eSky z międzynarodową kampanią wizerunkową „Nieograniczone możliwości podróży”

„Nieograniczone możliwości podróży” to hasło najnowszej kampanii reklamowej Grupy eSky, która obejmie trzy europejskie rynki: Polskę, Bułgarię oraz Rumunię. Anglojęzyczna wersja spotu będzie również promowana w międzynarodowych mediach online. Celem kampanii jest wzmocnienie świadomości marki oraz pozycjonowanie eSky jako serwisu turystycznego online pierwszego wyboru w decyzjach dotyczących podróży. Kampania potrwa od 13 maja do 23 czerwca i będzie uwzględniała spoty telewizyjne, działania w mediach online i z zakresu digital marketingu. 

Nieograniczone możliwości podróżowania to hasło doskonale wpisuje się w naszą misję – „Inspirujemy ludzi, by poznawali wszystko, co świat ma do zaoferowania”. Na co dzień skupiamy się na tym, by ułatwiać naszym użytkownikom aranżowanie podróży i pokazywać, że podróżowanie jest proste, łatwe i nie musi być drogie. Nieustannie rozbudowujemy także naszą bazę dostępnych ofert, by każdy mógł podróżować bez ograniczeń, dokładnie tak, jak lubi i chce. Kampania, którą przygotowaliśmy jest ukoronowaniem tej dewizy, podkreśla nie tylko charakter marki, ale też bliską i pełna zaufania relację, jaką budujemy z naszymi użytkownikami – komentuje Anna Wiertel, Marketing Communications Director w Grupie eSky.

Koncept kreatywny kampanii czerpie z filozofii marki eSky, która turystom na całym świecie daje nieograniczone możliwości zwiedzania i podróżowania dokładnie tak, jak chcą – bez limitów, zgodnie z ich marzeniami i indywidualnymi oczekiwaniami. W treści kampanii podkreślone zostały również kluczowe atuty eSky tj. łatwy i szybki dostęp do stale poszerzanej oferty lotów, noclegów oraz usług dodanych, a także indywidualne dobierane najkorzystniejsze cenowo opcje podróży. 

W spocie „Nieograniczone możliwości podróżowania” eSky opowiada historię młodej rodziny, która mimo codziennego zabiegania i wielu obowiązków, chce w szybki i wygodny sposób zaplanować wymarzony wyjazd. Widzowie obserwują, jak rodzice wraz z córką wspólnie podejmują decyzję dokąd wyjechać, a następnie korzystając z przyjaznego użytkownikowi serwisu eSky łatwo spełniają swoje marzenie o fantastycznych wakacjach.

Naszą grupę docelową w dużej mierze stanowią ludzie młodzi, także młodzi rodzice, mieszkańcy większych miast, dla których podróżowanie to styl życia. W spocie pokazujemy zatem szczęśliwą i spełnioną rodzinę, która wie, że wybierając eSky może zorganizować szybko, łatwo i wygodnie fantastyczne wakacje dokładnie odpowiadające ich potrzebom i preferencjom – dodaje Anna Wiertel. 

Kampania telewizyjna obejmująca 30-, 15-sekundowe spoty reklamowe w największych stacjach telewizyjnych rozpoczęła się 13 maja 2019 i potrwa do 23 czerwca. Zostanie ona wsparta działaniami w online i digital media, a także działaniami w mediach własnych. W Polsce spoty reklamowe będą emitowane między innymi na kanałach TVN, Polsat i innych kat. premium, w Bułgarii – na kanałach NBG i TSH, a w Rumunii zobaczą je widzowie Antena 1, Digi TV i Kanal D. 

Akcja „Nieograniczone możliwości podróży” będzie także widoczna na serwisie YouTube, portalach i platformach video w Polsce będą to m.in.: WP, Onet, OLX, Interia, Agora, Polska Press, TVN, Polsat, ZPR Media, Ceneo, Edipresse, w Bułgarii - Nova Play, Darik, Vesti, OLX, mail.bg, Dir.bg, Sportal, WebGround, BTV a także w aplikacjach i wakacyjnych i podróżnych. Z kolei w Rumunii kampania eSky obejmie między innymi ThinkDigital, Agora, Romanian Press, vremea.net, accuweather.com, Open Exchange. Dodatkowo, kampanię wizerunkową wzmocnią także działania w mediach społecznościowych grupy eSky na wymienionych rynkach. 

Koncepcję kreatywną kampanii opracowało MSL, za zakup mediów odpowiada Starcom, a za komunikację PR - Concept PR.