliwość określenia interesującej cię trasy oraz ceny. Gdy tylko lot do Honolulu spełniający wybrane przez ciebie warunki będzie dostępny, dostaniesz maila. Miej na uwadze, że oprócz ciebie do newslettera zapisało się więcej osób polujących na okazje, więc nie zwlekaj z kupnem biletu.

Jeśli choć raz szukałeś tanich lotów, wiesz, jak czasochłonne i nieefektywne jest korzystanie z wyszukiwarek na wielu stronach linii lotniczych. Zmieniasz karty w przeglądarce, szukając tanich lotów do Honolulu czy w inne miejsce, za każdym razem zmieniając daty w kalendarzu poszczególnych linii lotniczych. A przecież porównywanie biletów lotniczych do Honolulu czy w ogóle na całym świecie może być znacznie prostsze.

Jeśli chcesz odwiedzić stolicę Hawajów, nie zostawiaj kupna biletów na ostatnią chwilę. Właśnie tak kupisz tanie bilety lotnicze do Honolulu, natomiast resztę pieniędzy możesz wydać na coś przyjemniejszego. Podczas kupowania biletów lotniczych trzymaj się prostych zasad - zdecyduj się na kupno biletu od razu albo kup go w ostatniej chwili, tuż przed wylotem.

Wyszukiwarki tanich lotów do Honolulu

Łatwość korzystania z wyszukiwarki eSky polega na tym, że możesz jej używać na komputerze, tablecie czy telefonie. Za pomocą wyszukiwarki łatwo i szybko znajdziesz tanie loty do Honolulu i innych miast na całym świecie.

Ważna jest pewna doza wytrwałości i funkcjonalna wyszukiwarka lotów, by znaleźć tanie loty. Część linii lotniczych organizuje różnego rodzaju akcje promocyjne, w ramach których obniżają ceny lotów do Honolulu i innych miast w Europie czy na świecie. Warto być czujnym i wykorzystać taką okazję.

Wyszukiwarka połączeń eSky ma tę przewagę nad stronami linii lotniczych, że w jednym miejscu możesz znaleźć najtańsze loty do Honolulu oferowane przez regularnych przewoźników oraz tanie linie lotnicze. Nie bierz pierwszej oferty z brzegu, ponieważ w niektórych liniach w cenę biletu wliczony jest również bagaż rejestrowany.

Kiedy bilety do Honolulu są najtańsze?

Właściwie każdego dnia odbywają się loty z Polski do Honolulu. Niektórymi liniami na Hawaje dolecisz codziennie, innymi kilka razy w tygodniu. Pasażerów na tej trasie nie brakuje, ale bez większych problemów wykupisz bilet z kilkudniowym wyprzedzeniem. Zwróć uwagę, że tanie bilety do Honolulu to nie coś, co pojawi się w ostatnim momencie. Nie odkładaj kupna biletów, warto jak najwcześniej zacząć monitorować ceny lotów do Honolulu z Polski i kupić bilet, gdy cena biletów lotniczych spadnie.

Gdy szukasz naprawdę tanich lotów do Honolulu, zajrzyj na eSky, a następnie do zakładki Okazje, gdzie oferowane są najtańsze połączenia bez względu na datę podróży. Znajdziesz tu tanie loty do Honolulu i wielu ciekawych miast na całym świecie. Zdarza się, że w tak niskiej cenie jest tylko kilka biletów, więc nie zwlekaj z kupnem.

Jeśli twoje daty podróży są elastyczne, użyj kalendarza, dzięki któremu sprawdzisz, w których dniach najtańsze bilety do Honolulu są oferowane przez najtańsze linie lotnicze. Zazwyczaj tańsze są loty w środku tygodnia, a droższe w weekendy, ale nie jest to reguła, szczególnie, gdy w środku tygodnia wypada jakieś święto.

Promocje linii lotniczych

Alternatywą jest zakładka Okazje, gdzie na bieżąco zbierane są najtańsze połączenia w dowolnym terminie. To dobra alternatywa dla osób, które nie są związane żadnymi terminami, ale chcą po prostu poznać miasto i szukają najtańszego lotu do Honolulu. Wybierz miasto lub kilka miast wylotu i zobacz, jaka jest w danej chwili dostępna oferta linii lotniczych do Honolulu.

Cena lotu do Honolulu tym samym połączeniem może być inna zależnie od tego, jak duże jest wyprzedzenie, z jakim szukasz lotów. Obowiązuje tu zasada, że im wcześniej, tym tańsze bilety do Honolulu kupisz. Im mniej pozostało czasu, tym linie lotnicze mniej chętnie oferują tanie loty na Hawaje. Wiąże się to z przekonaniem, że zawsze znajdzie się ktoś, kto zapłaci więcej, byle lecieć w konkretnym terminie.

Jeśli zalezy ci na naprawde tanich lotach, ale nie masz czasu na szukanie ich, dołącz do specjalnej listy mailingowej. Możesz ustawić maksymalną interesującą cię cenę oraz trasę. Gdy bilety do Honolulu będą spełniać twoje oczekiwania, dostaniesz wiadomość. Tego typu opcję oferuje na przykład eSky. Nie zwlekaj jednak z podjęciem decyzji, bo biletów w atrakcyjnej cenie jest zazwyczaj niewiele.

Jak obniżyć cenę lotu do Honolulu?

Jeśli znajdziesz tanie loty z Polski do Honolulu, przemyśl, co jeszcze możesz odpuścić, by zmniejszyć koszty podróży. Tanie linie lotnicze oferują tylko bagaż podręczny w cenie biletu. Zastanów się, czy potrzebujesz wszystkich ubrań, a kosmetyków nie można kupić na miejscu? Tak możesz sporo zaoszczędzić i możesz zyskać tani lot do Honolulu.

Ceny lotów są często zmieniane przez linie lotnicze. Uzależnione jest to od wielu czynników, przede wszystkim od popularności danej trasy w tym konkretnym momencie. Jeśli zastanawiasz się, kiedy zdecydować się bilety lotnicze, by zaoszczędzić możliwie jak najwięcej, warto kierować się prostą zasadą - im wcześniej, tym lepiej. Im więcej czasu zostało do podróży, tym bilety lotnicze są tańsze. Pamiętaj, by planować podróż od razu, gdy to jest możliwe.

Zwróć również uwagę na dodatkowe usługi oferowane w ramach biletu lotniczego do Honolulu. Tanie linie lotnicze nie różnią się od siebie znacząco, a ich oferta jest zbliżona, ale może znajdzie się element, który jest dla ciebie ważny. Linie lotnicze prześcigają się, sprzedając tanie loty do Honolulu, pozbawione jakichkolwiek dodatkowych usług, jak na przykład pierwszeństwo wejścia na pokład czy bagaż rejestrowany.

Przydatne informacje o lotniskach w Honolulu (HI)

Popularne linie latające do Honolulu (HI)

Tablica lotów: Honolulu (HI)

Szukasz noclegu? Sprawdź najlepsze hotele w Honolulu (HI)

Znajdź nocleg w Honolulu (HI)