Menu

Gulf Air

Reklama

Najlepsze okazje linii Gulf Air na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Reklama

✔️ Gdzie lata Gulf Air?

Rozkład lotów Gulf Air obejmuje trasy z wielu popularnych miast. Aby sprawdzić dostępność połączeń, skorzystaj z wyszukiwarki eSky.

✔️ Kiedy można kupić najtańsze bilety na loty Gulf Air?

Bilety na lot linią Gulf Air najlepiej kupować z dużym wyprzedzeniem

✔️ Jakie linie lotnicze obsługują podobne połączenia?

Do miast, do których kursują loty samolotów linii Gulf Air kursują także inne linie lotnicze, które znaleźć można w wyszukiwarce lotów eSky.

✔️ Czy razem z lotem Gulf Air mogę zarezerwować hotel na miejscu?

Korzystając z wyszukiwarki turystycznej eSky.pl wraz z lotem możesz zarezerwować także nocleg w ramach pakietu Lot+Hotel. Dzięki temu Twoja podróż będzie nie tylko wygodniejsza, ale też dzięki zniżkom pakietowym zaoszczędzisz pieniądze.

Dowiedz się więcej o Gulf Air

Gulf Air

Gulf Air, linia lotnicza Bahrajnu, jedna z najstarszych linii pochodzących z Bliskiego Wschodu. Powstała na początku lat 50, jako prywatna firma brytyjskiego pilota. W 1976 roku w siatce połączeń przewoźnika znalazł się m.in. Amsterdam, Paryż, Ateny, Bagdad, Bejrut, Bangkok, Kair, Delhi, Hong Kong, Larnaka. W 1981 roku Gulf Air został członkiem IATA, a następnego roku jako jedyne międzynarodowe linie zaczęły obsługiwać lotnisko w Rijadzie, największym mieście Arabii Saudyjskiej.  
Aktualnie Gulf Air lata na 42 międzynarodowych trasach do Afryki, Azji i Europy.

Bagaż

W liniach lotniczych Gulf Air na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny. Jego wymiary i waga są określane prze linie lotnicze i mogą zmieniać się zależnie od klasy rezerwacyjnej czy trasy.
Bagaż rejestrowany w Gulf Air też musi mieć określone wymiary i wagę. Tu również wszystko zależy od klasy podróży i trasy.

Klasy rezerwacyjne

Liniami Gulf Air podróżuje się klasą Economy lub Falcon Gold. W każdej z nich dostępnych jest po kilka taryf. Różnią się między sobą dopuszczalnym limitem bagażu oraz dodatkowymi punktami, jakie można zebrać w programie lojalnościowym. 

Odprawa online

Jest możliwa od 24 godzin do 90 min. przed planowanym odlotem samolotu. Mobilne karty pokładowe są akceptowane tylko na lotniskach w Abu Dhabi, Ad-Dauha, Dubaju, Frankfurcie, Larnace, Londynie, Paryżu.

Flota

Flota linii Bahrajnu składa się z 28 samolotów typu Airbus A320-200, A321-200, A330-200.

Port lotniczy Bahrajn

Międzynarodowe lotnisko Bahrajn położone jest w Al-Muharrak, 7 km na północny wschód od stolicy wyspy, miasta Manama. Na terenie portu znajduje się wiele barów, kawiarni, restauracji, sklepy bezcłowe i hotel.

Posiłki

Do wyboru są dania europejskie i kuchni Bliskiego Wschodu połączone z popularnymi arabskimi smakami. Oprócz głównych dań podawane są również deski serów lub desery. Do picia serwowane są kawa, herbata, gazowane napoje oraz alkohole.

Dodatkowe usługi

Na pokładzie samolotów narodowych linii Bahrajnu na rozrywkę składają się międzynarodowe hity kinowe, filmy dla dzieci, najnowsze programy TV czołowych kanałów, szeroki wybór muzyki, kanały radiowe. Ponadto linie Gulf Air udostępniają sklep wolnocłowy online, m.in. z luksusowymi akcesoriami, perfumami i kosmetykami. Przewoźnik stałym klientom poleca swój program lojalnościowy Falconflyer Gulf Air.