Linie lotnicze easyJet

Promocje - easyJet

Przylot doWylot zData wylotuCena / os. 
Hamburg, Niemcy Kraków 2015-04-28 141 PLN Zobacz
Belfast, Wielka Brytania Kraków 2015-04-28 283 PLN Zobacz
Edynburg, Wielka Brytania Kraków 2015-04-29 447 PLN Zobacz
Bazylea, Szwajcaria Kraków 2015-04-28 499 PLN Zobacz
Paryż, Francja Kraków 2015-04-27 510 PLN Zobacz

Zobacz więcej promocji biletów

Podziel się ze znajomymi:
easyJet
Rok założenia:
1995
Główna siedziba:
Londyn - Luton
Kod IATA:
U2
Flota:

Airbus A319, Boeing 737

Oferta połączeń:

Europa, Afryka Północna

Wyloty z Polski:
Kraków
Historia Brytyjskie tanie linie lotnicze easyJet istnieją na rynku od 1995 roku. Ich założycielem jest Stelios Haji-Ioannou. Główna siedziba przewoźnika to Port Lotniczy Luton pod Londynem. Od samego początku działalności easyJet obsługiwał najbardziej uczęszczane biznesowo i turystycznie trasy Europy, zyskując renomę przewoźnika oferującego tanie przeloty na najbardziej popularnych kierunkach. Sieć połączeń Samoloty tych linii lotniczych lądują w głównych portach lotniczych. Największymi...

Więcej

Historia

Brytyjskie tanie linie lotnicze easyJet istnieją na rynku od 1995 roku. Ich założycielem jest Stelios Haji-Ioannou. Główna siedziba przewoźnika to Port Lotniczy Luton pod Londynem. Od samego początku działalności easyJet obsługiwał najbardziej uczęszczane biznesowo i turystycznie trasy Europy, zyskując renomę przewoźnika oferującego tanie przeloty na najbardziej popularnych kierunkach.

Sieć połączeń

Samoloty tych linii lotniczych lądują w głównych portach lotniczych. Największymi węzłami przewoźnika są lotniska Londyn-Gatwick, Mediolan-Malpensa, Londyn-Stansted, Londyn-Luton oraz Bristol. easyJet lata na ponad 70 trasach, do państw europejskich oraz kurortów w Afryce Północnej. W Polsce obsługuje lotnisko w Krakowie.

Usługi

Na pokład samolotu pasażerowie wpuszczani są wg kolejności ustawienia się do odprawy i mogą zająć dowolne miejsce. Przy wpuszczaniu pasażerów na pokład samolotu linii easyJet obowiązuje systemem grup pierwszeństwa. W pierwszej kolejności jest to grupa SB, czyli pasażerowie, którzy wykupili Speedy Boarding/Speedy Boarding Plus; potem grupa SA, to pasażerowie wymagający szczególnej opieki oraz rodziny - maksymalnie 2 osoby dorosłe - z co najmniej jednym dzieckiem w wieku 5 lat lub młodszym; następnie grupa A, zarezerwowana dla pasażerów, którzy dokonali odprawy online i pierwszych 30 osób, które odprawiły się na lotnisku; ostatnia jest grupa B. Ponadto easyJet zapewnia szeroki wachlarz pomocy pasażerom niepełnosprawnym i pasażerom o ograniczonej sprawności ruchowej. W trakcie lotu pasażerowie mogą zjeść lunch z easyKiosku, a także zakupić kosmetyki i upominki.

Flota

easyJet szczyci się najmłodszą flotą w Europie, ze średnim wiekiem samolotu zaledwie 2.2 lat. Wykorzystuje do przewozu pasażerów jedną z najnowocześniejszych flot na świecie – maszyny typu Airbus A319 i Boeing 737-700.

Personel
4.9
Punktualność
4.9
Połączenia
4.8
Cena biletu
4.4
Komfort
4.3
Bagaż
4.4
Posiłki
3.7

Bardzo dobry 4.5

92% osób poleca te linie lotnicze

Nr 45 w rankingu linii lotniczych

Dodaj opinię Wszystkie opinie (234)

Trwa ładowanie opinii
 1. polecam
  5

  Easy Jet

  2015-03-28 | Magda, Bytom

  Z usług linii korzystam często. Wszystko do tej pory było w porządku. Problemem jest czasami brak miejsca na bagaż i ostatnie dwa razy miałam go pod nogami, ale wole to niż jak mi zabierają przy schodach. Samoloty są na czas nawet jak wylatują z opóźnieniem

  Przydatna opinia? Tak / Nie

 2. polecam
  6

  EasyJet

  2015-03-26 | Michal, Wroclaw

  Duuuużo lepiej niż w Rynair:) Czysto, schludnie, punktualnie!

  Przydatna opinia? Tak / Nie

 3. polecam
  6

  Wszystko w porządku

  2015-03-16 | Tomasz Tenerowicz, Swoszowa

  Wszystko szybko i sprawnie

  Przydatna opinia? Tak / Nie

 4. polecam
  6

  rewelacja

  2015-03-05 | Ania K., Szczecin

  komfortowy lot

  Przydatna opinia? Tak / Nie

 5. polecam
  4

  POLECAM

  2015-02-26 | IRENEUSZ PYRZAK, JAROSŁAW

  MIŁA OBSŁUGA ZWŁASZCZA W KRAKOWIE !!!

  Przydatna opinia? Tak / Nie

Pozostałe brytyjskie linie lotnicze: