Menu

Wyloty - Loty z Bournemouth Hurn

Hurn

 • Informacje ogólne

  Język urzędowy: angielski
  Strefa czasowa: UTC+1 (lato), UTC+0 (zima)
  Waluta: Funt szterling (GBP)

 • Najszczęśliwsze miasto!

  W 2007 roku instytucja First Direct przeprowadziła badanie sondażowe dotyczące zadowolenia mieszkańców z ich miejsca zamieszkania. Bournemouth zostało w nim ocenione jako najszczęśliwsze w Anglii.

 • Lot balonem

  Jedną z ciekawszych atrakcji w mieście jest możliwość lotu balonem! Wznosi się on na wysokość stu pięćdziesięciu metrów, zapewniając przepiękne widoki miasta i jego okolicy. Spróbujesz?

 • Mali towarzysze

  Klimat miasta sprzyja wzrostowi wielu ciekawych roślin. Między drzewami możesz spotkać wiewiórki, mają szary kolor, są przyzwyczajone do ludzi i często skore do zaczepiania! Wystarczy się rozejrzeć.

Co warto zobaczyć w Bournemouth?

Bournemouth jest średniej wielkości miastem, liczba jego ludności wynosi około stu osiemdziesięciu tysięcy. Znajduje się w dystrykcie o tej samej nazwie, w hrabstwie Dorset, w południowej części Anglii, nad kanałem La Manche. Jego plaże uznawane są za jedne z najczystszych w kraju, a wyjątkowym punktem na ich mapie jest molo Bournemouth Pier.

Miasto jest bardzo istotne dla kraju z ekonomicznego punktu widzenia, przyciąga także wielu turystów. Rocznie przyjeżdża tu około pięciu milionów podróżnych, ze względu na przepiękne wybrzeże i bogate życie nocne. Bournemouth jest interesujące także dla osób pragnących poprawić kondycję swojego zdrowia. Wynika to z panujących tu warunków klimatycznych - nie jest zbyt gorąco, a bliskość oceanu zapewnia odpowiednią wilgotność powietrza. Walory miasta, jako resortu uzdrowiskowego, doceniane były już w XIX wieku.

Kultura w mieście rozwija się prężnie, szczególnie dzięki dużej społeczności akademickiej, a także wielu szkołom językowym, ściągającym uczniów i studentów z wielu miejsc kraju i świata. Jest świetnym miejscem, by wyrwać się do niego na weekend, na przykład w zimie, która nie jest w tej okolicy bardzo mroźna. Być może trafisz wówczas na świąteczny jarmark? Centrum miasta jest prawdziwie wielonarodowe, a zasypia bardzo późno. Wybierz się na spektakl do teatru, a gdy następnie zechcesz coś zjeść lub napić się drinka - nie będziesz narzekał na brak możliwości.

Gdzie zatem wybrać się na kolację? W restauracji Roots ltd przy 141 Belle Vue Road skosztujesz pysznych dań, podanych w wyrafinowany sposób. Na świetną włoską pizzę lub makaron zajrzyj z kolei do El Murrino przy 154 Old Christchurch Rd. Nie sposób też pominąć niezwykle popularnej, podającej między innymi brytyjskie fish and chips, Chez Fred przy 10 Seamoor Road. Przyjdź tu koniecznie, jeśli jesteś bardzo głodny, porcje są ogromne, a przy tym szalenie smaczne! Na wieczornego drinka lub lampkę wina, choć nie tylko, wstąp do Renoufs przy 48 Poole Road.

Popularne kierunki
Najczęściej wyszukiwane kierunki lotów na eSky.
Popularne połączenia lotnicze
Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny lotów.

✔️ Jak znaleźć tanie loty do Bournemouth Hurn w eSky.pl?

Na stronie eSky.pl regularnie pojawiają się okazje i propozycje podróży w niskich cenach. Śledź nas i daj się zainspirować!

✔️ Czy rezerwując loty Bournemouth Hurn, mogę zadbać o ubezpieczenie turystyczne?

W eSky.pl rezerwując bilety lotnicze, można dodatkowo skorzystać z ubezpieczenia od anulowania lotu. Dzięki temu Twoja podróż będzie bezpieczna i wygodna.

✔️ Czy rezerwując loty Bournemouth Hurn mogę wykupić też nocleg na miejscu?

W eSky.pl dostępna jest wyszukiwarka noclegów, dzięki którym można jeszcze przed podróżą zadbać o możliwość odpoczynku na miejscu, do którego podróżujesz. Nocleg możesz rezerwować niezależnie od biletu lub w ramach pakietu Lot+Hotel.

✔️ Jakie linie obsługują loty Bournemouth Hurn?

W eSky.pl dbamy o to, aby oferta na loty Bournemouth Hurn obejmowała zarówno tanie linie linie lotnicze, jak i te wyspecjalizowane w wysokim standardzie.

Popularne linie latające Bournemouth Hurn