Menu

Royal Airlines

Reklama

Najlepsze okazje linii Royal Airlines na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Reklama

✔️ Gdzie lata Royal Airlines?

Rozkład lotów Royal Airlines obejmuje trasy z wielu popularnych miast. Aby sprawdzić dostępność połączeń, skorzystaj z wyszukiwarki eSky.

✔️ Kiedy można kupić najtańsze bilety na loty Royal Airlines?

Bilety na lot linią Royal Airlines najlepiej kupować z dużym wyprzedzeniem

✔️ Jakie linie lotnicze obsługują podobne połączenia?

Do miast, do których kursują loty samolotów linii Royal Airlines kursują także inne linie lotnicze, które znaleźć można w wyszukiwarce lotów eSky.

✔️ Czy razem z lotem Royal Airlines mogę zarezerwować hotel na miejscu?

Korzystając z wyszukiwarki turystycznej eSky.pl wraz z lotem możesz zarezerwować także nocleg w ramach pakietu Lot+Hotel. Dzięki temu Twoja podróż będzie nie tylko wygodniejsza, ale też dzięki zniżkom pakietowym zaoszczędzisz pieniądze.

Dowiedz się więcej o Royal Airlines

Royal Airlines

Narodowe linie lotnicze Brunei, Royal Brunei Airlines, powstały w 1974 roku. Początkowo linie łączyły Brunei z Singapurem, Hongkongiem i malezyjskimi portami. Pierwszy międzykontynentalny lot przewoźnik wykonał do Londynu w 1990 roku. 

Bagaż

W liniach lotniczych Royal Brunei Airlines na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny. Jego wymiary i waga są określane prze linie lotnicze i mogą zmieniać się zależnie od klasy rezerwacyjnej czy trasy.
Bagaż rejestrowany w Royal Brunei Airlines też musi mieć określone wymiary i wagę. Tu również wszystko zależy od klasy podróży i trasy.

Klasy rezerwacyjne

Linia lotnicza Royal Brunei Airlines oferuje dwie klasy podróży: biznes i ekonomiczną. 
Pasażerowie podróżujący Dreamlinerami w klasie ekonomicznej siedzą w fotelach z regulowanymi zagłówkami i oparciami rozkładającymi się pozycji półleżącej. W klasie biznes pasażerowie Dreamlinerów korzystają z toalety z bidetem, siedzą na wygodnych sofach, które rozkładając się do półleżącej pozycji. 

Odprawa online

Podróżujący linią Royal Brunei Airlines mogą odprawić się online od 24 godzin do 60 minut przed planowanym startem samolotu. 

Flota

Flota linii lotniczej Royal Brunei Airlines składa się z 10 samolotów typu Airbus A320-200, Boeing 787 Dreamliner. 

Port lotniczy Brunei

Międzynarodowe lotnisko Brunei jest jedynym portem lotniczym Brunei. Położone jest na północy wyspy Borneo, w odległości ok. 10 min. jazdy taksówką od centrum stolicy kraju, miasta Bandar Seri Begawan. Lotnisko jest małe, dysponuje jednym pasażerskim terminalem międzynarodowym. Na jego terenie znajduje się niewiele małych sklepików, kawiarnia i kawiarenka internetowa. 

Posiłki

Linia oferuje na pokładzie samolotów usługi cateringowe. Wszystkie serwowane posiłki są halal. Ponieważ sprzedaż alkoholu jest zabroniona w Królestwie Brunei, linia nie serwuje na pokładzie alkoholu. Pasażerowie mogą natomiast wnieść na pokład własny alkohol. Nie później niż na 24 godziny przed odlotem można składać zamówienia na przygotowanie specjalnych posiłków dostosowanych do różnych diet.

Dodatkowe usługi

Linia lotnicza Royal Brunei Airlines zapewnia pasażerom rozrywkę w postaci dostępu do filmów, seriali i muzyki. Przewoźnik proponuje też uczestnictwo w programie lojalnościowym Royal Skies.