Menu

Jetstar Asia

Reklama

Najlepsze okazje linii Jetstar Asia na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Reklama

✔️ Gdzie lata Jetstar Asia?

Rozkład lotów Jetstar Asia obejmuje trasy z wielu popularnych miast. Aby sprawdzić dostępność połączeń, skorzystaj z wyszukiwarki eSky.

✔️ Kiedy można kupić najtańsze bilety na loty Jetstar Asia?

Bilety na lot linią Jetstar Asia najlepiej kupować z dużym wyprzedzeniem

✔️ Jakie linie lotnicze obsługują podobne połączenia?

Do miast, do których kursują loty samolotów linii Jetstar Asia kursują także inne linie lotnicze, które znaleźć można w wyszukiwarce lotów eSky.

✔️ Czy razem z lotem Jetstar Asia mogę zarezerwować hotel na miejscu?

Korzystając z wyszukiwarki turystycznej eSky.pl wraz z lotem możesz zarezerwować także nocleg w ramach pakietu Lot+Hotel. Dzięki temu Twoja podróż będzie nie tylko wygodniejsza, ale też dzięki zniżkom pakietowym zaoszczędzisz pieniądze.

Dowiedz się więcej o Jetstar Asia

Jetstar Asia

Jetstar Asia Airlines zostały założone w Singapurze w 2004 roku przez singapurskich przedsiębiorców, spółkę rządową oraz australijskie linie Qantas. 
Pierwsze połączenia linie uruchomiły z Singapuru do Szanghaju, Hongkongu, Tajpej, Pattayi, Dżakarty, Surabaji i Manili. 24 lipca 2005 roku doszło do fuzji Jetstar Asia Airways i pierwszą tanią singapurską linią lotniczą Valuair. Mimo połączenia, przez następne lata obie linie funkcjonowały pod swymi markami. Utworzyły spółkę macierzystą code share z australijskim przewoźnikiem Qantas. W latach 2006-2008 singapurskie linie otrzymały kilka międzynarodowych nagród, dwukrotnie otrzymując tytuł najlepszej azjatyckiej taniej linii lotniczej. Kiedy rząd indonezyjski ograniczył w październiku 2014 roku loty zagranicznych linii do Indonezji, Valuair zakończyła swoją działalność, zostając przejęta przez Jetstar Asia.

Bagaż

W liniach lotniczych Asia Airlines na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny. Jego wymiary i waga są określane prze linie lotnicze i mogą zmieniać się zależnie od klasy rezerwacyjnej czy trasy.
Bagaż rejestrowany w Asia Airlines też musi mieć określone wymiary i wagę. Tu również wszystko zależy od klasy podróży i trasy.

Klasy rezerwacyjne

Linia Jetstar Asia oferuje dwie klasy przelotu: Ekonomiczną i Biznes. 
Pasażerowie ekonomicznej klasy mogą za dodatkowa dopłatą wybrać miejsce z powiększoną przestrzenia na nogi.
Klasa biznesowa  jest dostępna na wybranych trasach. Pasażerowie siedzą w wygodnych fotelach ze stolikiem. Do dyspozycji mają również koce, poduszki. Mają pierwszeństwo wejścia na pokład. 

Odprawa online

Podróżując liniami Jetstar Asia można się odprawiać online. 

Flota

Flota linii Jetstar Asia składa się z 18 samolotów typu Airbus A320-200.

Port lotniczy Singapur Changhi

Międzynarodowe lotnisko Singapur Changhi jest największym portem międzynarodowym Singapuru i jednym z najważniejszych węzłów komunikacyjnych Azji Południowo-Wschodniej. Przez Skytrax uznane zostało za najlepsze lotnisko świata 2015 roku. Na jego terenie znajduje się kilka hoteli oraz blisko 300 restauracji, barów, kawiarni, sklepów i innych punktów usługowych. 

Posiłki

Linie lotnicze Jetstar Asia na pokładzie swych samolotów serwują za opłatą gorące i zimne posiłki, przekąski i napoje. 

Dodatkowe usługi

Rozrywka pokładowa - filmy, TV, gry i muzyka - dostępna jest na wybranych lotach. Dla pasażerów klasy Biznes rozrywka jest bezpłatna, przysługują im też słuchawki z redukcją szumów. Podróżni mogą przystąpić do programu lojalnościowego Qantas.