Menu

Tanie loty z Nain do Sinop

Pokaż filtry

Sinop

 • Informacje ogólne

  Język urzędowy: portugalski
  Strefa czasowa: UTC-4 (lato), UTC-3 (zima)
  Waluta: Real brazylijski (BRL)

 • Muzeum miasta

  Choć wydaje się, że krótka historia miasta ma niewiele do zaoferowania, warto zajrzeć do Museu Historico de Sinop przy Avenida das Embaubas by przekonać się, że jest inaczej.

 • Trochę spokoju

  W pobliżu Avenida Julio Campos znajduje się plac Plinio Callegaro, popularne miejsce wśród osób, które chcą w spokoju i przyjemnej atmosferze wypić popołudniową kawę.

 • Park wodny

  Jeśli podróżujesz z dzieckiem, zrób sobie dzień lenistwa, po którym dziecko uśnie w 5 minut. W Curupy Acqua Park jest mnóstwo zjeżdżalni wodnych i basenów, w których można szaleć bez końca.

Co warto zobaczyć w Sinop?

Miasto leżące niemal w samym sercu Brazylii założone zostało w 1974 roku przez firmę Sinop Terras. Wybudowano je w ekspresowym tempie. Pierwszymi mieszkańcami byli ludzie pochodzący z regionu Parna, ale dość szybko za lepszym życiem zaczęli tu zjeżdżać osadnicy z całej Brazylii. 

Sinop nie jest miastem zabytków, ale ciekawym studium rozwoju przemysłu. Prężnie działa tu przemysł hodowlany oraz rolnictwo - z Sinop pochodzą doskonałe bawełna, soja, ryż czy kukurydza. Rozwój miasta nie byłby możliwy bez wybudowania sieci dróg. Początkowo droga z najbliższego miasta trwała siedem dni. Nadal nie działa tu kolej, nie ma transportu wodnego. Jedyną alternatywą do podróży samochodem czy autobusem jest lot na oddalone 13 km od miasta lotnisko. 

Jak przystało na młode miasto, najważniejsza świątynia, Catedral Sagrado Coracao de Jesus zbudowana jest w zupełnie innym stylu architektonicznym niż większość kościołów. Warto się tu przespacerować i zobaczyć na własne oczy siedzibę tutejszej diecezji.

Brak zabytków nie oznacza jednak, że w mieście można narzekać na nudę. Wręcz przeciwnie. Mieszkańcy Sinop chętnie wypoczywają nad rzeką Teles Pires, która jest dopływem wpadającej do Amazonki Tapajos. Teles Pires ma kilka pięknych plaż, najpopularniejsza z nich to Cut Beach. 

Jeśli znudzi ci się leżenie na plaży, rozejrzyj się wokoło. Na pewno dostrzeżesz punkty, w których wynajmiesz odpowiedni sprzęt i dowiesz się, w którym miejscu najlepiej wykonywać wybrany przez ciebie sport. Do wyboru masz wędkarstwo, kajakarstwo a nawet rafting dla tych, którzy lubią poczuć przypływ adrenaliny. 

Po dniu pełnym wrażeń spokoju szukaj w parku przy Rua das Orquideas, w centrum miasta. Spotkasz tu żyjące swobodnie zwierzęta - papugi, żółwie wodne, różne małpy, krokodyle… Nie zdziw się, gdy na ławce przysiądzie się do ciebie małpa czekająca na jedzenie. Zwierzęta są przyzwyczajone do obecności ludzi.

Popularne kierunki
Najczęściej wyszukiwane kierunki lotów na eSky.
Popularne połączenia lotnicze
Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny lotów.

✔️ Jakie promocje na loty z Nain do Sinop znajdę w eSky.pl?

Na stronie eSky.pl regularnie pojawiają się okazje i propozycje podróży w niskich cenach. Śledź nas i daj się zainspirować!

✔️ Czy rezerwując loty z Nain do Sinop mogę zadbać o ubezpieczenie turystyczne?

W eSky.pl rezerwując bilety lotnicze można dodatkowo skorzystać z ubezpieczenia od anulowania lotu. Dzięki temu Twoja podróż będzie bezpieczna i wygodna.

✔️ Czy rezerwując loty z Nain do Sinop mogę wykupić też nocleg na miejscu?

W eSky.pl dostępna jest wyszukiwarka noclegów, dzięki którym można jeszcze przed podróżą zadbać o możliwość odpoczynku na miejscu, do którego podróżujesz. Nocleg możesz rezerwować niezależnie od biletu lub w ramach pakietu Lot+Hotel.

✔️ Jakie linie obsługują loty z Nain do Sinop?

W eSky.pl dbamy o to, aby oferta na loty z Nain do Sinop obejmowała zarówno tanie linie linie lotnicze, jak i te wyspecjalizowane w wysokim standardzie.

Przydatne informacje o lotniskach

Nain Sinop

Szukasz noclegu? Sprawdź najlepsze hotele w Sinop

Znajdź nocleg w Sinop