Menu

Air Cote d'Ivoire

Reklama

Najlepsze okazje linii Air Cote d'Ivoire na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Reklama

✔️ Gdzie lata Air Cote d'Ivoire?

Rozkład lotów Air Cote d'Ivoire obejmuje trasy z wielu popularnych miast. Aby sprawdzić dostępność połączeń, skorzystaj z wyszukiwarki eSky.

✔️ Kiedy można kupić najtańsze bilety na loty Air Cote d'Ivoire?

Bilety na lot linią Air Cote d'Ivoire najlepiej kupować z dużym wyprzedzeniem

✔️ Jakie linie lotnicze obsługują podobne połączenia?

Do miast, do których kursują loty samolotów linii Air Cote d'Ivoire kursują także inne linie lotnicze, które znaleźć można w wyszukiwarce lotów eSky.

✔️ Czy razem z lotem Air Cote d'Ivoire mogę zarezerwować hotel na miejscu?

Korzystając z wyszukiwarki turystycznej eSky.pl wraz z lotem możesz zarezerwować także nocleg w ramach pakietu Lot+Hotel. Dzięki temu Twoja podróż będzie nie tylko wygodniejsza, ale też dzięki zniżkom pakietowym zaoszczędzisz pieniądze.

Dowiedz się więcej o Air Cote d'Ivoire

Air Cote d'Ivoire

Linie lotnicze Air Cote d'Ivoire to narodowy przewoźnik Wybrzeża Kości Słoniowej. Powstały 15 maja 2012 r., a swoją działalność rozpoczęły 12 listopada tego samego roku. Linie zastąpiły wcześniejszego flagowego przewoźnika tego kraju Air Ivore, który w 2011 roku zbankrutował.
Linia lotnicza Air Cote d'Ivoire obsługuje rejsy po Afryce. Jej samoloty lądują na 18 lotniskach w 16 krajach tego kontynentu, m.in. Kamerunu, Czadu, Republiki Konga, Ghany, Mali, Liberii, Nigerii, Senegalu, Sierra Leone, Togo. 
Siedziba przewoźnika znajduje się na lotnisku Abidżan.

Bagaż

W liniach lotniczych Air Cote d'Ivoire na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny. Jego wymiary i waga są określane prze linie lotnicze i mogą zmieniać się zależnie od klasy rezerwacyjnej czy trasy.
Bagaż rejestrowany w Air Cote d'Ivoire też musi mieć określone wymiary i wagę. Tu również wszystko zależy od klasy podróży i trasy.

Klasy rezerwacyjne

Podróżujący liniami mają do wyboru dwie klasy przelotu: Biznes i Kości Słoniowej. W klasie Biznes spersonalizowane są usługi pokładowe, pasażerowie mają pierwszeństwo wejścia i wyjścia z samolotu, dostęp do VIP-owskich posiłków oraz rozrywki audio-video. Klasa Kości Słoniowej to nic innego jak klasa ekonomiczna. Podróżującym nią pasażerom przysługuje lampka wina i rozrywka audio-video. W fotelach obu klas wmontowane są gniazdka audio i elektryczne.

Flota

Flota obejmuje 6 samolotów typu Airbus A319, Embraer E-170 i Bombardier Dash 8 Q400. 

Port lotniczy Abidżan

Międzynarodowe lotnisko jest największym portem lotniczym Wybrzeża Kości Słoniowej. Położone jest 16 km na południowy wschód od miasta Abidżan. W budynku terminala znajdują się restauracje, bary szybkiej obsługi, małe butiki rzemieślnicze, sklepy wolnocłowe, z biżuterią i tkaninami oraz cztery firmy świadczące usługi wynajmu samochodów. 

Posiłki

Linie Air Cote d’Ivore serwują na pokładzie smaczne i dobrej jakości posiłki.

Dodatkowe usługi

Na pokładzie samolotów Air Cote d’Ivore otwarty jest podniebny sklep oferujący po bardzo atrakcyjnych cenach wysokiej jakości produkty. Zakupów dokonuje się siedząc wygodnie w fotelu. Przewoźnik Wybrzeża Kości Słoniowej oferuje członkostwo w programie lojalnościowym Smiles.