Menu

Wyloty - Loty z Koczin Nedumbassery

Nedumbassery

 • Informacje ogólne

  Język urzędowy: hindi, angielski
  Strefa czasowa: UTC +5.5
  Waluta: Rupia indyjska (INR)

 • Gdzie pieprz rośnie

  Na terenie południowo-zachodnich Indii będziesz miał, prawdopodobnie jedną z nielicznych, okazję zobaczyć jak rośnie pieprz i herbata. Przy odrobinie szczęścia podejrzysz także pracę przy ich zbiorach!

 • Najstarszy kościół

  W Koczinie znajduje się najstarszy w Indiach kościół katolicki, świątynia pod wezwaniem świętego Franciszka. Znajduje się w nim ogromna płyta nagrobna odkrywcy Vasco da Gamy.

 • Najciekawszy okres

  Najlepszym miesiącem do wybrania się do Koczina jest grudzień, w tym czasie odbywa się tu najwięcej imprez i świąt lokalnych, na przykład tutejszy karnawał, a mieszkańcy bawią się wspaniale.

Co warto zobaczyć w Koczinie?

Koczin to miasto położone w południowo-zachodniej części Indii, nad Morzem Arabskim, jest jednym z ważniejszych portów w kraju. Dopiero od 1947 roku należy do Indii, wcześniej przechodziło z rąk do rąk. Było pierwszą portugalską, a jednocześnie pierwszą europejską, kolonią w kraju, następnie trafiło pod panowanie holenderskie i brytyjskie.

Koczin jest miejscem, które od wieków przyciąga kupców i podróżnych. Kojarzony jest niezmiennie z najlepszą jakością przypraw oraz z rosnącym tu drzewem sandałowym. To także prawdziwa mieszanka wpływów  –  zobaczysz tu, dziś już będące ikoną, zajmujące ogromne przestrzenie, sieci chińskich rybaków z dawnych czasów, czterystuletnią synagogę, starożytne meczety, a także domy kolonialne z czasów portugalskich i brytyjskich.

Kolejnym elementem, wpływającym na niezwykły klimat Koczinu, jest unoszący się wszędzie zapach kadzidełek, które mieszkańcy palą przez cały czas, niemal w każdym zakątku. Woń jest nieco drażniąca, ale z pewnością także bardzo przyjemna.

Będąc w tym wyjątkowym miejscu, koniecznie wypróbuj charakterystycznych dla niego środków transportu –  tuk-tuka, słynnego indyjskiego pociągu i lokalnego autobusu. Każda wycieczka zapewnia wrażenia innego rodzaju, jedno jest jednak pewne – będzie głośno, bo klaksony są w użyciu cały czas. Mieszkańcy jeżdżą szybko i nieostrożnie, nieprzyzwyczajonych do tego turystów prawdopodobnie przyprawiając o szybsze bicie serca, niewątpliwie jednak także zapewniając im wspomnienia na bardzo długo.

Wybierając się do Indii, jednym z ważniejszych punktów Twojej wycieczki powinno być spróbowanie lokalnej kuchni. W Koczinie i jego okolicy nie zabraknie miejsc, w których będziesz mógł to zrobić. Bardzo dużą popularnością cieszą się na przykład restauracje Farmers Cafe przy ulicy Ridsdale oraz, zlokalizowane w mieście Maradu (tylko sześć kilometrów dalej), Mosaic w hotelu Crowne Plaza Kochi czy, zlokalizowana na dachu hotelu, Sky Grill.

Popularne kierunki
Najczęściej wyszukiwane kierunki lotów na eSky.
Popularne połączenia lotnicze
Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny lotów.

✔️ Jakie promocje na loty Koczin Nedumbassery znajdę w eSky.pl?

Na stronie eSky.pl regularnie pojawiają się okazje i propozycje podróży w niskich cenach. Śledź nas i daj się zainspirować!

✔️ Czy rezerwując loty Koczin Nedumbassery, mogę zadbać o ubezpieczenie turystyczne?

W eSky.pl rezerwując bilety lotnicze, można dodatkowo skorzystać z ubezpieczenia od anulowania lotu. Dzięki temu Twoja podróż będzie bezpieczna i wygodna.

✔️ Czy rezerwując loty Koczin Nedumbassery mogę wykupić też nocleg na miejscu?

W eSky.pl dostępna jest wyszukiwarka noclegów, dzięki którym można jeszcze przed podróżą zadbać o możliwość odpoczynku na miejscu, do którego podróżujesz. Nocleg możesz rezerwować niezależnie od biletu lub w ramach pakietu Lot+Hotel.

✔️ Jakie linie obsługują loty Koczin Nedumbassery?

W eSky.pl dbamy o to, aby oferta na loty Koczin Nedumbassery obejmowała zarówno tanie linie linie lotnicze, jak i te wyspecjalizowane w wysokim standardzie.

Popularne linie latające Koczin Nedumbassery