Menu

Caribbean Airlines

Reklama

Najlepsze okazje linii Caribbean Airlines na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Reklama

✔️ Gdzie lata Caribbean Airlines?

Rozkład lotów Caribbean Airlines obejmuje trasy z wielu popularnych miast. Aby sprawdzić dostępność połączeń, skorzystaj z wyszukiwarki eSky.

✔️ Kiedy można kupić najtańsze bilety na loty Caribbean Airlines?

Bilety na lot linią Caribbean Airlines najlepiej kupować z dużym wyprzedzeniem

✔️ Jakie linie lotnicze obsługują podobne połączenia?

Do miast, do których kursują loty samolotów linii Caribbean Airlines kursują także inne linie lotnicze, które znaleźć można w wyszukiwarce lotów eSky.

✔️ Czy razem z lotem Caribbean Airlines mogę zarezerwować hotel na miejscu?

Korzystając z wyszukiwarki turystycznej eSky.pl wraz z lotem możesz zarezerwować także nocleg w ramach pakietu Lot+Hotel. Dzięki temu Twoja podróż będzie nie tylko wygodniejsza, ale też dzięki zniżkom pakietowym zaoszczędzisz pieniądze.

Dowiedz się więcej o Caribbean Airlines

Caribbean Airlines

Linie lotnicze Caribbean Airlines powstały w 2006 roku w Trynidadzie i Tobago. W 2011 roku linie kupiły 84 proc. akcji Air Jamaica.
Przewoźnik obsługuje rejsy na Karaiby, do Ameryki Północnej i Południowej oraz do Europy.

Bagaż

W liniach lotniczych Caribbean Airlines na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny. Jego wymiary i waga są określane prze linie lotnicze i mogą zmieniać się zależnie od klasy rezerwacyjnej czy trasy.
Bagaż rejestrowany w Caribbean Airlines też musi mieć określone wymiary i wagę. Tu również wszystko zależy od klasy podróży i trasy.

Klasy rezerwacyjne

Linia Caribbean Airlines oferuje do wyboru dwie klasy przelotu, Ekonomiczną i Biznes. Od 11 miesięcy przed wylotem w obu klasach można rezerwować wybrane miejsca na pokładzie. Najwygodniejszą jest klasa Biznes, gdzie najważniejsze są prywatność i komfort. Podróżujący nią pasażerowie na lotnisku obsługiwani są przy osobnym przejściu. 

Odprawa online

Podróżując liniami Caribbean Airlines można się odprawiać online od 24 do 3 godzin przed planowanym odlotem samolotu.

Flota

Flota linii Caribbean Airlines składa się z 22 samolotów typu ATR 72-600, Boeing 737-800, B767-300ER.

Port lotniczy Piarco

Międzynarodowe lotnisko Piarco jest jednym z dwóch portów międzynarodowych obsługujących pojedyncze wyspy republiki Trynidadu i Tobago. Lotnisko położone jest na wyspie Trynidad, 25 km od centrum stolicy kraju, miasta Port-of-Spain. Na terenie portu znajduje się wiele restauracji, barów, wśród nich jest i bar mleczny, pizzerie, kawiarnie, różnego rodzaju sklepy, również wolnocłowe, kwiaciarnie.

Posiłki

Caribbean Airlines jako jedna z niewielu linii lotniczych oferuje w czasie lotu bezpłatne posiłki i napoje. W klasie Biznes pasażerom najpierw podawany jest aferitif, a w czasie lotu serwowane są im dania kuchni karaibskiej i wina.

Dodatkowe usługi

Przewoźnik oferuje pasażerom uczestnictwo w programie lojalnościowym Carribean Miles. Linie na lotnisku w Piarco prowadzą sklep wolnocłowy.