Menu

Wyloty - Loty z Belize Philip Goldson

Philip Goldson

 • Informacje ogólne

  Język urzędowy: angielski
  Strefa czasowa: UTC -6
  Waluta: Dolar Belize (BZD)

 • Niesamowity podwodny świat

  Belizyjska rafa koralowa, druga pod względem długości na świecie, ciągnie się przez ponad 300 kilometrów. Pływanie w tej okolicy jest niezapomnianym przeżyciem, pamiętaj jednak, by niczego nie dotykać!

 • Koralowe wyspy

  W okolicy znajduje się wiele koralowych wysp - większość z nich jest niezamieszkała. Najbardziej znaną jest Ambergris Cay z jedynym wyspiarskim miasteczkiem- San Pedro. Możesz dopłynąć tu promem.

 • Rajskie hotele

  W okolicy miasta, na wysepkach, znajdziesz bungalowy postawione na palach, pełniące funkcje hoteli. Wodę i żywność przywozi się z wybrzeża, a Ty możesz poczuć się tu jak w raju!

Co warto zobaczyć w Belize City?

Belize City jest największym miastem w Belize, kraju położonym na wschodnim wybrzeżu Ameryki Środkowej. Od północy graniczy z Meksykiem, od południa i zachodu natomiast z Gwatemalą. Samo miasto jest niewielkie, ma niecałe sześćdziesiąt tysięcy mieszkańców, a znajduje się nad brzegiem Morza Karaibskiego. Belize było stolicą kraju, dopóki nie została przeniesiona do Belmopan.

Zazwyczaj Belize nie jest miastem, do którego przyjeżdża się specjalnie. Raczej to miejsce z kategorii tych odwiedzanych „przy okazji”. Najczęściej turyści zaglądają tu będąc w Meksyku lub Gwatemali. Nie musi tak być - Belize to przecież najlepszy rum, fantastyczne plaże oraz piękna pogoda o każdej porze roku. Skusisz się na podróż do miejsca oferującego ponad 20 stopni w grudniu? Spotkasz tu podróżnych głównie ze Stanów Zjednoczonych, chcących obejrzeć mieszczącą się w tej okolicy dżunglę, w której zachowały się budowle z czasów epoki Majów.

Aktywnościami, przyciągającymi do Belize, a także do samego miasta Belize, znajdującego się przecież nad przepięknym Morzem Karaibskim - są te związane z wodą. Panują tu świetne warunki do pływania, szczególnie do nurkowania i podziwiania, wyjątkowo bujnego na tym obszarze, świata podwodnego. Tym, co fascynuje nurków równie mocno, są wraki statków, które można podziwiać między wysepkami. Jest to echo przeszłości, gdy do kraju przypływało wielu migrantów, w tym także piratów! Jeśli nigdy nie nurkowałeś, nie martw się, nie brakuje tu szkółek, w których dowiesz się wszystkiego.

Będąc tu, koniecznie musisz spróbować najlepszego, co daje okoliczna natura - owoców morza. Krewetki, langusty, wszelkie ryby, o których nawet nie śniłeś. Skosztuj także serów produkowanych przez lokalnych dostawców. Wspaniały klimat przy kolacji zapewnia wyjątkowa muzyka, charakterystyczna dla Belize. To mieszanka karaibskich rytmów z wpływami, które miejscowi zawdzięczają amerykańskim hipisom. Występy oczywiście grane są na żywo!

Popularne kierunki
Najczęściej wyszukiwane kierunki lotów na eSky.
Popularne połączenia lotnicze
Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny lotów.

✔️ Jak znaleźć tanie loty do Belize Philip Goldson w eSky.pl?

Na stronie eSky.pl regularnie pojawiają się okazje i propozycje podróży w niskich cenach. Śledź nas i daj się zainspirować!

✔️ Czy rezerwując loty Belize Philip Goldson, mogę zadbać o ubezpieczenie turystyczne?

W eSky.pl rezerwując bilety lotnicze, można dodatkowo skorzystać z ubezpieczenia od anulowania lotu. Dzięki temu Twoja podróż będzie bezpieczna i wygodna.

✔️ Czy rezerwując loty Belize Philip Goldson mogę wykupić też nocleg na miejscu?

W eSky.pl dostępna jest wyszukiwarka noclegów, dzięki którym można jeszcze przed podróżą zadbać o możliwość odpoczynku na miejscu, do którego podróżujesz. Nocleg możesz rezerwować niezależnie od biletu lub w ramach pakietu Lot+Hotel.

✔️ Jakie linie obsługują loty Belize Philip Goldson?

W eSky.pl dbamy o to, aby oferta na loty Belize Philip Goldson obejmowała zarówno tanie linie linie lotnicze, jak i te wyspecjalizowane w wysokim standardzie.

Popularne linie latające Belize Philip Goldson