Menu

Kolonia Bonn Intl Airport Manchester Airport - Tanie loty

Pokaż filtry

Manchester

 • Informacje ogólne

  Język urzędowy: angielski
  Strefa czasowa: UTC+1 (lato), UTC+0 (zima)
  Waluta: Funt szterling (GBP)

 • Piłka nożna

  Manchester to miasto zakochane w piłce nożnej! Oprócz posiadania dwóch sławnych drużyn – City i United, jest także siedzibą wspaniałego National Football Museum, które opowiada bogatą historię angielskiego futbolu.

 • Muzea

  Miasto zawdzięcza zmianę swojego wizerunku świetnym muzeom. Manchester Museum, Museum of Science and Industry, Museum of the People, Museum of War i National Football Museum znajdują się wśród największych atrakcji turystycznych.

 • Parki

  Manchester posiada kilka niesamowitych miejsc przeznaczonych do spacerów i rekreacji. Miejskie parki pozwalają odciąć się od wszechobecnego gwaru, są świetnym miejscem na spotkanie z przyjaciółmi, spacer z psem czy zasłuchanie się w śpiewie ptaków.

Co warto zobaczyć w Manchesterze?

Według osoby zapowiadającej prognozę pogody w lokalnym radiu Manchester jest „Najlepszym miastem na ziemi”. To oczywiście lekka przesada, ale rzeczywiście – zarówno rdzenni, jak i napływowi mieszkańcy miasta są przekonani, że żyją w całkiem pięknym i ciekawym miejscu. Świadczy o tym bogata mieszanka historii i kultury, o której możemy przekonać się, odwiedzając muzea, galerie i centra kultury oraz specyficzny klimat miasta – nieco hedonistyczny, pozwalający rzucić się w wesoły wir jedzenia, picia i zabawy.

Manchester jest znany na całym świecie ze słynnych klubów piłkarskich oraz sceny muzycznej. To stąd pochodzą grupy takie jak The Smiths czy Oasis. Miasto, jako centrum sportowe i kulturalne o znaczeniu międzynarodowym, szczyci się mianem północnej stolicy kraju. Jeszcze nie tak dawno, borykające się z problemem upadającego przemysłu i odbudowujące się po bombardowaniach w trakcie II wojny światowej, jest dziś kosmopolityczną metropolią zamieszkiwaną przez ponad dwa miliony ludzi.

Wśród największych atrakcji Manchesteru znajdziemy The Lowry – kompleks budynków mieszczących teatry, galerie, restauracje, kawiarnie i sklepy, Afflecks – stylowy dom towarowy, dający fanom zakupów nieograniczone możliwości odchudzenia portfeli oraz kolorowe okolice Canal Street – pierwszej w Wielkiej Brytanii dzielnicy gejowskiej.

Popularne kierunki
Najczęściej wyszukiwane kierunki lotów na eSky.
Popularne połączenia lotnicze
Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny lotów.

✔️ Jak znaleźć tanie loty do Kolonia Bonn Intl Airport Manchester Airport w eSky.pl?

Na stronie eSky.pl regularnie pojawiają się okazje i propozycje podróży w niskich cenach. Śledź nas i daj się zainspirować!

✔️ Czy rezerwując loty Kolonia Bonn Intl Airport Manchester Airport, mogę zadbać o ubezpieczenie turystyczne?

W eSky.pl rezerwując bilety lotnicze, można dodatkowo skorzystać z ubezpieczenia od anulowania lotu. Dzięki temu Twoja podróż będzie bezpieczna i wygodna.

✔️ Czy rezerwując loty Kolonia Bonn Intl Airport Manchester Airport mogę wykupić też nocleg na miejscu?

W eSky.pl dostępna jest wyszukiwarka noclegów, dzięki którym można jeszcze przed podróżą zadbać o możliwość odpoczynku na miejscu, do którego podróżujesz. Nocleg możesz rezerwować niezależnie od biletu lub w ramach pakietu Lot+Hotel.

✔️ Jakie linie obsługują loty Kolonia Bonn Intl Airport Manchester Airport?

W eSky.pl dbamy o to, aby oferta na loty Kolonia Bonn Intl Airport Manchester Airport obejmowała zarówno tanie linie linie lotnicze, jak i te wyspecjalizowane w wysokim standardzie.

Popularne linie latające na trasie Kolonia Bonn Intl Airport - Manchester Airport

Szukasz noclegu? Sprawdź najlepsze hotele w Manchesterze

Znajdź nocleg w Manchesterze