Menu

Sao Paulo loty - Tanie loty do Sao Paulo

Pokaż filtry

Sao Paulo

 • Informacje ogólne

  Język urzędowy: portugalski
  Strefa czasowa: UTC-3 (lato), UTC-2 (zima)
  Waluta: Real brazylijski (BRL)

 • Muzea

  Jedno z kulturalnych centrów kraju jest siedzibą wielu świetnych muzeów: MASP, Museu do Ipiranga, Muzeum Sztuki Sakralnej, interaktywne Muzeum Języka Portugalskiego, czy Pinakoteki. Warto zajrzeć również do miejskiego zoo.

 • Sport

  Aż trzy spośród największych klubów piłkarskich ma siedzibę w Sao Paulo - São Paulo, Palmeiras i Corinthians. Znajdziemy tu stadiony: Estádio do Morumbi, Arena Corinthians and Allianz Parque. Autodromo de Interlagos jest z kolei areną słynnego wyścigu Grand Prix Brazylli Formuły 1, a niegdyś gościł São Paulo Indy 300.

 • Moda

  Rua Oscar Freire to ósma najdroższa ulica świata. Na 900 metrach mieści się 200 sklepów najlepszych designerskich marek. Miasto znane jest również z jednego z największych na świecie tygodni mody - São Paulo Fashion Week.

Co warto zobaczyć w Sao Paulo?

Największe miasto Brazyli jest również największą metropolią świata na południe od równika! Nosi miano finansowej stolicy i najbardziej międzynarodowego miasta kraju. O jego ambicjach i znaczeniu mówi motto "Non ducor, duco".

To prawdziwie kosmopolityczne miasto jest rajem dla osób, które wybierają się na zakupy: luksusowa ulica Rua Oscar Freire pełna jest designerskich sklepów – na 900 metrach znajduje się tu ponad 200 sklepów, Rua 25 de Março to z kolei największa ulica handlowa w Ameryce Łacińskiej – znajdziesz tu aż 3000 sklepów. Ponadto w samym Sao Paulo znajduje się przeszło 50 centrów handlowych. Opcji zakupowych z pewnością tu nie zabraknie!

Sao Paulo pełne jest również świetnych restauracji z kuchnią z całego świata. Tańszych i droższych, modnych i bardziej tradycyjnych. Przykłady? Odwiedź restaurację Salvatore Loi (nazwaną jego imieniem), w której spróbujemy nowoczesnej kuchni włoskiej, prowadzoną przez peruwiańskiego szefa kuchni Lima Restobar, która słynie z serwowania kuchni z serca Andów lub Tan Tan Noodle Bar, gdzie spróbujesz świetnych dań orientalnych. Lista wyśmienitych lokali gastronomicznych nie ma końca!

Miasto tej rangi musi posiadać i posiada wiele ważnych miejsc – muzeów, parków i pomników. Wystarczy wymienić MASP (Muzeum Sztuki), park Ibirapuera, Ogród Botaniczny, czy reprezentacyjną aleję Avenida Paulista. Sao Paulo znane jest też z wydarzeń o zasięgu międzynarodowym – Grand Prix Brazylii Formuły 1, Międzynarodowego Biennale Sztuki, São Paulo Fashion Week czy LGBT Pride Parade.

Popularne kierunki
Najczęściej wyszukiwane kierunki lotów na eSky.
Popularne połączenia lotnicze
Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny lotów.

✔️ Jakie promocje na loty do Sao Paulo znajdę w eSky.pl?

Na stronie eSky.pl regularnie pojawiają się okazje i propozycje podróży w niskich cenach. Śledź nas i daj się zainspirować!

✔️ Czy rezerwując loty do Sao Paulo mogę zadbać o ubezpieczenie turystyczne?

W eSky.pl rezerwując bilety lotnicze można dodatkowo skorzystać z ubezpieczenia od anulowania lotu. Dzięki temu Twoja podróż będzie bezpieczna i wygodna.

✔️ Czy rezerwując loty do Sao Paulo mogę wykupić też nocleg na miejscu?

W eSky.pl dostępna jest wyszukiwarka noclegów, dzięki którym można jeszcze przed podróżą zadbać o możliwość odpoczynku na miejscu, do którego podróżujesz. Nocleg możesz rezerwować niezależnie od biletu lub w ramach pakietu Lot+Hotel.

✔️ Jakie linie obsługują loty do Sao Paulo?

W eSky.pl dbamy o to, aby oferta na loty do Sao Paulo obejmowała zarówno tanie linie linie lotnicze, jak i te wyspecjalizowane w wysokim standardzie.

Przydatne informacje o lotniskach w Sao Paulo

Popularne linie latające do Sao Paulo

Kiedy kupowałeś bilety lotnicze do São Paulo, na pewno odczuwałeś podekscytowanie i radość z tego, że będziesz miał okazję odbyć niezwykłą podróż na drugi koniec świata. Trudo się dziwić – taka perspektywa jest wyjątkowa dla każdego. Jednak kiedy zbliża się dzień, w którym przyjedziesz na lotnisko i wsiądziesz do samolotu, warto zacząć planować swój dzień wyjazdu. Co prawda tanie loty do São Paulo nie różnią się od innych pod względem sposobu obsługi, ale jednak podróży na pewno będzie towarzyszył nieco większy stres, przez co będziesz musiał być lepiej zorganizowany. Pamiętaj, by odpowiednio wcześniej skompletować bagaż, który chcesz zabrać ze sobą na wyprawę. Upewnij się, że jego waga nie przekracza limitów ustalonych przez Twojego przewoźnika. W dniu wylotu bądź na lotnisku minimum 2 godziny przed odlotem. Odpraw się i skontroluj bagaż. Loty do São Paulo muszą wystartować punktualnie.

Szukasz noclegu? Sprawdź najlepsze hotele w Sao Paulo

Znajdź nocleg w Sao Paulo