Menu

Wyloty - Loty z Barcelona General Jose Antonio Anzoategui

General Jose Antonio Anzoategui

 • Informacje ogólne

  Język urzędowy: hiszpański
  Strefa czasowa: UTC -4
  Waluta: Boliwar wenezuelski (VEF)

 • Zamiast chleba

  Będąc w Barcelonie z pewnością spotkasz się z arepą - rodzajem pieczywa, zrobionego z mąki lub wody. Jest pieczona, smażona lub gotowana i zastępuje chleb, jedzona jest samodzielnie lub jako dodatek.

 • Pequeńo

  Pequeńo - jeśli usłyszysz tę nazwę, będziesz już wiedział, że oznacza ona maleńką filiżankę mocnej i esencjonalnej kawy. W Wenezueli kultura kawy jest bardzo rozpowszechniona, warto spróbować!

 • Plażowe wybrzeże

  Wybrzeże Anzoátegui, stanu, którego stolicą jest Barcelona, jest jedną, długą plażą. Ciągnie się ona przez sto kilometrów, pozwalając nacieszyć oczy rajskim, białym piaskiem.

Co warto zobaczyć w Barcelonie?

Barcelona w Wenezueli prawdopodobnie nie jest miejscem, o którym pomyślisz w pierwszej kolejności, gdy usłyszysz jej nazwę. Warto jednak poznać również to mniej popularne miasto. Cała jej nazwa to Nueva Barcelona del Cerro Santo, leży w północnej części kraju, jest stolicą obszaru (hiszp. Municipio) Simón Bolívar, a także stolicą całego stanu Anzoátegui.

Kiedy najlepiej zwiedzać to jedno z najbardziej zurbanizowanych miast w Wenezueli? Przez cały rok! Temperatura nie spada raczej poniżej 20 stopni, będziesz mógł więc wybrać się tu zawsze, gdy przyjdzie Ci na to ochota. Barcelona była poddawana licznym renowacjom, aby nową architekturę dopasować do historycznych zabudowań. W dużej mierze się to udało, wciąż jednak, podczas spaceru, możesz zobaczyć tu obok siebie budynki zupełnie do siebie nie pasujące, w tym miejscu daje to jednak bardzo ciekawy efekt.  

Przejdź się na historyczne place miasta, z których Barcelona słynie. Wśród nich wymienić można na przykład plac Boyacá, pochodzący z czasów, gdy miasto zostało założone, otoczony jest budynkami w stylu kolonialnym, robiącymi niesamowite wrażenie, dziś jest głównym rynkiem w Barcelonie. Inne warte odwiedzenia place to Miranda i Bolivar.

Wśród atrakcji nie sposób nie wymienić dóbr naturalnych, oferowanych przez Barcelonę! Przepiękne plaże, laguny i różnorodność roślin, są otoczeniem idealnym dla spędzenia spokojnych dni, pełnych relaksu, zakończonych wspaniałymi zachodami słońca. Koniecznie pojedź też do gorących źródeł Naricual! Miejsce to znajduje się tylko kilka kilometrów od Barcelony, a rocznie odwiedzane jest przez bardzo wielu turystów i okolicznych mieszkańców. Woda zawiera tu bardzo dużo żelaza, które wpływa na zatrzymywanie się jej nurtu i sprawia, że wygląda na białą. Oglądając wodospad z wysokości kilkunastu metrów, zapewnisz sobie niezapomniane widoki. Uważaj jednak! Temperatura wody w niektórych miejscach może sięgać nawet pięćdziesięciu stopni.

Popularne kierunki
Najczęściej wyszukiwane kierunki lotów na eSky.
Popularne połączenia lotnicze
Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny lotów.

✔️ Jak znaleźć tanie loty do Barcelona General Jose Antonio Anzoategui w eSky.pl?

Na stronie eSky.pl regularnie pojawiają się okazje i propozycje podróży w niskich cenach. Śledź nas i daj się zainspirować!

✔️ Czy rezerwując loty Barcelona General Jose Antonio Anzoategui, mogę zadbać o ubezpieczenie turystyczne?

W eSky.pl rezerwując bilety lotnicze, można dodatkowo skorzystać z ubezpieczenia od anulowania lotu. Dzięki temu Twoja podróż będzie bezpieczna i wygodna.

✔️ Czy rezerwując loty Barcelona General Jose Antonio Anzoategui mogę wykupić też nocleg na miejscu?

W eSky.pl dostępna jest wyszukiwarka noclegów, dzięki którym można jeszcze przed podróżą zadbać o możliwość odpoczynku na miejscu, do którego podróżujesz. Nocleg możesz rezerwować niezależnie od biletu lub w ramach pakietu Lot+Hotel.

✔️ Jakie linie obsługują loty Barcelona General Jose Antonio Anzoategui?

W eSky.pl dbamy o to, aby oferta na loty Barcelona General Jose Antonio Anzoategui obejmowała zarówno tanie linie linie lotnicze, jak i te wyspecjalizowane w wysokim standardzie.

Popularne linie latające Barcelona General Jose Antonio Anzoategui