Menu

BMI Regional

Reklama

Najlepsze okazje linii BMI Regional na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Reklama

✔️ Gdzie lata BMI Regional?

Rozkład lotów BMI Regional obejmuje trasy z wielu popularnych miast. Aby sprawdzić dostępność połączeń, skorzystaj z wyszukiwarki eSky.

✔️ Kiedy można kupić najtańsze bilety na loty BMI Regional?

Bilety na lot linią BMI Regional najlepiej kupować z dużym wyprzedzeniem

✔️ Jakie linie lotnicze obsługują podobne połączenia?

Do miast, do których kursują loty samolotów linii BMI Regional kursują także inne linie lotnicze, które znaleźć można w wyszukiwarce lotów eSky.

✔️ Czy razem z lotem BMI Regional mogę zarezerwować hotel na miejscu?

Korzystając z wyszukiwarki turystycznej eSky.pl wraz z lotem możesz zarezerwować także nocleg w ramach pakietu Lot+Hotel. Dzięki temu Twoja podróż będzie nie tylko wygodniejsza, ale też dzięki zniżkom pakietowym zaoszczędzisz pieniądze.

Dowiedz się więcej o BMI Regional

BMI Regional

Brytyjskie linie lotnicze BMI Regional powstały w 1987 roku jako Business Air. Linie świadczą regularne usługi pasażerskie, cargo i pocztowe. Zasięgiem obejmują dwadzieścia lotnisk Wielkiej Brytanii i Europy. Tygodniowo wykonują ok. 300 rejsów. 

Bagaż

W liniach lotniczych BMI Regional na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny. Jego wymiary i waga są określane prze linie lotnicze i mogą zmieniać się zależnie od klasy rezerwacyjnej czy trasy.
Bagaż rejestrowany w BMI Regional też musi mieć określone wymiary i wagę. Tu również wszystko zależy od klasy podróży i trasy.

Klasy rezerwacyjne

Linie lotnicze oferują tylko ekonomiczna klasę podróży w dwóch taryfach – fare i flexible. W taryfie flexible pasażerowi przysługuje większy limit bagażu, bezpłatna zamiana daty podróży i zwrot w przypadku odwołania rezerwacji oraz priorytetowa obsługa na lotnisku.

Odprawa online

Podróżujący linią BMI Regional mogą odprawić się online od 48 do 4 godzin przed planowanym startem samolotu. 

Flota

Flota linii lotniczej BMI Regional składa się z 18 samolotów typu Embraer 135, E145.

Port lotniczy Aberdeen

Międzynarodowe lotnisko Aberdeen jest jednym z największych portów lotniczych Szkocji. Położone jest w odległości ok. 9 km na północny zachód od miasta Aberdeen. Na terenie lotniska znajdują się restauracje, kawiarnie i sklepy. 

Posiłki

Linia oferuje na pokładzie samolotów bezpłatne przekąski i napoje. Podczas porannych lotów serwuje śniadanie z herbatą lub kawą. Na wszystkich rejsach czynny jest również bar. 

Dodatkowe usługi

Linia lotnicza BMI Regional oferuje w czasie podróży bezpłatny magazyn. Pasażerowie mogą zbierać punkty w programie lojalnościowym BMI Diamond Club.