Menu

Rossiya Airlines

Reklama

Najlepsze okazje linii Rossiya Airlines na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Reklama

✔️ Gdzie lata Rossiya Airlines?

Rozkład lotów Rossiya Airlines obejmuje trasy z wielu popularnych miast. Aby sprawdzić dostępność połączeń, skorzystaj z wyszukiwarki eSky.

✔️ Kiedy można kupić najtańsze bilety na loty Rossiya Airlines?

Bilety na lot linią Rossiya Airlines najlepiej kupować z dużym wyprzedzeniem

✔️ Jakie linie lotnicze obsługują podobne połączenia?

Do miast, do których kursują loty samolotów linii Rossiya Airlines kursują także inne linie lotnicze, które znaleźć można w wyszukiwarce lotów eSky.

✔️ Czy razem z lotem Rossiya Airlines mogę zarezerwować hotel na miejscu?

Korzystając z wyszukiwarki turystycznej eSky.pl wraz z lotem możesz zarezerwować także nocleg w ramach pakietu Lot+Hotel. Dzięki temu Twoja podróż będzie nie tylko wygodniejsza, ale też dzięki zniżkom pakietowym zaoszczędzisz pieniądze.

Dowiedz się więcej o Rossiya Airlines

Rossiya Airlines

Historia rosyjskich linii lotniczych Rossiya Airlines sięga 1934 roku. Obecnie Rossiya  Airlines wykonuje loty w imieniu Aeroflotu, do którego należy.

W siatce połaczeń Rossiya Airlines znajduje się kilkadziesiąt portów w Rosji i na świecie.

Bagaż

W liniach lotniczych Rossiya Airlines na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny. Jego wymiary i waga są określane prze linie lotnicze i mogą zmieniać się zależnie od klasy rezerwacyjnej czy trasy.
Bagaż rejestrowany w Rossiya Airlines też musi mieć określone wymiary i wagę. Tu również wszystko zależy od klasy podróży i trasy.

Klasy rezerwacyjne

Linie lotnicze Rossiya Airlines oferują dwie klasy przelotu – ekonomiczna i biznes. 

Odprawa online

Można odprawić się online od 24 godzin do 45 minut przed planowanym startem samolotu. 

Flota

Flota linii Rossiya Airlines składa się z 27 samolotów typu Airbus A319-100, A320-200.

Port lotniczy Pułkowo

Międzynarodowe lotnisko Pułkowo położone jest w północno zachodniej części Rosji, 20 km od centrum miasta Sankt Petersburg. W obu terminalach znajdują się kawiarnie, bary, restauracje, sklepy. W obu jest też dostęp do bezprzewodowego internetu. 

Posiłki

Linie Rossiya Airlines oferują szeroki wybór posiłków. Pasażerowie mający specjalne potrzeby żywieniowe powinni zgłaszać je najpóźniej na 36 godzin przed podróżą. 

Usługi dodatkowe

Pasażerowie mają dostęp do muzyki i audiobooków. Dzieci mogą skorzystać z kolorowanek, gier i oglądać kreskówki. Za dodatkowa opłata pasażerowie na pokładzie mogą korzystać z Wi-Fi.