Menu

Hawaiian Airlines

Reklama

Najlepsze okazje linii Hawaiian Airlines na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Reklama

✔️ Gdzie lata Hawaiian Airlines?

Rozkład lotów Hawaiian Airlines obejmuje trasy z wielu popularnych miast. Aby sprawdzić dostępność połączeń, skorzystaj z wyszukiwarki eSky.

✔️ Kiedy można kupić najtańsze bilety na loty Hawaiian Airlines?

Bilety na lot linią Hawaiian Airlines najlepiej kupować z dużym wyprzedzeniem

✔️ Jakie linie lotnicze obsługują podobne połączenia?

Do miast, do których kursują loty samolotów linii Hawaiian Airlines kursują także inne linie lotnicze, które znaleźć można w wyszukiwarce lotów eSky.

✔️ Czy razem z lotem Hawaiian Airlines mogę zarezerwować hotel na miejscu?

Korzystając z wyszukiwarki turystycznej eSky.pl wraz z lotem możesz zarezerwować także nocleg w ramach pakietu Lot+Hotel. Dzięki temu Twoja podróż będzie nie tylko wygodniejsza, ale też dzięki zniżkom pakietowym zaoszczędzisz pieniądze.

Dowiedz się więcej o Hawaiian Airlines

Hawaiian Airlines

Najstarsze hawajskie linie lotnicze, Hawaiian Airlines, powstały w 1929 roku jako Inter-Island Airways. Pierwszy lot wykonały w listopadzie tego samego roku samolotem Sikorsky S-38 z Honolulu na wyspie O’ahu do Hilo na wyspie Hawai’i z dwoma międzylądowaniami na wyspach Maloka’i i Maui. 
Dziś hawajski przewoźnik obsługuje lotniska Azji, Pacyfiku, jego samoloty lądują na Tahiti, w Australii, Korei Południowej, Japonii, Chinach i Nowej Zelandii. 

Bagaż

W liniach lotniczych Hawaiian Airlines na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny. Jego wymiary i waga są określane prze linie lotnicze i mogą zmieniać się zależnie od klasy rezerwacyjnej czy trasy.
Bagaż rejestrowany w Hawaiian Airlines też musi mieć określone wymiary i wagę. Tu również wszystko zależy od klasy podróży i trasy.

Klasy rezerwacyjne

Linie lotnicze Hawaiian Airlines nie oferują różnych klas podróży. Dodatkowo można wykupić usługę Extra Comfort, obejmującą dodatkową przestrzeń na nogi, poduszkę, koc.

Odprawa online

Podróżujący linią Hawaiian Airlines mogą odprawić się online od 24 godzin do 60 minut przed planowanym startem samolotu. 

Flota

Flota linii lotniczej Hawaiian Airlines składa się z 52 samolotów typu ATR 42-500, Airbus A330-200, Boeing 717-200, B 767-300ER.

Port lotniczy Honolulu

Międzynarodowe lotnisko Honolulu jest największym portem lotniczym na Hawajach. Położone jest w odległości ok. 5 km od centrum miasta Honolulu na wyspie O’ahu. Na terenie lotniska znajduje się różnorodność sklepów i lokali gastronomicznych, których godziny otwarcia dostosowane są do rozkładu lotów. 

Posiłki

Linia Hawaiian Airlines oferuje na pokładach samolotów usługi cateringowe. Serwowane dania oparte są na kuchni azjatyckiej i hawajskiej. Na specjalne życzenie linie przygotują posiłki dostosowane do indywidualnych potrzeb. 

Dodatkowe usługi

Linie oferują rozrywkę pokładową. Na żądanie pasażerowie mają dostęp do hitów i klasyków hollywoodzkich produkcji filmowych, najbardziej popularnych programów telewizyjnych, interaktywnych gier dla dzieci i dorosłych. W samolotach typu Boeing B767 Hawaiian Airlines udostępnia tablety. Poza tym do czytania oferuje czasopismo Hana Hou! Linia proponuje też pasażerom uczestnictwo w programie lojalnościowym HawaiianMiles.