Menu

Tajlandia loty - Tanie loty do Tajlandii

Tajlandia

Tajlandia loty

Tajlandia zachęca do odkrywania jej bogatej kultury, białych plaż, tropikalnych lasów  oraz różnorodności jej wielkich metropolii. Tanie loty do Tajlandii sprawiają, że zwiedzanie tego egzotycznego kraju jest teraz o wiele łatwiej dostępne. 

Przewodnik po lotach po Tajlandii

Bezpośrednie połączenia z wielu krajów, w tym z Polski, umożliwiają łatwe dotarcie do głównych lotnisk: Suvarnabhumi w Bangkoku oraz lotniska w Phuket.  Loty do Tajlandii z Polski zazwyczaj wymagają przynajmniej jednej przesiadki. Główni przewoźnicy obsługujący loty Tajlandia — Polska  to między innymi:

  • Qatar Airways (przesiadka w Katarze),
  • Emirates (przesiadka w Dubaju),
  • Etihad Airways (przesiadka w Abu Zabi),
  • Turkish Airlines (przesiadka w Stambule),
  • Lufthansa (przesiadka w Niemczech, często we Frankfurcie lub Monachium),
  • LOT Polskie Linie Lotnicze (możliwe przesiadki w europejskich hubach przy współpracy z innymi liniami).


Lot do Tajlandii z Polski, w zależności od miejsca przesiadki i długości oczekiwania, może trwać od około 14 do ponad 20 godzin. Tanie loty do Tajlandii to szansa na odkrycie zarówno znanych kurortów, jak i ukrytych zakątków kraju takich jak Chiang Mai ze  starożytnymi świątyniami i kolorowymi bazarami, Krabi, z zapierającymi dech w piersiach klifami wapiennymi i rajskimi plażami, czy niezwykłych wysp Koh Samui i Koh Phi Phi. W Tajlandii warto również zobaczyć Wielki Pałac, świątynię Wat Pho, pływające targi, ruiny w Sukhothai, Park Narodowy Khao Sok i odbyć rejs po Chao Phraya. 

Tanie loty Tajlandia. Jak kupić tanie bilety do Tajlandii? 

Znalezienie korzystnej oferty biletów lotniczych do Tajlandii może wydawać się wyzwaniem. Bilety lotnicze do Tajlandii dostępne na eSky.pl często okazują się być najlepszym rozwiązaniem — szczególnie gdy decydujesz się na opcję Wakacje (Lot+Hotel). To doskonała okazja, by bilet do Tajlandii oraz nocleg zdobyć w najbardziej atrakcyjnej cenie. Warto pamiętać, że bilety lotnicze do Tajlandii  kupowane z odpowiednim wyprzedzeniem mogą być znacznie tańsze. Eksperci zalecają rezerwację biletów na przynajmniej 3-6 miesięcy przed planowanym terminem wyjazdu. 

Cenę biletów lotniczych do Tajlandii może dodatkowo obniżyć podróżowanie w mniej popularnych miesiącach, z początkiem wiosny czy późną jesienią. Jeżeli chcesz tak zrobić, przygotuj się na sezonowe warunki pogodowe.

Bilet lotniczy do Tajlandii to przepustka do świata pełnego niezapomnianych doświadczeń, a dzięki eSky.pl planowanie podróży do Tajlandii staje się prostsze.

Popularne kierunki
Najczęściej wyszukiwane kierunki lotów na eSky.
Popularne połączenia lotnicze
Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny lotów.

✔️ Jak znaleźć tanie loty do do Tajlandii w eSky.pl?

Na stronie eSky.pl regularnie pojawiają się okazje i propozycje podróży w niskich cenach. Śledź nas i daj się zainspirować!

✔️ Czy rezerwując loty do Tajlandii, mogę zadbać o ubezpieczenie turystyczne?

W eSky.pl rezerwując bilety lotnicze, można dodatkowo skorzystać z ubezpieczenia od anulowania lotu. Dzięki temu Twoja podróż będzie bezpieczna i wygodna.

✔️ Czy rezerwując loty do Tajlandii mogę wykupić też nocleg na miejscu?

W eSky.pl dostępna jest wyszukiwarka noclegów, dzięki którym można jeszcze przed podróżą zadbać o możliwość odpoczynku na miejscu, do którego podróżujesz. Nocleg możesz rezerwować niezależnie od biletu lub w ramach pakietu Lot+Hotel.

✔️ Jakie linie obsługują loty do Tajlandii?

W eSky.pl dbamy o to, aby oferta na loty do Tajlandii obejmowała zarówno tanie linie linie lotnicze, jak i te wyspecjalizowane w wysokim standardzie.

Popularne linie latające do Tajlandii