Menu

HOP!

Reklama

Najlepsze okazje linii HOP! na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Reklama

✔️ Gdzie lata HOP!?

Rozkład lotów HOP! obejmuje trasy z wielu popularnych miast. Aby sprawdzić dostępność połączeń, skorzystaj z wyszukiwarki eSky.

✔️ Kiedy można kupić najtańsze bilety na loty HOP!?

Bilety na lot linią HOP! najlepiej kupować z dużym wyprzedzeniem

✔️ Jakie linie lotnicze obsługują podobne połączenia?

Do miast, do których kursują loty samolotów linii HOP! kursują także inne linie lotnicze, które znaleźć można w wyszukiwarce lotów eSky.

✔️ Czy razem z lotem HOP! mogę zarezerwować hotel na miejscu?

Korzystając z wyszukiwarki turystycznej eSky.pl wraz z lotem możesz zarezerwować także nocleg w ramach pakietu Lot+Hotel. Dzięki temu Twoja podróż będzie nie tylko wygodniejsza, ale też dzięki zniżkom pakietowym zaoszczędzisz pieniądze.

Dowiedz się więcej o HOP!

HOP!

Tanie linie lotnicze HOP! są częścią francuskich Air France. Powstały w 2013 roku w wyniku połączenia Airlinair, Brit Air i Regional jako odpowiedź regularnego przewoźnika na niskobudżetowe linie, które przejęły część dotychczasowych pasażerów Air France. W przeciwieństwie do innych tanich linii lotniczych, samoloty HOP! lądują na głównych lotniskach. 
HOP! jest partnerem sojuszu SkyTeam. Obsługuje połączenie do 69 miast Europy.

Bagaż

W liniach lotniczych HOP! na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny. Jego wymiary i waga są określane prze linie lotnicze i mogą zmieniać się zależnie od klasy rezerwacyjnej czy trasy.
Bagaż rejestrowany w HOP! też musi mieć określone wymiary i wagę. Tu również wszystko zależy od klasy podróży i trasy.

Klasy rezerwacyjne

Liniami lotniczymi HOP! podróżuje się do wyboru pięcioma klasami: Promo, Basic, Basic Plus, Smart i Flex. Wszystkie dają możliwość wyboru miejsca na pokładzie. Taryfa Flex jest skierowana głównie dla klienta biznesowego. Bilety lotnicze są droższe, ale podróżujący nią pasażerowie mogą m.in. bez dodatkowych opłat zmieniać rezerwację i ją kasować. 
Bezpłatne jest zabranie ze sobą bagażu podręcznego oraz posiłek na pokładzie samolotu.

Odprawa online

Podróżując liniami HOP! można się odprawiać online na 30 godzin przed planowanym startem samolotu.

Flota

Flota linii HOP! składa się ze 104 samolotów typu ATR 42-500, ATR 72-500, ATR 72-600, Bombardier CRJ100ER, Bombardier CRJ700, Bombardier CRJ1000, Embraer ERJ 135, Embraer ERJ 145, Embraer E170-100ER, Embraer E190-100LR.

Port lotniczy Lyon – Saint Exupery

Międzynarodowe lotnisko Lyon – Saint-Exupery jest portem Francuskim. Imię nadano mu na cześć francuskiego pisarza, autora bestselleru XX wieku, „Małego Księcia”. Port położony jest w departamencie Rodan, 25 km na zachód od centrum Lyonu, w miejscowości Colombier-Saugnieu. Na jego terenie znajdują się różnego rodzaju restauracje, bary, kawiarnie, placówki usługowo-handlowe i sklepy bezcłowe. W obrębie wszystkich terminali jest dostęp do bezprzewodowej sieci.

Posiłki

W czasie lotu linie lotnicze HOP! serwują pasażerom przekąski.

Dodatkowe usługi

Pasażerowie mają dostęp do elektronicznej wersji ok. 300 czasopism, usługa jest bezpłatna wyłącznie dla taryfy Flex. Ze względu na krótki czas lotu przewoźnik nie oferuje dodatkowych usług. Pasażerowie mogą korzystać z programu lojalnościowego Flying Blue.