Menu

Wielka Brytania Singapur - Tanie loty

Singapur

 • Singapur
 • Informacje ogólne

  Język urzędowy: angielski, malajski, mandaryński, tamilski
  Strefa czasowa: UTC +8
  Waluta: Dolar singapurski (SGD)

 • Dojazd z lotniska

  Z lotniska do miasta dojedziesz już w niecałe pół godziny. Wybierz taksówkę (to oczywiście najdroższa opcja), autobus komunikacji miejskiej lub metro, wsiadając w pociąg zielonej linii.

 • Etniczna dzielnica

  W Singapurze Chinatown jest naprawdę ogromne, ciągnie się od centrum w stronę południowo-zachodnią przez kilka kilometrów. Szczególnie pięknie prezentuje się w czasie Chińskiego Nowego Roku.

 • Singapur – miasto lwa

  Singapur oznacza miasto lwa i mieszkańcy są z tego symbolu bardzo dumni. W resorcie Marina Bay Sands zobaczysz piękną, dużą fontannę Merlion, robiącą wrażenie szczególnie wieczorem.

Co warto zobaczyć w Singapurze?

Singapur – miasto nazywane Azją w pigułce – jest obietnicą lepszego życia dla wielu mieszkańców kontynentu. Jego dobrobyt gospodarczy, prężnie działający handel i dobrze rozwinięta opieka medyczna przyciągają corocznie setki osób – w efekcie czego, dziś Singapur ma ponad sześć milionów ludności.

Większość osób do Singapuru zagląda przy okazji wizyty w innych, pobliskich krajach i miastach. Jeśli Ty również masz taki plan – przeznacz na jego odwiedzenie przynajmniej dwa, trzy dni, choć chcąc poznać jego atmosferę lepiej, przemyśl opcję dłuższego pobytu, rezerwując noclegi na przykład na tydzień.

Singapur nie jest miastem, które zachwyci Cię starym budownictwem, choć to raczej nie z jego powodu zechcesz je odwiedzić. Mimo to, jest tu dzielnica w której architektura ma styl kolonialny - znajduje się ona po północnej stronie rzeki i zobaczysz w niej kilka naprawdę ładnych zabudowań. Jest tu budynek parlamentu, teatr, a także, najpiękniejszy spośród nich, hotel Fullerown.

Barwność i różnorodność to chyba najtrafniejsze określenia tego miasta. Zobaczysz tu dzielnice, z których każda ma swój odrębny styl. Jest tu Chinatown i Little India, z około milionową społecznością hinduską i stoiskami, na których skosztujesz genialnej tamtejszej kuchni. Również Arabowie mają tu swoją przestrzeń, to, pachnąca sziszą, Arab Street.

Wieczorem miasto prawdziwie budzi się do życia – wyjdź wtedy z hotelu i koniecznie udaj się, aby coś zjeść. Najbardziej popularne są tu hale, tak zwane hawker centers, w których pod jednym dachem rozkłada się nawet kilkadziesiąt budek z jedzeniem z wielu zakątków Azji. Dania są przepyszne, różnorodne i tanie. Zastanawiasz się, w jakiej okolicy najlepiej spędzić wieczór? Clarke Quay – to tutaj, nawet w poniedziałkowy wieczór, impreza trwa w najlepsze. Wszystkie knajpki pełne są ludzi, a jednym z ciekawszych miejsc jest Beer Market. Ceny trunków zmieniają się tu bowiem w zależności od popytu na nie!

Popularne kierunki
Najczęściej wyszukiwane kierunki lotów na eSky.
Popularne połączenia lotnicze
Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny lotów.

✔️ Jak znaleźć tanie loty do z Wielkiej Brytanii do Singapuru w eSky.pl?

Na stronie eSky.pl regularnie pojawiają się okazje i propozycje podróży w niskich cenach. Śledź nas i daj się zainspirować!

✔️ Czy rezerwując loty z Wielkiej Brytanii do Singapuru, mogę zadbać o ubezpieczenie turystyczne?

W eSky.pl rezerwując bilety lotnicze, można dodatkowo skorzystać z ubezpieczenia od anulowania lotu. Dzięki temu Twoja podróż będzie bezpieczna i wygodna.

✔️ Czy rezerwując loty z Wielkiej Brytanii do Singapuru mogę wykupić też nocleg na miejscu?

W eSky.pl dostępna jest wyszukiwarka noclegów, dzięki którym można jeszcze przed podróżą zadbać o możliwość odpoczynku na miejscu, do którego podróżujesz. Nocleg możesz rezerwować niezależnie od biletu lub w ramach pakietu Lot+Hotel.

✔️ Jakie linie obsługują loty z Wielkiej Brytanii do Singapuru?

W eSky.pl dbamy o to, aby oferta na loty z Wielkiej Brytanii do Singapuru obejmowała zarówno tanie linie linie lotnicze, jak i te wyspecjalizowane w wysokim standardzie.

Popularne linie latające na trasie Wielka Brytania - Singapur