Podróże w wielkim stylu! Współpraca eSky i ANSWEAR.com

Wszyscy, którzy śledzą najnowsze trendy i tworzą oryginalne stylizacje, mają okazję wcielić się w projektanta mody w ramach IV edycji konkursu Bitwa Stylistów. Aby wziąć udział w akcji należało zgłosić swoje modowe portfolio lub kolaż zdjęć w formie moodboardu. Jury, w którym zasiądą uznani styliści, projektanci i znawcy mody, wyłoni 15 laureatów, a na najlepszego z nich będzie czekał m.in. bon podróżniczy o wartości 5 000 zł, który ufundowała Grupa eSky. Dodatkowo, w ramach współpracy klienci eSky dokonujący zakupu biletu w dniach 20.09.2018-31.03.2019, otrzymają 100 zł zniżki na zakupy za minimum 300 zł na portalu ANSWEAR.com. Z kolei na klientów ANSWEAR czeka 20 zł rabatu dla każdego przy rezerwacji biletów lotniczych w serwisie eSky.

Bitwa Stylistów to okazja dla początkujących projektów i wielbicieli, aby mody mogli zmierzyć się z oceną ekspertów. Portfolio oceni jury w składzie: Marcin Świderek (Szef Działu Mody ELLE Polska), Karolina Limbach (Stylistka ELLE Polska), Gosia Boy (Redaktor mody STYLEBOOK by Gosia Boy), Monika Pondo (Główna Makijażystka MAC Cosmetics) oraz Kinga Filipiak (Content Creator Answear.com).

Piętnastka najlepszych stylistów zakwalifikowana do II etapu konkursu otrzyma specjalnie przygotowane paczki z ubraniami i kosmetykami. Czeka ich nie lada wyzwanie – będą musieli stworzyć stylizacje inspirowane światowymi stolicami mody, do których wykorzystają  produkty ANSWEAR z kolekcji Battle of the Stylists. Limitowana kolekcja powstała na potrzeby konkursu w oparciu o najgorętsze trendy SS19. O tym, jak poradzą sobie finaliści konkursu przekonamy się 3 grudnia – wtedy to na stronie internetowej Bitwy Stylistów zostaną opublikowane wyniki, a zwycięzca konkursu otrzyma tytuł Stylisty Roku 2018 - komentuje Kinga Filipiak, Content Creator ANSWEAR.com

Laureaci konkursu otrzymają nagrody o łącznej wartości ponad 13 tysięcy złotych. Zwycięzca zdobędzie tytuł Najlepszego Stylisty 2018r., a wśród nagród znajdzie m.in. zestaw kosmetyków MAC, ubrania i bony podarunkowe od ANSWEAR, prasowacz parowy oraz aparat Instax Mini.

Na Najlepszego Stylistę 2018r. czeka również bon podróżniczy eSky o wartości 5 tysięcy złotych. Dzięki niemu początkujący projektant będzie mógł zdecydować się na spontaniczne zakupy w Londynie, udział w sezonowych wyprzedażach w Paryżu, lub po prostu wykorzysta go na wakacje w jednej ze stolic mody, gdzie poszuka kolejnych modowych inspiracji w butikach najlepszych projektantów - dodaje Tomasz Kaczmarek, Marketing Manager Central-Western Europe.

W ramach Bitwy Stylistów, 22 października rozpocznie się również konkurs dla osób, które nie są fotografami czy blogerami modowymi, ale także interesują się światem mody i chciałyby zmierzyć się z rolą stylisty. Do 25 listopada mają czas na przygotowanie kolażu z wykorzystaniem produktów i akcesoriów dedykowanych Bitwie Stylistów. Pięcioro laureatów otrzyma nagrody o łącznej wartości ponad 3 300 złotych: m.in. bony zakupowe do wykorzystania w serwisie ANSWEAR.com oraz vouchery podróżnicze od eSky.

ANSWEAR przygotowało także zniżkę dla klientów eSky - 100 zł rabatu na zakupy o wartości minimum 300 złotych. Przysługuje ona każdemu, kto zakupi bilet lotniczy pomiędzy 20.09.2018, a 31.03.2019, a jej realizacja jest bardzo prosta. Szczegóły promocji znajdują się na stronie https://www.esky.pl/porady-dla-podroznych/podroze/poznaj-swiat/moda-i-podroze-polaczenie-idealne.