Menu

Garuda Indonesia

Reklama

Najlepsze okazje linii Garuda Indonesia na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Reklama

✔️ Gdzie lata Garuda Indonesia?

Rozkład lotów Garuda Indonesia obejmuje trasy z wielu popularnych miast. Aby sprawdzić dostępność połączeń, skorzystaj z wyszukiwarki eSky.

✔️ Kiedy można kupić najtańsze bilety na loty Garuda Indonesia?

Bilety na lot linią Garuda Indonesia najlepiej kupować z dużym wyprzedzeniem

✔️ Jakie linie lotnicze obsługują podobne połączenia?

Do miast, do których kursują loty samolotów linii Garuda Indonesia kursują także inne linie lotnicze, które znaleźć można w wyszukiwarce lotów eSky.

✔️ Czy razem z lotem Garuda Indonesia mogę zarezerwować hotel na miejscu?

Korzystając z wyszukiwarki turystycznej eSky.pl wraz z lotem możesz zarezerwować także nocleg w ramach pakietu Lot+Hotel. Dzięki temu Twoja podróż będzie nie tylko wygodniejsza, ale też dzięki zniżkom pakietowym zaoszczędzisz pieniądze.

Dowiedz się więcej o Garuda Indonesia

Garuda Indonesia

Garuda Indonesia to indonezyjska linia lotnicza o kodzie IATA GA założona w 1947 roku. Jest to druga pod względem wielkości linia w całym kraju. Jej główną siedzibą jest międzynarodowy port lotniczy Soekarno-Hatta. Przewoźnik oferuje zarówno rozbudowaną sieć lotów krajowych, jak i tanie loty międzynarodowe do różnych miast na terenie Azji, Bliskiego Wschodu, Australii i Europy.

Co można mieć w bagażu w Garuda Indonesia?

Podróżując za pośrednictwem linii Garuda Indonesia, można wybrać jeden z dwóch rodzajów bagażu: bagaż rejestrowany, przewożony w luku bagażowym lub bagaż podręczny, przeznaczony do zabrania na pokład i umieszczenia pod siedzeniem lub w schowku. Maksymalna waga bagażu rejestrowanego w Garuda Indonesia wynosi zazwyczaj 32 kg, a podręcznego – 7 kg, choć dozwolony limit może się różnić w zależności od klasy rezerwacyjnej. Do bagażu podręcznego w Garuda Indonesia zaliczają się także niektóre większe przedmioty, które można wnieść na pokład bez dodatkowych opłat, np. wózek inwalidzki, sprzęt sportowy czy laska inwalidzka. Należy pamiętać, że część przedmiotów jest wyłączona z transportu lotniczego. Dotyczy to przede wszystkim toksycznych substancji, sprężonych gazów oraz materiałów wybuchowych. Przewóz płynów dozwolony jest pod warunkiem, że są one umieszczone w 100-mililitrowych buteleczkach zapakowanych w przezroczystą torebkę.

Jakie klasy rezerwacyjne ma Garuda Indonesia?

Garuda Indonesia oferuje swoim pasażerom przeloty w trzech klasach rezerwacyjnych. Podstawową jest klasa ekonomiczna, która oferuje przestronne, rozkładane siedzenia z gniazdkiem elektrycznym i portem USB, umożliwiające korzystanie z urządzeń elektronicznych w czasie lotu. Oprócz tego pasażerowie mogą korzystać z pokładowej rozrywki. W klasie biznes podróżni mają do dyspozycji osobistą przechowalnię i przestronne siedzenia rozkładane do pozycji leżącej, a dodatkowo mogą zamawiać posiłki ze specjalnego menu. Klasa pierwsza jest najbardziej luksusowa z całej oferty Garuda Indonesia. Ta klasa rezerwacyjna zapewnia nie tylko prywatną poczekalnię na lotnisku czy osobne miejsce w samolocie, ale także osobistego asystenta, specjalne menu oraz rozrywkę pokładową na życzenie.

Jak dokonać odprawy on-line w Garuda Indonesia?

W zależności od potrzeb na lot z Garuda Indonesia można odprawić się na kilka sposobów. Oprócz tradycyjnej odprawy na lotnisku dostępna jest także odprawa telefoniczna oraz przez Internet. Online można odprawić się poprzez specjalną aplikację lub za pomocą strony internetowej. W zależności od kierunku lotu odprawy on-line można dokonać od 48 do 4 godzin przed startem maszyny w przypadku lotów zagranicznych oraz od 48 do 2 godzin w przypadku podróży krajowych. Usługa odprawy internetowej jest dostępna dla osób, które wcześniej zakupiły bilety lotnicze.

Jakie samoloty ma Garuda Indonesia w swojej flocie?

Kryterium wyboru odpowiednich samolotów dla Garuda Indonesia stanowi zapewnienie najlepszego komfortu i bezpieczeństwa swoim pasażerom podczas podróży. Dlatego linia ta posiada w swojej flocie maszyny popularnych producentów takich jak Boeing, Airbus oraz ATR. Wśród nich znajduje się model Boeing 777-300ER uważany za najbezpieczniejszy model samolotu pasażerskiego.

Usługi dodatkowe

Na pokładzie samolotów pasażerom udostępniany jest magazyn „Colours”, który ukazuje różnorodność Indonezji na kolorowych fotografiach przedstawiających najciekawsze miejsca w kraju. Można w nim również przeczytać artykuły opisujące historię, kulturę i sztukę Indonezji. Innymi dodatkowymi usługami, które Garuda Indonesia oferuje swoim klientom, jest rezerwacja miejsca noclegowego czy wynajem samochodu razem z biletem lotniczym. Oprócz tego można z wyprzedzeniem zamówić specjalne posiłki serwowane w czasie lotu.

Główna siedziba Garuda Indonezja – port lotniczy Soekarno-Hatta

Główne lotnisko Garuda Indonesia znajduje się w miejscowości Tangerang na wyspie Java. Jest to największy port lotniczy w Indonezji. Posiada dwa pasy startowe oraz dwa terminale, a do dyspozycji podróżnych pozostaje rozbudowana infrastruktura lotniskowa. Dodatkowym atutem lotniska jest to, że zostało zaprojektowane w taki sposób, by osoby niepełnosprawne mogły bez trudu się po nim poruszać. W porcie można skorzystać m.in. z usług banku, poczty czy kantoru wymiany walut. Oprócz tego znajdują się tutaj liczne bary i restauracje oferujące o wiele więcej niż tylko lokalne przysmaki. Na miejscu znajduje się też przechowalnia bagażu, pokój do przewijania niemowląt oraz poczekalnie ze strefą VIP. W pobliżu znajduje się parking i biuro wynajmu samochodów. Na terenie całego lotniska pasażerowie mogą bezpłatnie korzystać z sieci Wi-Fi.

Posiłki

Przekąski lub pełne posiłki wliczone są w cenę lotu. Menu zależy od trasy i klasy lotu.