Menu

Wyloty - Loty z Sao Paulo Guarulhos

Guarulhos

 • Informacje ogólne

  Język urzędowy: portugalski
  Strefa czasowa: UTC-3 (lato), UTC-2 (zima)
  Waluta: Real brazylijski (BRL)

 • Muzea

  Jedno z kulturalnych centrów kraju jest siedzibą wielu świetnych muzeów: MASP, Museu do Ipiranga, Muzeum Sztuki Sakralnej, interaktywne Muzeum Języka Portugalskiego, czy Pinakoteki. Warto zajrzeć również do miejskiego zoo.

 • Sport

  Aż trzy spośród największych klubów piłkarskich ma siedzibę w Sao Paulo - São Paulo, Palmeiras i Corinthians. Znajdziemy tu stadiony: Estádio do Morumbi, Arena Corinthians and Allianz Parque. Autodromo de Interlagos jest z kolei areną słynnego wyścigu Grand Prix Brazylli Formuły 1, a niegdyś gościł São Paulo Indy 300.

 • Moda

  Rua Oscar Freire to ósma najdroższa ulica świata. Na 900 metrach mieści się 200 sklepów najlepszych designerskich marek. Miasto znane jest również z jednego z największych na świecie tygodni mody - São Paulo Fashion Week.

Co warto zobaczyć w Sao Paulo?

Największe miasto Brazyli jest również największą metropolią świata na południe od równika! Nosi miano finansowej stolicy i najbardziej międzynarodowego miasta kraju. O jego ambicjach i znaczeniu mówi motto "Non ducor, duco".

To prawdziwie kosmopolityczne miasto jest rajem dla osób, które wybierają się na zakupy: luksusowa ulica Rua Oscar Freire pełna jest designerskich sklepów – na 900 metrach znajduje się tu ponad 200 sklepów, Rua 25 de Março to z kolei największa ulica handlowa w Ameryce Łacińskiej – znajdziesz tu aż 3000 sklepów. Ponadto w samym Sao Paulo znajduje się przeszło 50 centrów handlowych. Opcji zakupowych z pewnością tu nie zabraknie!

Sao Paulo pełne jest również świetnych restauracji z kuchnią z całego świata. Tańszych i droższych, modnych i bardziej tradycyjnych. Przykłady? Odwiedź restaurację Salvatore Loi (nazwaną jego imieniem), w której spróbujemy nowoczesnej kuchni włoskiej, prowadzoną przez peruwiańskiego szefa kuchni Lima Restobar, która słynie z serwowania kuchni z serca Andów lub Tan Tan Noodle Bar, gdzie spróbujesz świetnych dań orientalnych. Lista wyśmienitych lokali gastronomicznych nie ma końca!

Miasto tej rangi musi posiadać i posiada wiele ważnych miejsc – muzeów, parków i pomników. Wystarczy wymienić MASP (Muzeum Sztuki), park Ibirapuera, Ogród Botaniczny, czy reprezentacyjną aleję Avenida Paulista. Sao Paulo znane jest też z wydarzeń o zasięgu międzynarodowym – Grand Prix Brazylii Formuły 1, Międzynarodowego Biennale Sztuki, São Paulo Fashion Week czy LGBT Pride Parade.

Popularne kierunki
Najczęściej wyszukiwane kierunki lotów na eSky.
Popularne połączenia lotnicze
Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny lotów.

✔️ Jakie promocje na loty Sao Paulo Guarulhos znajdę w eSky.pl?

Na stronie eSky.pl regularnie pojawiają się okazje i propozycje podróży w niskich cenach. Śledź nas i daj się zainspirować!

✔️ Czy rezerwując loty Sao Paulo Guarulhos, mogę zadbać o ubezpieczenie turystyczne?

W eSky.pl rezerwując bilety lotnicze, można dodatkowo skorzystać z ubezpieczenia od anulowania lotu. Dzięki temu Twoja podróż będzie bezpieczna i wygodna.

✔️ Czy rezerwując loty Sao Paulo Guarulhos mogę wykupić też nocleg na miejscu?

W eSky.pl dostępna jest wyszukiwarka noclegów, dzięki którym można jeszcze przed podróżą zadbać o możliwość odpoczynku na miejscu, do którego podróżujesz. Nocleg możesz rezerwować niezależnie od biletu lub w ramach pakietu Lot+Hotel.

✔️ Jakie linie obsługują loty Sao Paulo Guarulhos?

W eSky.pl dbamy o to, aby oferta na loty Sao Paulo Guarulhos obejmowała zarówno tanie linie linie lotnicze, jak i te wyspecjalizowane w wysokim standardzie.

Popularne linie latające Sao Paulo Guarulhos