Menu

Tanie loty z Grande Prairie do Madrytu

Pokaż filtry

Madryt

 • Informacje ogólne

  Język urzędowy: hiszpański
  Strefa czasowa: UTC+2 (lato), UTC+1 (zima)
  Waluta: Euro (EUR)

 • Sztuka

  Niewiele miast może się pochwalić takimi zbiorami sztuki. Do MAdrytu wraca wielu miłośników malarstwa tylko po to, aby ponownie nacieszyć oczy widokiem arcydzieł Goyi, Velasqueza, Picasso, Dalego i Miro.

 • Jedzenie

  Niegdyś kuchnia okolic Madrytu była uważana za monotonną i nieciekawą, a dziś stolica Hiszpanii wyrasta na jedno z kulinarnych centrów Europy. Restauracyjne menu pełne są pomysłowych dań!

 • Życie nocne

  Noce w Madrycie zyskały legendarną sławę i są idealnym zakończeniem dnia. Nie zdziw się, jeśli o 5 nad ranem spotkasz tłumy nie wychodzące, ale wchodzące do klubów!

Co warto zobaczyć w Madrycie?

"Jeśli jesteś w Madrycie, to jesteś z Madrytu" – to lokalne powiedzenie doskonale ilustruje, jak kosmopolityczne i gościnne jest najbardziej hiszpańskie ze wszystkich hiszpańskich miast.

Jest tu tak wiele budynków przypominających zamki, że przez chwilę można się tu poczuć jak w bajkowej krainie. Wśród nich znajdziemy niesamowity neogotycki ratusz z białymi szczytami! Trasę zwiedzania architektonicznych perełek warto rozpocząć od Pomnika Niedźwiedzia przy placu Puerta del Sol. Godny podziwu jest fantastyczny Pałac Królewski i naturalne piękno Parku Retiro. Warto też zajrzeć do jednego z wielu miejskich muzeów.

Przez weekend główny plac miasta kusi stoiskami i kawiarniami na świeżym powietrzu. W Las Vendas można z kolei zobaczyć prawdziwą corridę, czyli walkę z bykami. Warto pamiętać, zwłaszcza w trakcie przechadzki po pełnej sklepów Gran Vía lub po dzielnicy biznesowej, że w Madrycie także jest czas sjesty! 2-3 popołudniowe godziny przeznaczone są na odpoczynek i w ich trakcie nie zrobimy zakupów, ani nie zjemy nic w żadnej restauracji!

Słynny stadion Santiago Bernabeu to gratka nie tylko dla fanów Realu Madryt. Widok z najwyższych trybun zapiera dech w piersiach, podobnie jak wizyta w lożach VIP, szatniach graczy oraz klubowym muzeum pełnym najważniejszych piłkarskich trofeów!

Popularne kierunki
Najczęściej wyszukiwane kierunki lotów na eSky.
Popularne połączenia lotnicze
Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny lotów.

✔️ Jak znaleźć tanie loty do z Grande Prairie do Madrytu w eSky.pl?

Na stronie eSky.pl regularnie pojawiają się okazje i propozycje podróży w niskich cenach. Śledź nas i daj się zainspirować!

✔️ Czy rezerwując loty z Grande Prairie do Madrytu, mogę zadbać o ubezpieczenie turystyczne?

W eSky.pl rezerwując bilety lotnicze, można dodatkowo skorzystać z ubezpieczenia od anulowania lotu. Dzięki temu Twoja podróż będzie bezpieczna i wygodna.

✔️ Czy rezerwując loty z Grande Prairie do Madrytu mogę wykupić też nocleg na miejscu?

W eSky.pl dostępna jest wyszukiwarka noclegów, dzięki którym można jeszcze przed podróżą zadbać o możliwość odpoczynku na miejscu, do którego podróżujesz. Nocleg możesz rezerwować niezależnie od biletu lub w ramach pakietu Lot+Hotel.

✔️ Jakie linie obsługują loty z Grande Prairie do Madrytu?

W eSky.pl dbamy o to, aby oferta na loty z Grande Prairie do Madrytu obejmowała zarówno tanie linie linie lotnicze, jak i te wyspecjalizowane w wysokim standardzie.

Przydatne informacje o lotniskach

Grande Prairie Madryt

Szukasz noclegu? Sprawdź najlepsze hotele w Madrycie

Znajdź nocleg w Madrycie