Menu

Jet Airways

Reklama

Najlepsze okazje linii Jet Airways na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Reklama

✔️ Gdzie lata Jet Airways?

Rozkład lotów Jet Airways obejmuje trasy z wielu popularnych miast. Aby sprawdzić dostępność połączeń, skorzystaj z wyszukiwarki eSky.

✔️ Kiedy można kupić najtańsze bilety na loty Jet Airways?

Bilety na lot linią Jet Airways najlepiej kupować z dużym wyprzedzeniem

✔️ Jakie linie lotnicze obsługują podobne połączenia?

Do miast, do których kursują loty samolotów linii Jet Airways kursują także inne linie lotnicze, które znaleźć można w wyszukiwarce lotów eSky.

✔️ Czy razem z lotem Jet Airways mogę zarezerwować hotel na miejscu?

Korzystając z wyszukiwarki turystycznej eSky.pl wraz z lotem możesz zarezerwować także nocleg w ramach pakietu Lot+Hotel. Dzięki temu Twoja podróż będzie nie tylko wygodniejsza, ale też dzięki zniżkom pakietowym zaoszczędzisz pieniądze.

Dowiedz się więcej o Jet Airways

Jet Airways

Linie lotnicze Jet Airways to największe linie lotnicze Indii i jedne z najbardziej znaczących na lotniczym rynku Azji. Powstały 1 kwietnia 1992 roku. Sześć lat później przewoźnik wykonywał już 155 rejsów w 30 kierunkach, a w 2004 roku otrzymał zgodę na loty międzynarodowe. W 2006 roku przewoźnik kupił indyjskie linie lotnicze Air Sahara, a po przemianowaniu na JetLite wprowadził na rynek w charakterze tanich linii lotniczych. Dwa lata później przewoźnik zapowiedział plan zintegrowania się JetLite do Jet Airways. 8 maja 2008 roku tworzy z JetLite nową markę niskobudżetowego przewoźnika Jet Konnect. Jet Airways rezygnuje w 2014 roku z tanich przewozów i od 1 grudnia 2014 roku wciela Jet Konnect, który tym samym zakończył swoją działalność. 
Aktualnie Jet Airways oferuje połączenia w ok. 70 kierunkach, obsługując przy tym 19 krajów Azji, Ameryki Północnej i Europy. Przewoźnik ma podpisanych 20 umów codeshare z innymi liniami.

Bagaż

W liniach lotniczych Jet Airways na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny. Jego wymiary i waga są określane prze linie lotnicze i mogą zmieniać się zależnie od klasy rezerwacyjnej czy trasy.
Bagaż rejestrowany w Jet Airways też musi mieć określone wymiary i wagę. Tu również wszystko zależy od klasy podróży i trasy.

Klasy rezerwacyjne

Linie lotnicze Jet Airways oferują podróżnym przeloty w klasie Pierwszej, Biznes i Ekonomicznej. 
Najbardziej komfortową jest klasa Pierwsza, składająca się z prywatnych kabin z drzwiami. Fotele w tej klasie rozkładają się w do pozycji płaskiego łóżka, pasażerowie mają dostęp do rozrywki audio-video wyświetlanej na 23-calowych monitorach LCD, otrzymują redukujące hałas słuchawki, do dyspozycji mają też gniazda zasilające oraz porty USB. 
W klasie Biznes fotele rozkładają się do pozycji płaskiego łóżka. W kilku samolotach mają wmontowany system masażu. 
Klasa Ekonomiczna oferuje standardowe warunki podróży.

Odprawa online

Samodzielna odprawa przez internet jest możliwa od 48 do 2 godzin przed planowanym odlotem.

Flota

Flota Jet Airways składa się ze 116 samolotów typu Airbus A330-200, A330-300 i Boeing 777-300ER, 737-700, 737-800, 737-900, 737-900ER i ATR 72-500, 72-600.

Port lotniczy Mumbaj

Międzynarodowe lotnisko Chhatrapati Shivaji w Mumbaju jest największym portem Indii, a nazwę nadano mu na cześć XVI-wiecznego króla stanu Maharastra Chhatrapati Shivaji. Lotnisko położone jest ok. 35 km od centrum miasta. Na terenie lotniska rozlokowane są liczne bary szybkiej obsługi, restauracje, kawiarnie, sklepy. Na terenie lotniska można też skorzystać z gabinetów SPA. Na lotnisku dostępne jest bezprzewodowe łącze WiFi.

Posiłki

Na pokładzie samolotów linii Jet Airways pasażerowie mają dostęp do szerokiej gamy posiłków. W klasie Pierwszej obiad składa się z pięciu dań.  Pasażerowie mają dostęp do alkoholu.
W Klasie Biznes do przystawek, gorących dań i deserów podawane jest wino. 
Posiłki w klasie ekonomicznej składają się z małych przystawek, dania głównego i deseru. We wszystkich klasach dostępne są również napoje bezalkoholowe, w tym herbata i kawa. 

Dodatkowe usługi

Pasażerowie Jet Airways podczas lotu mają dostęp do różnorodnej rozrywki pokładowej: ponad stu filmów, 80 programów TV, kanałów audio i biblioteki CD. Kanały rozrywki działają dzięki indywidualnemu systemowi dotykowych monitorów i są dostępne we wszystkich klasach. Za pośrednictwem gniazda USB można też podłączyć własne urządzenia. 
Jet Airways posiada także program JetKids skierowany do pasażerów w wieku od 2 do 12 lat, obejmujący gry, upominki oraz szeroki wybór deserów.