Usługi eSky.pl na smartfonach Huawei z serii P40

Spersonalizowane oferty podróżnicze eSky.pl w Huawei Assistant, dostępne również w smartfonach z serii P40, które zadebiutowały na europejskich rynkach

Firma eSky.pl została wybrana jako dostawca ofert podróży dla posiadaczy smartfonów Huawei w całej Europie. Jest to jeden z etapów współpracy pomiędzy tymi markami. Pierwszym z nich było pojawienie się aplikacji eSky w Huawei App Gallery. Kolejny to Huawei Asystent, gdzie kontent z aplikacji eSky zaciągany jest bezpośrednio do Kart SmartCare, które są nieodłączną częścią Asystenta. Dzięki integracji aplikacji eSky z Asystentem Huawei, osoby planujące podróż za pomocą Kart SmartCare mogą szybko wyszukać najbardziej atrakcyjne połączenia lotnicze oraz łatwo kupić bilety.

Następnym etapem, będzie umożliwienie użytkownikom Asystenta Huawei rezerwacji hoteli oraz wynajmu samochodów na całym świecie. To czyni planowanie podróży jeszcze łatwiejszym i wygodnym. Huawei Asystent dostępny jest w Huawei App Gallery - oficjalnym sklepie marki z aplikacjami, gdzie również dostępna jest aplikacja eSky.pl.

eSky.pl dostarczać będzie kontent aż w 29 różnych językach dla posiadaczy telefonów Huawei.

"Jest nam niezmiernie miło, że marka Huawei wybrała nas jako partnera, który będzie dostarczał użytkownikom smartfonów najciekawsze oferty podróży. Naszym celem jest inspirowanie użytkowników do zwiedzania świata i pomaganie w wyborze najlepszych kierunków podróży." - komentuje Inga Wawrzyniak-Gacek, Marketing Communication Director z eSky.pl.

Huawei Assistant poza serią P40, dostępny jest także na urządzeniach Huawei Mate 30, Mate 30 Pro z system EMUI 10. Pozostałe smartfony Huawei z EMUI 9.1 i wyższym mogą pobrać Huawei Assistant w ramach kampanii promocyjnej Early Birds ze strony HMS.