Menu

Tanie loty z Surat Thani do Charleston (SC)

Pokaż filtry

Charleston (SC)

 • Informacje ogólne

  Język urzędowy: angielski
  Strefa czasowa: UTC-4 (lato), UTC-5 (zima)
  Waluta: Dolar amerykański (USD)

 • Dla fanów sportu

  W Charleston co roku na wiosnę odbywa się jeden z największych turniejów tenisa dla pań – Volvo Car Open, znany także jako Family Circle Cup. W czasie jego trwania miasto żyje tylko tym wydarzeniem.

 • Fort Sumter

  Będąc w Charleston, koniecznie wybierz się do zrekonstruowanego Fortu Sumter. Można dostać się tam statkiem, rejs trwa około 40 minut, w trakcie których będziesz mógł podziwiać miasto z innej perspektywy.

 • Ogrody pełne historii

  Około 20 kilometrów od miasta znajduje się Middleton Place, jedne z najstarszych amerykańskich ogrodów. Oprócz pięknie zagospodarowanej przyrody, zobaczysz tu stylizowane na dawne czasy zabudowania i zwierzęta.

Co warto zobaczyć w Charleston?

Charleston to najstarsze i największe miasto w Karolinie Południowej, położone jest u wybrzeża Oceanu Atlantyckiego. Miasto zostało założone w 1670 roku na cześć władcy Anglii Karola II, dlatego pierwotnie nosiło nazwę Charles Town.  Dziś znane jest przede wszystkim ze świetnie zachowanej architektury, bogactwa kulturowego oraz wyjątkowo przyjaznych i pomocnych mieszkańców. Jest doskonałym przykładem tego, że odwiedzając Stany Zjednoczone, niekoniecznie musisz skupiać się tylko na ich największych ośrodkach.

Każdego roku miasto zdobywa nagrody przyznawane przez magazyny lifestylowe i podróżnicze, czy to dla najbardziej przyjaznego, czy najbardziej wartego odwiedzenia miasta. Przyjeżdżając tu, zrozumiesz, dlaczego tak jest. Charleston to niekończące się klimatyczne aleje, wzdłuż których ciągną się śliczne, kolorowe budynki, to także mnóstwo rosnących tu palm.

Zwiedzanie lubisz rozpocząć od wypróbowania miejscowych restauracji? W Charleston znajdziesz ich mnóstwo, a wszystkie na światowym poziomie. Wśród najpopularniejszych miejsc znajdują się głównie te specjalizujące się w kuchni amerykańskiej. Warto zajrzeć do Halls Chophouse przy King Street 434, Circa 1886 przy Wentworth Street 149 lub do 167 Raw przy E Bay Street 289.

Polecamy zaplanować swój wyjazd tak, aby choć jeden poranek poświęcić na bardzo wczesną pobudkę i wyprawę na Arthur Ravenel Jr. Bridge, by z jego perspektywy podziwiać wschód słońca. Widok ten uznawany jest przez większość osób jako najlepszy w całym mieście, a konkurencja w tym zakresie jest przecież ogromna. Pamiętaj, by naładować telefon lub aparat – zdjęcia wyjdą fenomenalne!

Jeśli do miasta wybierasz się w lecie, z pewnością zainteresuje Cię informacja, gdzie najlepiej szukać ochłody. W okolicy znajduje się wiele bardzo przyjemnych plaż. Jeżeli poszukujesz spokoju i ciszy, polecamy Ci wybrać się na plażę zlokalizowaną na Sullivan’s Island, jest oddalona od Charleston około piętnastu kilometrów, dzięki czemu nie ma tu tak wielu ludzi. Jeśli natomiast wolisz plażować w towarzystwie innych, wybierz bardziej popularne miejsca, na przykład Isle of Palms lub Folly Beach.

Popularne kierunki
Najczęściej wyszukiwane kierunki lotów na eSky.
Popularne połączenia lotnicze
Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny lotów.

✔️ Jakie promocje na loty z Surat Thani do Charleston (SC) znajdę w eSky.pl?

Na stronie eSky.pl regularnie pojawiają się okazje i propozycje podróży w niskich cenach. Śledź nas i daj się zainspirować!

✔️ Czy rezerwując loty z Surat Thani do Charleston (SC) mogę zadbać o ubezpieczenie turystyczne?

W eSky.pl rezerwując bilety lotnicze można dodatkowo skorzystać z ubezpieczenia od anulowania lotu. Dzięki temu Twoja podróż będzie bezpieczna i wygodna.

✔️ Czy rezerwując loty z Surat Thani do Charleston (SC) mogę wykupić też nocleg na miejscu?

W eSky.pl dostępna jest wyszukiwarka noclegów, dzięki którym można jeszcze przed podróżą zadbać o możliwość odpoczynku na miejscu, do którego podróżujesz. Nocleg możesz rezerwować niezależnie od biletu lub w ramach pakietu Lot+Hotel.

✔️ Jakie linie obsługują loty z Surat Thani do Charleston (SC)?

W eSky.pl dbamy o to, aby oferta na loty z Surat Thani do Charleston (SC) obejmowała zarówno tanie linie linie lotnicze, jak i te wyspecjalizowane w wysokim standardzie.

Przydatne informacje o lotniskach

Surat Thani Charleston (SC)

Tablica lotów:

Surat Thani Charleston (SC)

Szukasz noclegu? Sprawdź najlepsze hotele w Charleston (SC)

Znajdź nocleg w Charleston (SC)