Menu

EVA Airways

Reklama

Najlepsze okazje linii EVA Airways na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Reklama

✔️ Gdzie lata EVA Airways?

Rozkład lotów EVA Airways obejmuje trasy z wielu popularnych miast. Aby sprawdzić dostępność połączeń, skorzystaj z wyszukiwarki eSky.

✔️ Kiedy można kupić najtańsze bilety na loty EVA Airways?

Bilety na lot linią EVA Airways najlepiej kupować z dużym wyprzedzeniem

✔️ Jakie linie lotnicze obsługują podobne połączenia?

Do miast, do których kursują loty samolotów linii EVA Airways kursują także inne linie lotnicze, które znaleźć można w wyszukiwarce lotów eSky.

✔️ Czy razem z lotem EVA Airways mogę zarezerwować hotel na miejscu?

Korzystając z wyszukiwarki turystycznej eSky.pl wraz z lotem możesz zarezerwować także nocleg w ramach pakietu Lot+Hotel. Dzięki temu Twoja podróż będzie nie tylko wygodniejsza, ale też dzięki zniżkom pakietowym zaoszczędzisz pieniądze.

Dowiedz się więcej o EVA Airways

EVA Airways

Tajwańskie linie lotnicze EVA Airways powstały w 1989 roku. 
Regularnie obsługują 40 międzynarodowych portów lotniczych w Australii, Azji, Europie, Ameryce Północnej.

Bagaż

W liniach lotniczych EVA Airways na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny. Jego wymiary i waga są określane prze linie lotnicze i mogą zmieniać się zależnie od klasy rezerwacyjnej czy trasy.
Bagaż rejestrowany w EVA Airways też musi mieć określone wymiary i wagę. Tu również wszystko zależy od klasy podróży i trasy.

Klasy rezerwacyjne

Podróżni mają do wybory pięć klas – ekonomiczną, biznes, Premium Laurel, Elite, Royal Laurel. Rodzaje dostępnych klas uzależnione są od kierunku podróży. 

Odprawa online

Podróżujący liniami EVA mogą odprawić się online od 24 do 3 godzin przed planowanym startem samolotu. 

Flota

Flota linii składa się z 65 samolotów typu Airbus A321-200, A330-200, A330-300, Boeing 747-400, B777-300ER i do przewozu cargo B747-400BDSF, B747-400, B777F. 

Port lotniczy Tajpej-Taiwan Taoyuan

Międzynarodowe lotnisko Tajpej-Taiwan Taoyuan jest portem lotniczym Tajwanu. Leży ok. 25 km na zachód od centrum stolicy kraju, miasta Tajpej. Lotnisko jest jednym z najlepszych miejsc handlowych w całej Azji. Na terenie portu swoje butiki mają marki z całego świata. Poza sklepami są tu również restauracje i bary. 

Posiłki

Linie oferują na pokładach samolotów usługi cateringowe. Wybór dań zależy od klasy i trasy lotu. Do posiłków serwowane jest wino, piwo i napoje bezalkoholowe. Na specjalne życzenie przewoźnik przygotuje posiłki dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Dodatkowe usługi

Pasażerowie wszystkich klas mają dostęp do rozrywki pokładowej: programów telewizyjnych, muzycznych, filmów i gier. W czasie lotu pasażerowie mogą korzystać z telefonów komórkowych w normalnym trybie. Przewoźnik oferuje też program lojalnościowy Infinity MileageLands.