Porady dla podróżnych

pdf drukuj wyślij e-mailem

Czy można zarezerwować hotel bez karty kredytowej?

http://www.esky.pl/porady-dla-podroznych/Hotele/Czesto-zadawane-pytania/Czy-mozna-zarezerwowac-hotel-bez-karty-kredytowej

Ostatnia aktualizacja: 2012-11-08

Czy można zarezerwować hotel bez karty kredytowej?

Tak. W odróżnieniu od innych serwisów internetowych, eSKY.pl oferuje możliwość opłacenia rezerwacji hotelowej za pomocą przelewu bankowego. Płatności można dokonać poprzez internetowe konto bankowe, w oddziale dowolnego banku lub na poczcie. Forma płatności wybierana jest w trakcie rezerwacji. Po jej zakończeniu zostają podane informacje niezbędne do dokonania przelewu – dane odbiorcy, numery kont bankowych i informacje o tym, co należy wpisać w tytule przelewu. Wszystkie te dane są też dostarczane na adres e-mail podany w czasie rezerwacji – można wykorzystać je do wypełnienia formularza przelewu na stronie internetowej Twojego konta bankowego lub skorzystać z gotowego druku przelewu, który można wydrukować również w kolorze czarno-białym.

Płatności przelewem nie można dokonać dla rezerwacji zakładanych na dzień przed terminem rezerwacji. Także niektóre hotele zastrzegają sobie możliwość opłaty tylko i wyłącznie za pomocą karty kredytowej.  

Czy ten artykuł zawierał przydatne informacje?

Tak Nie

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec eSKY.pl S.A.

* - pola wymagane

Podziel się tym artykułem przez e-mail

Czy można zarezerwować hotel bez karty kredytowej?

Link: http://www.esky.pl/porady-dla-podroznych/Hotele/Czesto-zadawane-pytania/Czy-mozna-zarezerwowac-hotel-bez-karty-kredytowej