Menu

Emirates

Reklama

Najlepsze okazje linii Emirates na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Reklama

✔️ Gdzie lata Emirates?

Rozkład lotów Emirates obejmuje trasy z wielu popularnych miast. Aby sprawdzić dostępność połączeń, skorzystaj z wyszukiwarki eSky.

✔️ Kiedy można kupić najtańsze bilety na loty Emirates?

Bilety na lot linią Emirates najlepiej kupować z dużym wyprzedzeniem

✔️ Jakie linie lotnicze obsługują podobne połączenia?

Do miast, do których kursują loty samolotów linii Emirates kursują także inne linie lotnicze, które znaleźć można w wyszukiwarce lotów eSky.

✔️ Czy razem z lotem Emirates mogę zarezerwować hotel na miejscu?

Korzystając z wyszukiwarki turystycznej eSky.pl wraz z lotem możesz zarezerwować także nocleg w ramach pakietu Lot+Hotel. Dzięki temu Twoja podróż będzie nie tylko wygodniejsza, ale też dzięki zniżkom pakietowym zaoszczędzisz pieniądze.

Dowiedz się więcej o Emirates

Emirates

Linie lotnicze Emirates są własnością rządu Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Powstały w październiku 1985 roku. Pierwszy lot odbyły na trasie Karaczi – Bombaj, a w lipcu 1987 roku linie dotarły do Europy. Pierwszym lotniskiem, na którym wylądował w Europie samolot Emirates, był Londyn Gatwick. W połowie 1990 roku przewoźnik zainaugurował pierwsze rejsy z Azją Południowo-Wschodnią, a konkretnie z Singapurem. 
Aktualnie swym zasięgiem linie obejmują cały świat, w tym i polskie lotnisko w Warszawie. Są jednym z najważniejszych i największych międzykontynentalnych przewoźników, najszybciej się rozwijających, a przy tym i najbogatszym na świecie. Swój sukces Emirates zawdzięcza swobodnemu dostępowi do taniego paliwa oraz turystyczno-biznesowemu rozwojowi ZEA.

Bagaż

W liniach lotniczych Emirates na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny. Jego wymiary i waga są określane prze linie lotnicze i mogą zmieniać się zależnie od klasy rezerwacyjnej czy trasy.
Bagaż rejestrowany w liniach Emirates też musi mieć określone wymiary i wagę. Tu również wszystko zależy od klasy podróży i trasy.

Klasy rezerwacyjne

Samolotami Emirates można podróżować w klasie pierwszej, biznes i ekonomicznej. Klasa pierwsza zapewnia same luksusy, począwszy od prywatnych zamykanych kabin z płasko rozkładanymi fotelami i toaletką, po spa z prysznicem. Pasażerowie tej klasy mogą przy dojeździe z i na lotnisko w ponad 70 miastach świata skorzystać z bezpłatnej usługi prywatnego kierowcy. Im dedykowane są też ekskluzywne poczekalnie przed wylotem. Podobne pokładowe warunki mają pasażerowie klasy biznes, a dodatkowo ich kabina zaopatrzona jest w stolik do pracy i gniazdko elektryczne wmontowane w fotel. W jednej i drugiej klasie pasażerowie mogą korzystać z osobistego minibarku lub spotkać się z innymi podróżnymi w pokładowym saloniku.  
O pasażerów klasy ekonomicznej linie dbają równie troskliwie. Podczas lotu mogą oni w wybranych samolotach skorzystać z WiFi. 

Odprawa online

Odprawa online jest dostępna od 24 godzin do 90 minut przed planowanym czasem odlotu wszystkich pasażerów. 

Flota

Flota Emirates składa się głownie z szerokokadłubowych samolotów, ale w posiadaniu linii jest wąskokadłubowy Airbus A319-100CJ, który jest wykorzystywany do przewozu VIP-ów. Flota przewoźnika zalicza się do najmłodszych na świecie. Wśród ponad 230 samolotów znajdują się, poza wyżej wspomnianym, maszyny typu: Airbus A330-200, A340-300, A340-500, A380-800, Boeing 777-200, 777-200ER, 777-200LR, 777-300, 777-300ER, 747-400ERF, 777-200F.

Port lotniczy Dubaj

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju położone jest ok. 13 km na północny-wschód od centrum miasta. Na jego terenie znajduje się wiele punktów gastronomicznych, specjalizujących się w kuchni z całego świata, sklepy oraz wypożyczalnie samochodów. Podróżni mają też na terenie portu dostęp do serwisu internetowego – Global Link oraz płatnych kiosków internetowych.

Posiłki

W pierwszej klasie pasażerowie rozkoszują się kuchnią dorównującą najlepszym restauracjom świata. Klasa biznes gwarantuje do wyboru równie wyśmienite i zdrowe dania oraz darmowego szampana, koktajle i napoje. W obu klasach dania serwowane są na chińskiej porcelanie z ekskluzywnymi sztućcami. Dodatkowo korzystający z pokładowego saloniku mogą się delektować przekąskami, koktajlami, mocnymi alkoholami oraz gorącymi  i zimnymi napojami. Oprócz posiłków pasażerowie klasy ekonomicznej mają do dyspozycji szeroki wybór bezpłatnych napojów, w tym i alkoholowych, a szampana linie oferują im w przystępnej cenie. Menu pokładowe zmienia się co miesiąc. Na życzenie linie przygotują specjalne posiłki dla dzieci, wegetariańskie bądź dietetyczne. Linie mają w swej karcie szeroki wybór najlepszych win świata. 

Dodatkowe usługi

Na pokładzie samolotów Emirates pasażerowie mają rozrywkę w zasięgu ręki. Mogą być na bieżąco z wiadomościami ze świata, oglądać na żywo wydarzenia sportowe, dzięki zewnętrznym kamerom śledzić lot samolotu, dzięki pokładowemu WiFi być kontakcie z ziemią, korzystać z 2 tys. kanałów rozrywki (filmy, muzyka, gry) serwowanej w różnych językach.