Menu

Lufthansa loty z Gdańska do Miami

Pokaż filtry

Miami

 • Informacje ogólne

  Język urzędowy: angielski
  Strefa czasowa: UTC-4 (lato), UTC-5 (zima)
  Waluta: Dolar amerykański (USD)

 • Lincoln Road

  To bulwar, będący prawdziwą atrakcją Miami. Pełen jest kawiarni, budynków kulturalnych, a także sklepów. Zostawisz tu dużo pieniędzy, ale nie będziesz tego żałować! To właśnie tu warto posmakować lokalnej kuchni.

 • Zwiedzanie z lądu, morza i powietrza

  Jeśli chcesz, możesz podziwiać miasto z pokładu helikoptera, samolotu wodnego lub... balonu! Nie zapomnij też o wycieczce łodzią motorową, parasailingu i eskapadzie jeepem do Parku Narodowego Everglades! Efekt jest spektakularny!

Co warto zobaczyć w Miami?

Kiedy mówimy o Miami, od razu na myśl przychodzą nam słoneczne plaże, architektura art deco i odprężający nastrój. Słusznie!

Jeśli chcesz zanurzyć stopy w gorącym piasku, udaj się do Sunny Beach. Na pewno rozpoznasz to miejsce – znane z filmów, pełne ludzi przechadzających się w kostiumach kąpielowych. Jeśli z kolei jesteś miłośnikiem sztuki, polecamy odwiedzić Art Basel, jeden z największych targów sztuki w Stanach Zjednoczonych. Zwykle odbywa się w grudniu i ściąga do ponad 250 miejskich galerii przeszło 4000 artystów z całego świata! Co oczywiste, Miami jest również bogate w zielone, egzotyczne miejsca – Tropikalny Ogród Botaniczny Fairchild jest chyba najbardziej popularnym z nich, ale warto zajrzeć także na wyspę Jungle.

A co można powiedzieć o nastroju, jaki panuje w Miami? Warto dać się ponieść nocnemu szaleństwu i odwiedzić słynne kluby, wśród nich znany także z tekstów amerykańskich raperów LIV. Pełen bawiących się gwiazd klub znajduje się w hotelu Fountainbleau, gdzie m.in. nakręcono sceny do słynnego filmu „Człowiek z blizną”!

Przydatne informacje o lotniskach

Gdańsk Miami

Popularne linie latające na trasie Gdańsk - Miami