Infolinia: 801 420 303

Bagaż: Wymiary i waga

Bagaż: Wymiary i waga

Każda linia lotnicza ma własne zasady dotyczące dopuszczalnych rozmiarów bagażu podręcznego oraz rejestrowanego. Również wysokość opłat za przewóz bagażu różni się w zależności od przewoźnika. Warto przed wyruszeniem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia wymogi dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dopłata za nadbagaż bywa bardzo wysoka.

Uwaga!
Dopuszczalne wymiary bagażu obejmują również wystające elementy - rączki, uchwyty, kółka itp. Dotyczy to szczególnie bagażu podręcznego, który zazwyczaj musi zmieścić się pod lub nad siedzeniem, w przestrzeni o określonych wymiarach. 

Uwaga!
Opłata za dokupienie dodatkowego bagażu po zakupie biletu może różnić się od opłaty za bagaż wybrany w trakcie rezerwacji lotu. Różnice te uzależnione są od linii lotniczych. Jeśli to możliwe, wybierz odpowiednio duży bagaż już podczas rezerwacji. 


To może Cię zainteresować:

Zobacz również:

  

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec eSKY.pl S.A.

Pomóż nam ulepszyć ten artykuł
Anuluj

Dziękujemy za pomoc

Twoja opinia pomoże name tworzyć lepsze i bardziej dopasowane artykuły.

Życzymy udanego dnia,
Zespół eSKY.pl

Chwilowo nie mogliśmy przesłać Twoich sugestii

Wyślij ponownie lub spróbuj później.

Twój agent id to: