Menu

Tanie loty z Kirowa do Fargo (ND)

Pokaż filtry

Fargo (ND)

 • Informacje ogólne

  Język urzędowy: angielski
  Strefa czasowa: UTC-5 (lato), UTC-6 (zima)
  Waluta: Dolar amerykański (USD)

 • Weź ciepłe ubrania

  Fargo jest jednym z najzimniejszych miast w Stanach Zjednoczonych. Przez czterdzieści dni w roku temperatura utrzymuje się poniżej minus piętnastu stopni. Jadąc tu w zimie, pamiętaj o ciepłych ubraniach!

 • Inspirujące miejsce

  Nazwa Fargo została użyta wielokrotnie w kulturze. Stała się tytułem filmu z 1996 roku, serialu, którego emisja rozpoczęła się w 2014 roku, a także dla okrętu USS, który zwodowano w latach czterdziestych.

 • Karnawał

  Jedną z najbardziej interesujących imprez, odbywających się cyklicznie w Fargo, jest miejski karnawał, mający miejsce w zimie. Historia imprezy sięga lat dwudziestych dwudziestego wieku.

Co warto zobaczyć w Fargo?

Fargo to największe pod względem wielkości miasto w Dakocie Północnej. Razem z trzema innymi miastami, West Fargo, Moorhead oraz Dilworth (te dwa ostatnie należą do stanu Minnesota), stanowi obszar metropolitalny Fargo – Moorhead. W 2014 roku zostało sklasyfikowane jako czwarte pod względem tempa rozwoju małe miasto w Stanach Zjednoczonych. Jest centrum kulturowym i edukacyjnym swojego stanu oraz północno-zachodniej części Minnesoty.

Wokół miasta roztacza się piękna równina, Dolina Rzeki Czerwonej. Samo Fargo natomiast uznawane jest za jedno z najprzyjemniejszych do życia w całych Stanach. Znajduje się bardzo blisko granicy z Kanadą, dlatego jej mieszkańcy często wybierają je jako cel swoich krótkich wakacji. Oferując pyszne jedzenie i bogate życie nocne, nie pozwala się nudzić turystom. Podobno margarita robiona w lokalnych pubach jest najlepsza na świecie!

Uważasz, że dzień najlepiej rozpocząć od filiżanki mocnego, aromatycznego espresso? A może wolisz powoli rozbudzać się w towarzystwie mlecznego cappuccino? Niezależnie od upodobań, koniecznie zajrzyj o poranku do Atomic Coffee przy 222 Broadway N. Jeśli natomiast pod ten adres trafisz o późniejszej godzinie, będziesz mógł cieszyć się tu świetnymi winami i bardzo smacznymi daniami.

Jeśli uwielbiasz robić zakupy, mamy dla Ciebie świetną wiadomość, w sercu miasta znajdziesz bardzo wiele malutkich butików, często niszowych marek, których prawdopodobnie nie znajdziesz w innych częściach świata. A gdy już kupisz wymarzoną kreację na wieczór, będziesz mógł wybrać się na kolację. Gdzie zatem konkretnie warto zajrzeć? Dużą popularnością cieszą się, specjalizujące się w kuchni amerykańskiej, w szczególności zaś w daniach z grilla, Doolittles Woodfire Grill przy 25th Street 2112 S oraz Mezzaluna przy Roberts Street N 309. Pyszne potrawy kuchni włoskiej zjesz w Blackbird Woodfire przy Broadway N 206, natomiast z dań kuchni niemieckiej słynie Wurst Bier Hall przy 1st Avenue N 630.

Popularne kierunki
Najczęściej wyszukiwane kierunki lotów na eSky.
Popularne połączenia lotnicze
Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny lotów.

✔️ Jakie promocje na loty z Kirowa do Fargo (ND) znajdę w eSky.pl?

Na stronie eSky.pl regularnie pojawiają się okazje i propozycje podróży w niskich cenach. Śledź nas i daj się zainspirować!

✔️ Czy rezerwując loty z Kirowa do Fargo (ND) mogę zadbać o ubezpieczenie turystyczne?

W eSky.pl rezerwując bilety lotnicze można dodatkowo skorzystać z ubezpieczenia od anulowania lotu. Dzięki temu Twoja podróż będzie bezpieczna i wygodna.

✔️ Czy rezerwując loty z Kirowa do Fargo (ND) mogę wykupić też nocleg na miejscu?

W eSky.pl dostępna jest wyszukiwarka noclegów, dzięki którym można jeszcze przed podróżą zadbać o możliwość odpoczynku na miejscu, do którego podróżujesz. Nocleg możesz rezerwować niezależnie od biletu lub w ramach pakietu Lot+Hotel.

✔️ Jakie linie obsługują loty z Kirowa do Fargo (ND)?

W eSky.pl dbamy o to, aby oferta na loty z Kirowa do Fargo (ND) obejmowała zarówno tanie linie linie lotnicze, jak i te wyspecjalizowane w wysokim standardzie.

Przydatne informacje o lotniskach

Kirow Fargo (ND)

Szukasz noclegu? Sprawdź najlepsze hotele w Fargo (ND)

Znajdź nocleg w Fargo (ND)